חדשות תרבות

שינויים ארגוניים בחברה העירונית

מנהלת אגף הפקות ופרסום תעבור לנהל את אגף התרבות * מנהלת הרשות העירונית לתרבות ואמנות תעבור לנהל את האגף החדש בחברה העירונית שיאגם את רשת הספריות כותר, מוזיאונים ומורשת

מסיבת רחוב ענקית ברובע

מסיבת רחוב ענקית עם די ג'ייס מובילים ופריצות מהמיטב הקיצבי של טררם, האירוע יתקיים במוצ"ש 27/5 בשעה 21:00 במתחם הרובע - הכניסה חופשית

שרים לך מולדת

שרים לך מולדת -כבר אחרי חצות, ערב שירה מיוחד שיוקדש לשיריה של נורית הירש ,זוכת פרס ישראל בתחום הזמר העברי לשנת 2016.

מוזאון ראשון חוגג עצמאות

מוזאון ראשון חוגג עצמאות - בואו לחגוג במקום בו נוצרו סמלי הלאום: המקום בו עוצב והונף לראשונה דגל הלאום ובו נולד המנון "התקוה".

זיכרון בסלון

רשת "כותר ראשון" מזמינה ביום הזיכרון לשואה ולגבורה לקחת חלק בעיצוב זיכרון השואה. האירוע יתקיים בכותר ראשון - תרמ"ב 24.4.17 כ"ח בניסן תשע"ז בשעה 17:00.

פסח במוזאון ראשון לציון

פסטיבל "מפה ומצה" - מוזאון ראשון לציון מזמין אתכם לחגוג בחופשת הפסח! וגם הפעם להנאתכם הכניסה ללא תשלום.

בתים פתוחים 2017

בסוף השבוע האחרון נפתחו כ- 53 בתים בראשון לציון בפני התושבים. האירוע השנתי איפשר הצצה לביתם של אמני ראשון לציון וסיפק חוויה תרבותית עשירה ומגוונת עם הרבה מאוד גאווה לוקאלית.

אמני ראשון לציון פותחים את ביתם

פתחו יומנים, בסוף השבוע הקרוב יהיו לפחות 53 בתים בראשון לציון שפתוחים בפניכם. האירוע השנתי המאפשר הצצה לביתם של אמני ראשון לציון מספק חוויה תרבותית עשירה ומגוונת עם הרבה מאוד גאווה לוקאלית.

אגדה מוזיקלית

חגיגת פורים מוזיקלית לכל המשפחה במוזיאון ראשון לציון, החוגגת את המורשת המוזיקלית והתרבותית של שושנה דמארי. האירוע יתקיים ביום שני, שושן פורים, 13 במרץ בין השעות: 10:00-14:00 במוזיאון ראשון לציון. הכניסה חופשית

פואטרי סלאם

פואטרי סלאם הוא פורמט בינלאומי של תחרויות הקראה של קטעי שירהמדוברת, האירוע יתקיים בכל יום א בין השעות 17:30-19:00 בכותר ראשון - תרמ"ב

חוגגים ט"ו בשבט עם המוזאון

חוגגים ט"ו בשבט עם המוזאון - פעילות חווייתית בגן המושבה ובמוזאון, האירוע יתקיים ביום שבת ח' בשבט 4.2.17 - הכניסה חופשית.

שרים לך מולדת - מועדון הזמר של לגלות תרבות

שרים לך מולדת - מועדון הזמר של לגלות תרבות

מה בוער עם אושרת קוטלר

מה בוער עם אושרת קוטלר, האירוע יתקיים ביום רבעי ה-25.1 בשעה 20:00 בבית יד לבנים

על רגל אחת

מוזאון ראשון לציון מזמין את הציבור לטעימות יין, שיחות וסיור בתערוכה "הלל-כרמל-בצלאל" , סדרת מפגשי יין בהנחיית ג'סי בודק.

מאירים את המדרחוב

מאירים את המדרחוב מדרחוב רוטשילד בראשון לציון יתמלא באורות של שמחה בחג החנוכה מה-25.12 ועד ה-30.12, הכניסה חינם - בואו בהמוניכם.

קול קורא לאמנים תושבי העיר ראשון לציון

בהמשך להצלחת פרויקט 'בתים פתוחים' בשנת 2016 הנכם מוזמנים להירשם לאירוע "בתים פתוחים ראשון לציון 2017"

שעת סיפור תיאטרלית ומוסיקלית בקפה גן סיפור

מתחילים הצגות בימי שני קפה ב" גן סיפור" בגן בעיברית בראשון לציון. להלן הרשימה לחודש ינואר. ההצגות יחלו בשעה 17:00, (כרגע ללא מתנפחים) - עלות סמלית של 15 ש"ח לילד, הורה מלווה בחינם.

"המושבה הגלקטית" - חנוכה במוזאון

פעילות חנוכה: "המושבה הגלקטית" - יריד הרפתקאות אור חדשניות, חדרי חידה והמלטות - במוזאון ראשון לציון. 26-28 בדצמבר.

טנגו

טנגו ארגנטינאי בבית העם, האירוע יתקיים ביום שבת 17.12 - כולם מוזמנים והכניסה חופשית

כן לאמנות לא לאלימות

כן לאמנות לא לאלימות - סדנאות אמן לילדים בחודש דצמבר כבל מרכזי הקהילה של החברה העירונית לתרבות, ספורט ונופש ברחבי העיר....פרטים בפנים.
חיפוש חוגים