החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד

ליגת פוג'יקום בכדוריד חופים

 מחזור 1 גברים

ליגת פוג'יקום בכדוריד חופים נפתחה היום, בחוף הגולשים בראשל"צ, וכבר במחזור הראשון אפשר היה להתרשם מהקבוצות שצפויות לתת את הטון בעונה העונה הראשונה. רון ברבש ועידן מימון המשחקים שידרו את 5 המשחקים הראשונים בספורט 1 (www.sport2.co.il). המחזור הבא כבר ייערך ביום שישי הבא.  

 
הפועל ראשל"צ - הפועל פ"ת 0:2 (14:19, 8:15). המשחק הראשון אי פעם בליגת החופים סיפק חוויה נפלאה. אייל זייפרט כבש את השער ההיסטורי להפועל ראשל"צ, טל קולזני השווה. רן עפרון סיפק שערים יפים, יוני פיק היה המורחק הראשון בליגה, ועידו תשובה השווה ל-12:12. ניר יעיש חתם את תוצאת המחצית. בחצי השני, שלומי ברכה פתח נהדר, פז אלקלעי הבקיע בהאלי-הופ, ועידן יעיש קבע עם שער לחיבור - 2:10, בדרך לניצחון ראשון של הפועל ראשל"צ. 


 
 
הפועל קרית אונו - אס"א ת"א 0:2 (12:15, 6:15). דור ורסנו הליברו העלה את אס"א ל-0:2, יניב שמש השווה, אמיר דן וגיל חרפק העלו את אונו ל-2:5, שגם ידעה לנצח במערכה הראשונה. בשנייה, העסק הלך הרבה יותר קל לאונו, בזכות שערים כפולים של ברק רוזלס ואמיר דן, ועצירות נהדרות של יואב אדר.  אונו מנצחת במשחק השני.
 
 
הפועל אשדוד - מכבי ראשל"צ 0:2 (10:20, 12:16). המשחק השלישי הפגיש את אחת המועמדות הבולטות לאליפות, והיא כמובן...אשדוד. יואב נאמן קבע 0:1, אבל ערן רום הנהדר, ביטרמן ופנסו סחפו את הדרומים ל-10:20 במערכה הראשונה. ביטרמן בלט במחצית השנייה עם שני שערים כפולים רצופים, יוליאןסטראט עוד הציל את הצהובים, אבל שיתוף פעולה נהדר בין חגי סיטרוק לערן רום קבע 4:10. יואב נאמן לקח פסק זמן ראשון בליגה, ואח"כ גם סיפק שער נהדר לחיבור. אלעד טלקר, נתנאל מלול ותום אודרן סיפקו מהלכים יפים, ואפיק לוי השוער כבש כשחקן שדה. גם אשדוד עם ניצחון ראשון. איתמר אלמוזנינוס צימק בשערים רצופים


 
הפועל מרכז הדגים ראשל"צ - מכבי פ"ת 1:2 (9:9 - שער זהב של פ"ת, 12:14, 1:2 לראשל"צ ב'שוט-אאוט'). המערכה הראשונה הייתה השקולה ביותר במחזור הראשון (וגם כללה הכי מעט שערים, והכי פחות שערים כפולים). המהלך המשמעותי ביותר היה שער הזהב, אחרי 9:9 - ושער של עמית גולדנברג העניק את המערכה הראשונה לפ"ת. בבאי סחף את הדייגים ל-2:6 בפתיחת המחצית השנייה, ולמרות יכולת טובה של דודי בן חיים, הראשונים ניצחו והמשחק הגיע לדו-קרב 'שוט-אאוט': אורן רוזמן קבע 0:1 לפ"ת, אמיר דנון השווה לדגים, בן חיים (נפסל בצעדים), רועי כהן העלה ל-1:2, ניר חלימה פספס - והדייגים רשמו ניצחון בכורה.
 
עירוני רחובות - הפועל ראשל"צ 1:2 (7:8, 13:11, 0:2 לרחובות ב'שוט-אאוט'). המשחק האחרון (היה גם השני של הפועל ראשל"צ), ארז זהבי הוליך את רחובות ל-0:2, ברכה צימק עם שני שערים כפולים, ורן עפרון בשער במהלך של 360 מעלות, העלה את ראשל"צ ליתרון ראשון - 5:6. גבי פרוכטר החזיר את היתרון לרחובות ואת נקודת המערכה הראשונה. אמיר סנדלר העלה את רחובות ל-0:3, יעיש הבלתי נגמר צימק, עפרון העלה ל-3:7, וקובי אשכנזי סיפק עצירה, והשלים את המהלך בשער ממגרש שלם. בן עודי, השוער של רחובות, השיב בשער ממגרש שלם. רחובות ניצחה 0:2 בדו-קרב ה'שוט-אאוט' בזכות יכולת טובה של השוער אסקרוב.

המחזור הראשון בליגת הנשים בכדוריד חופים נערך ביום שישי.
במשחק השלישי קרית אונו גברה על חולון
נשים: הפועל ניצחה בדרבי של ראשל"צ, מכבי בזה של פ"ת
שני משחקי דרבי פתחו אמש את ליגת הנשים בכדוריד חופים, הפועל ניצחה את מכבי בזה של ראשל"צ 0:2, ומכבי ניצחה את הפועל בזה של פ"ת 1:2, לאחר שיוויון בשתי המערכות ובהכרעה סופית ב'שוט-אאוט' . הפועל קרית אונו גברה על חולון. ביום שישי יתקיים המחזור השני.

נכתב ע"י אלון סגל דובר האיגוד.

 

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד