החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד

אליפות ישראל לנערים בטאקוונדו

לוחם הטאקוונדו בן ה-14 זכה בשנה האחרונה בתואר האירופי לקדטים, באליפות ישראל לבוגרים ולנוער ובסוף השבוע זכה בתואר נוסף
אליפות ישראל לנערים בטאקוונדו נערכה בסוף השבוע בפסגת זאב בירושלים ובתום יום התחרויות דורג מועדון שרעבי אומנויות לחימה במקום הראשון בין המועדונים עם שמונה מדליות חמש מהן מזהב. מועדון אחי יהודה מירושלים דורג שני עם 11 מדליות אבל רק 2 מהן מזהב.
רון אטיאס משרעבי אומנויות לחמיה השלים הישג יוצא דופן בטאקוונדו הישראלי בפרט ובספורט בכלל. אטיאס ניצח בגמר במשקל עד 55 ק"ג את סרג'יי לקטור ג'וניור ממועדון אחי יהודה והוכתר כאלוף ישראל לנערים.
לפני שבוע הוכתר אטיאס לאלוף ישראל לנוער ולפני כחודש זכה גם באליפות ישראל לבוגרים, כשמוקדם יותר בשנת 2009 הוא זכה גם באליפות אירופה לקדטים. אטיאס בן ה-14 יצר תקדים, כאשר בגילו הצעיר הוא מחזיק כבר בכל תארי האליפות האפשריים בשנה אחת.
אבל הפתעת האליפות נרשמה במשקל עד 65 ק"ג. אריק רמן בן ה-13 מראשון לציון משרעבי אומנויות לחמיה גבר בגמר על פלג שניידר ממועדון אדמה רוח ואש. רמן התחיל להתאמן רק לפני מספר חודשים והוא בעל חגורה צהובה בלבד, החגורה השנייה בדרוג החגורות.
הקרב הצמוד של האליפות נרשם במשקל עד ערן סגיר האח של אדם ואוהד ממועדון ואדי שברנסקו ממועדון קוריו דרגונס בבאר שבע. שני הספורטאים מכירים היטב אחד את השני ולפני מספר חודשים השתתפו בקרב סלקציה שקבע מי מהם ייצג את ישראל באליפות אירופה לקדטים, וזה נגמר אז עם ניצחון של שברנסקו. גם הפעם קיבלנו קרב צמוד לכל אורכו בסיומו שוב ניצחון לשברנסקו שהוכתר כאלוף ישראל.
ביתר המשקלים הושגו התוצאות הבאות: עד 37 ק"ג ניצחון לנמרוד קרביצקי (האלוף הכי צעיר, רק בן 12) על הילל זריצקי, במשקל עד 40 ק"ג ניצחון לגדי חיימוביץ' (אלוף ישראל לנוער) על דן פרום מרזי הטאקוונדו,  עד 43 ק"ג ניצחון לאנטון מגרה משרעבי אומנויות לחימה (ראשון לציון) על תום סדובסקי ממכבי יסמין, במשקל עד 51 ק"ג ניצחון לאיתי שלו על עמנואל ציפריס, שניהם ממועדון אחי יהודה ובמשקל עד 60 ק"ג ניצח אביב אוסטרליץ' את צחי הראל, שניהם ממועדון אחי יהודה.
הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד