כתבות

המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה

סל תרבות עירוני העניק מחווה אמנותית לתלמידי שכבת י"ב, שיסיימו את לימודיהם במערכת החינוך העירונית השנה. על סיפו של חג הסוכות, צפו 2,500 תלמידי י"ב מכלל התיכוניים בעיר, בהצגה "המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה" של תיאטרון בית לסין.

פיוטי סליחות

תחת הכותרת "סליחות ושיר" יתקיימו בשבוע הבא, ערב ראש השנה תשע"ה, שני קונצרטים של התזמורת האנדלוסית הישראלית אשדוד. בקונצרטים שיערכו במסגרת סל תרבות עירוני יצפו 1,300 תלמידי החטיבות העליונות.

מאחורי הקלעים

במסגרת יום עיון והשתלמות סל תרבות עירוני , לקראת קביעת התכנית האמנותית השנתית, נפגשו רכזות סל התרבות של בתי הספר בעיר ומחנכות י"ב, עם דרמטורג הבית של תיאטרון בית לסין, אבישי מילשטיין, ושמעו מפיו על עבודתו של דרמטורג מאחורי הקלעים.

תיאטרון החופש הגדול ה-3

פסטיבל מופעי האיכות "תיאטרון החופש הגדול ה-3" שהתקיים בהיכל התרבות העירוני בשבוע שעבר, הסתיים בהצלחה.

המכשפה בדלת ממול

טרם סיום שנת הלימודים צפו במסגרת סל תרבות עיוני 1300 תמידים מבתי ספר יסודיים בהצגה "המכשפה בבית ממול" של תיאטרון המדיטק. ההצגה עלתה השנה ארבע פעמים על במת היכל התרבות ובסך הכל צפו בה 2500 תלמידים.

"כדור שלג"

תלמידי כיתות ג'-ד' מבית הספר "ויתקין" זכו למחווה אמנותית מטעם תיאטרון השעה, אשר תרם עבורם את הצגת היחיד "כדור שלג" באמצעות סל תרבות עירוני. ההצגה הועלתה על במת מתנ"ס רמת אליהו, וצפו בה מעל 150 תלמידים

מגש הכסף

"לא די להכריז על הקמת מדינה. כדי ליצור מדינה יש לעבוד קשה בהשגתה ועיצובה", כך בדברי הפתיחה של ד"ר הילה דוד, מנהלת סל תרבות עירוני, טרם שהמסך עלה.

נפתחה שנת הפעילות בסל תרבות

שנת הפעילות של בתי הספר היסודיים בסל תרבות עירוני נפתחה עם ההצגה "אבא של עמליה נוסע לאוסטרליה" של תיאטרון חיפה....

שחק אותה צ'אפלין

מופע המחול "שחק אותה צ'אפלין" של להקת קמע,מיסודה של להקת המחול בת דור, עלה לאחרונה במסגרת סל תרבות עירוני. יצירה זו נוצרה במיוחד עבור בני נוער על ידי הכוריאוגרף תמיר גינץ, שהוקסם מדמותו של צ'אפלין עוד בנעוריו.

"הופעת בכורה" בסל תרבות עירוני

במסגרת סל תרבות עירוני צפו עד היום אלפי תלמידים בעשרות הצגות ובסרטי קולנוע, שעלו בהיכל התרבות ובבתי הספר.

"הנחשול" בסל תרבות עירוני

במסגרת פעילות סל תרבות עירוני, צפו 1200 תלמידי שכבות ח' – יא' מקרית החינוך ע"ש חיים בר לב וחט"ב "טביב", בהצגת "הנחשול" של תיאטרון אורנה פורת לילדים ונוער, אותה כתבה צביה הוברמן בבימויו של רועי שגב.

עקיצה טבעית

למעלה מאלף ומאתיים תלמידי תיכון, צפו בשבוע שעבר במופע "עקיצה טבעית" של אנסמבל ציפורלה. המופע עלה במסגרת סל תרבות עירוני

על ניסים ונפלאות

ההצגה אשר בה צפו כשלושת אלפים ילדי גני חובה, מותאמת לגילם של הילדים ובד בבד מדברת בהיבט החינוכי גם למבוגרים. ההצגה מלאת ההומור מתרחשת בעיר תל אביב ברחוב ארנון אשר בו התגוררה הסופרת והמשוררת לאה גולדברג.

מופע המחול invisiball – כדורגל של להקת המחול נדין בומר

סל תרבות עירוני העניק גם השנה מחווה אמנותית לתלמידי שכבת י"ב, לקראת סיום לימודיהם במערכת החינוך בראשל"צ. שותפים למחווה החברה היערונית – הרשות לתרבות ואמנות, ועד ההורים העירוני והיכל התרבות.

שרה גיבורת נילי

שלושת אלפי ושש מאות תלמידים בני השכבות הבוגרות בבתי הספר היסודיים ותלמידי חטיבות הביניים, צפו במהלך החודש האחרון בהצגה "שרה גיבורת נילי" של תיאטרון הקיבוץ, המבוססת על ספרה של דבורה עומר

אלף לילה ולילה

11/04/2011
כ-4000 תלמידים מ-22 בתי ספר יסודיים בעיר צפו במהלך השבועיים האחרונים במופע המחול "אלף לילה ולילה", במסגרת סל תרבות עירוני.

הצגה "גטו" של הקאמרי לתלמידי י"ב

6/04/2011
סיימנו בהצלחה גדולה את פרוייקט המחווה לתלמידי י"ב בשלוש הצגות, שהתקיימו בהיכל התרבות ראשון לציון.

מופע מחווה י"ב – תשע"א

בשבוע שעבר נפגשו 70 מחנכי י"ב מאחד עשר תיכונים בעיר עם מנהלו האמנותי של תיאטרון "הקאמרי" ובמאי ההצגה "גטו", עמרי ניצן, למפגש הכנה לקראת צפיית כל תלמידי י"ב בעיר בהצגה "גטו".

תלמידי י"ב יצפו ב"גטו"

4/04/2011
במסגרת מחווה אומנותית מעלה סל תרבות עירוני בפני תלמידי י"ב בבתי הספר בעיר, את המחזה "גטו" של תיאטרון "הקאמרי". המחזה יעלה בפני התלמידים בהיכל התרבות בתחילת חודש אפריל, סמוך לאירועי יום הזיכרון לשואה ולגבורה.

סל תרבות עירוני יוצא לדרך

27/10/2010
כ-1,200 תלמידי חטיבות הביניים "יצחק רבין, ו"אבני החושן", צפו בהצגה "תתחילי לחייך" על פי מחזה של הסופרת נאווה מקמל עתיר.
Next Page 
חיפוש חוגים