הגלריה בבית יד לבנים

בין הקפלים - תערוכה חדשה

בין הקפלים זו תערוכה חדשה המוצגת בבית יד לבנים בראשון לציון. הפתיחה תתקיים ביום חמישי 6.7.17 - אוצרת ד"ר בתיה ברוטין.

תערוכה הזוגית, זיכרון חלוד / טלילה צור-עברון, שרון פזנר

גלריית בית יד לבנים ראשון לציון מציגה את התערוכה הזוגית, זיכרון חלוד / טלילה צור-עברון, שרון פזנר

יאנוש קורצאק בעיני אמנים

גלריית בית יד לבנים מזמינה לפתיחת תערוכה שתתקיים ביום חמישי כ"ח בטבת תשע"ז 26.1.2017 בשעה 19:30

הזמנה לתערוכה חדשה - "כנגד הזרם"

הזמנה לתערוכה חדשה בבית יד לבנים "כנגד הזרם" של הצלם דוד ארואטי שתתקיים ביום חמישי, א' בכסלו תשע"ז 1.12.2016 בשעה 20:00 בליווי הופעה מיוחדת של להקת המחול "גלגלי ראשון".

הזמנה לתערוכה

הזמנה לתערוכה קבוצתית "היפר טבע" שתתקיים ביום חמישי בתאריך 23.6.2016 בגלריה בבית יד לבנים בראשון לציון.

חללים / נעה קסטל

תערוכת צילום מיוחדת בגלריית בית יד לבנים לקראת יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות איבה. פתיחה 7 באפריל נעילה 25 במאי.

שפת בית

הטקס המשפחתי, בו האם הצלמת, הני שקולניק, משתמשת בבת כמוזה ומודל לצילומים מבויימים, מנכיחים את החיבור בין שתיהן ביצירה ומאפשרים לבת הצצה אל דמותה המשתקפת מבעד לעיניה של האם.

תערוכת יחיד לאמן אלכס זויתן- "ולילה כיום יאיר"

תערוכת יחיד לאמן אלכס זויתן- "ולילה כיום יאיר". האירוע יתקיים ביום חמישי ה-12 לנובמבר בשמונה בערב בגלריית בית יד לבנים ראשון-לציון.

"מפנים מבט'" - תערוכה בבית יד לבנים

גלריית בית יד לבנים פותחת את השנה החדשה בתערוכה הנפלאה , 'מפנים מבט', של אמנים מחבל אשכול. בואו לבלות איתנו את חמישי בערב ולהתאוורר קצת מהחגים.

'המכנה המשותף'

כיצד ניתן להתחיל בחיפוש אחר זהות משותפת לעם המורכב ממהגרים מכל תפוצות העולם? עם משוסע בין פלגיו השונים? ובכל זאת, נדמה לעיתים כי ניתן לזהות בכולנו איזה די. אן. איי משותף, איזה דימוי שברירי המזוהה על ידי כל אלו שנקבצו כאן יחדיו.

הדה לאונר-מלל / הים של היום

תערוכה חדשה בגלריית בית יד לבנים ראשל"צ, פתיחה-28.6 נעילה- 28.8

הדה לאונר- "הים של היום"- תערוכת צילום

הנכם מוזמנים לתערוכת הצילום של הדה לאונר "הים של היום" שתתקיים ביום שבת ה- 28/6 בשעה 17:30 בגלריה של יד לבנים.

פתיחת תערוכה קבוצתית בגלריה בבית יד לבנים 'חלל מוגדר'

ביום ה' ה-20 למרץ בשעה 19:30 תפתח התערוכה הקבוצתית בגלריה בבית יד לבנים 'חלל מוגדר' בהשתתפות אבשלום גיל, יונתן גולדמן, עתליה שחר ופז הדס- אוצרת :קרן ויסהוז

"כתיבה תמה"- תערוכה

האמנים המשתתפים בתערוכה עושים שימוש בפעולת הכתיבה אך גם חותרים תחתיה, בונים ומפרקים אותה מחדש. התערוכה מוצגת במסגרת אירועי כנס השפה 'לשון ראשון 7' בראשל"צ.

מישל קישקה-תערוכה חדשה בגלריית בית יד לבנים

בגלריית בית יד לבנים נפתחת ב10 לדצמבר תערוכת עבודות מתוך הרומן הגרפי של מישל קישקה. התערוכה פותחת חלון הצצה אל חייו האישיים ומשתפת את הצופה במחשבותיו ורגשותיו הפרטיים.

תערוכת יחיד לאמנית הראשונית, שרה זילברשטיין,

בתערוכה, "ריחוף", מציגה האמנית שרה זילברשטיין סדרה של ציורים וצילומים בהשראת שיריה של המשוררת ר. חמדה. העבודות משרות אוירה חלומית, זמן שעצר באמצעו של תהליך צמיחה וגלגול.

"גלות משפה"- תערוכה חדשה

התערוכה "גלות משפה" עוסקת במרכיב הזהות הבסיסי ביותר של האדם, השפה בה הוא חושב וחולם ואיתה הוא מתקשר עם סביבתו. כאשר אדם מהגר לארץ ושפה חדשה, מתחיל תהליך של התרחקות משפת אימו.

לבנות ולהיבנות, תערוכה חדשה בגלריית בית יד לבנים

התערוכה, לבנות ולהיבנות, בוחנת את האתוס הוותיק בעיניים מודרניות, תוך התבוננות בדימוי של הישראלי הבונה את ארצו. האם לבנות אכן שווה להיבנות? האם המשוואה הקושרת בין בניינה הפיזי של הארץ לנפשו של העוסק במלאכה נכונה גם היום? האם אי פעם הייתה נכונה?

"ימים סוערים" בגלריית בית יד לבנים

ביקשנו לתת ביטוי לתחושה זו של "חשמל באוויר", כאילו עצביו של העולם כולו חשופים, וזועמים ומצפים. בתערוכה קיבצנו שלוש אמניות היוצרות בציור, בצילום ובפיסול: דגנית בן אדמון, בוקה כהנוב גרינפלד ועפרה לפיד...

תערוכת ציור: פס קול – איל בן צבי

2/11/2011
איל בן צבי יוצר צרימה ויזואלית ביצירתו, דרך שימוש בשכבתיות וטשטוש של גירי פסטל, אפקט זה יוצר את אותו עיוות מיוחל שמאחד את המרכיבים הגודשים את יצירותיו.
Next Page 
חיפוש חוגים