החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד

דנית בכר- נא להכיר

10/05/2010

אז קודם כל שמי דנית בכר, תלמידת תיכון בכיתה י"ב. אני ספורטאית בתחום הבאולינג , אני עוסקת בזה כבר כמעט חמש שנים.התחלתי בגיל 13 ממש במקרה וראיתי שאני נהנית ולכן המשכתי וזה פשוט התקדם.

לאחר כשנה של אימונים נכנסתי לליגת הנוער שמתקיימת מדי שבת בבוקר.השתתפתי בתחרויות רבות לדוגמא: אליפות ישראל לנוער ובה זכיתי מקום 3.לאחר שנה השתתפתי באליפות הארץ עד גיל 16 ובה זכיתי גם במקום ה3.לאחר שנה נוספת שמעתי על נבחרת הנוער והחלטתי להשתתף במבחני הקבלה.

לאחר כחודש של תחרות סיימתי במקום ה3 ונכנסתי לנבחרת ישראל ..באותה שנה התאמנו המון והתכוננו לקראת אליפות אירופה לנוער (2008) שנערכה בפינלנד.במסגרת ההכנות לאליפות טסנו למחנה אימונים בקפריסין.לאחר שנה נוספת של אימונים טסתי לטורניר פתוח בבלגיה (2009) במשלחת של שחקני הנוער.  

לאחר מכן נכנסתי שנית לבנחרת ישראל (2010) והתכוננות לאליפות אירופה לנוער שנערכה בצרפת. ההכנו כללו אימונים שבועיים רבים.לאחר חצי שנה של אימונים יצאה הנבחרת לאליפות אירופה לנוער בצרפת שם זכיתי במדלית ארד בקטגוריית הזוגות ביחד עם שותפתי.כעת, שלושה שבועות לאחר שחזרנו מאליפות אירופה מתחיל טורניר שקובע את הרכב הנבחרת שתצא לאליפות עולם בפינלנד בחודש יולי הקרוב.  

כעת לאחר 5 מקצים של התחרות אני בתוך הנבחרת ואמורה לטוס לאליפות העולם בפינלנד. בשבוע הבא ישנו המקצה האחרון ואדע סופית אם אני בתוך הנבחרת שתטוס לאליפות העולם.צירפתי גם תמונה. התמונה הזאת היא מאליפות אירופה לנוער בצרפת שם זכינו במדלית הארד בקטגוריית הזוגות. אני (דנית) מצד ימין בתמונה.

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד