החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד

דבר מנכ"ל החברה העירונית

תושבי עירנו היקרים,

ראשון לציון חיה ונושמת תרבות ומעשירה ללא הרף את הפנאי של תושביה, בני כל הגילים, ואת תחומי העניין. בכל שנה הרף עולה  ושלל רעיונות, תכנים ויוזמות פותחים את השער לחוויות של ידע ועומק מחשבה.

"לגלות תרבות", תכנית הבוטיק הייחודית שתכניה נבחרים למענכם בקפידה, מצליחה גם השנה להציג תמהיל מרתק, שמאפשר לכם ליהנות מכל העולמות: להתפעם מיצירות האמנות הגדולות בתבל. להבין את יחסי ישראל ומדינות ערב. לגלות זוויות חדשות על פילוסופים, קיסרים, סופרים ופסיכולוגים, לחזור אל סיפורי התנ"ך, להיחשף להתמודדויות מעוררות השראה. 

לטייל עם אדית פיאף בין סמטאות פריז ולהחכים ממיטב הפרשנים, ההיסטוריונים והחוקרים.

קטגוריות הבחירה רבות, המינוי גמיש, הסדרות מסובסדות, המחירים אטרקטיביים – וההיצע זמין וקרוב אליכם יותר מתמיד. כל שנותר לכם הוא לבחור, להגיע לחוות וליהנות.

השנה, עם הרחבת הפעילות, סדרת הקונצרטים עם ליאוניד פטשקה תתקיימו באולם הגימנסיה הריאלית – התיכון המיתולוגי ששופץ ושודרג לאחרונה. אתם מוזמנים להבטיח את מקומכם ולהצטרף לחגיגה. 

בהזדמנות זו ברצוני להודות לטלי צ'רנר, מנהלת אגף תרבות, שמובילה את אירועי התרבות בראשון לציון לפסגות חדשות, את ריקי שטרולי, מנהלת התכנית "לגלות תרבות", על המעוף בבניית התכנים הייחודיים והמרתקים, ואת צוות העובדים והמתנדבים, על המקצועיות בהפקת התכניות.

אני מאחל לכם שנה גדושת חוויות ומזמין אתכם להצטרף אל רבבות תושבי עירנו שמגלים להנאתם  אוצרות תרבות שאין להם סוף.  

שלכם, אלי פולק

מנכ"ל החברה העירונית


הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד