החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
חיפוש חוגים
דלג על חיפוש חוגים
הרשמה בקליק ראשון
לנוחיותך, ניתן לחפש את המסגרת המבוקשת על פי שם הצהרון / שם הגן / שם בית הספר / חוג
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים
לוח אירועים

לא יאומן כי יסופרמפגשים אישיים יוצאי דופן עם אנשים מעוררי השראה, שהתגברו על הפחד, צלחו מכשולים ולא ויתרו עד ליעד  המבוקש. הצטרפו אלינו לסדרה מרתקת שתגרום לכם לחשוב. 


ימי שני, 19:30, מוזיאון ראשון לציון, אחד העם 2 26.11.18- ברוך שעשני אישה – כשאבא הופך לאימא

עמית צוק, טרנסג'נדרית, מגוללת את סיפור יציאתה מהארון ומספרת על אהבה, העצמה, אתגרים ומשפחה שלמה בתוך סערה גדולה. בשילוב קטעים מתוך הסרט "משפחה בטראנס", זוכה פרס הסרט הטוב ביותר בפסטיבל דוק אביב.   


24.12.18 - מקימי
נועה ירון דיין, מחברת רב המכר "מקימי" ויוצרת סדרה הטלוויזיה, תחשוף את סיפור מסעה האישי. על המעבר מחול לקודש, על כישלונות, הצלחות, הקרבה ,שייכות, אמונה, נשיות ותקשורת. מפגש מיוחד במינו, מצחיק ומרגש עד דמעות. בשילוב הקרנה של קטעים מהסדרה. 


21.1.19 - בדרך לפסגת  האוורסט 

נדב בן יהודה מטפס הרים, הישראלי שהעפיל להכי הרבה פסגות של מעל 8,000 מטרים.  יספר על  האתגרים והסכנות שבטיפוס ובעיקר על החלטה אחת מסכנת חיים שלקח כמה מאות מטרים מפסגת האוורסט. נשמע איך להשיג את המטרה גם בתנאים הכי קשים. 


18.2.19-  מהחיזבאללה למוסד הישראלי

סיפורו המצמרר והמרגש של אברהם סיני, שנולד בשם איברהים יאסין. על הדרך מכפר קטן בבקעת הלבנון, לשירות צבאי בכיר בשורות החיזבאללה ועד הפיכתו לקצין מוסד ולרב חרדי בצפת.                     


25.3.19 – עתיד עולם הרפואה – כבר לא מדע בדיוני 

ד"ר יסמין אבו פריחה, רופאה ויזמית מצטיינת, תתאר את תהליכי ההתחדשות ברפואה המודרנית. על השילובים של מציאות מדומה, הנדסה גנטית ואינטליגנציה מלאכותית. בהרצאתה תשזור יסמין, שמקורותיה במגזר הבדואי, את סיפורה האישי כאישה פורצת דרך ושוברת מוסכמות.


20.5.19  - סיפורו של שבוי -  לקראת יום העצמאות 

סיפורו המצמרר של אמנון שרון, בן לניצול שואה, שנשבה כקצין צה"ל במלחמת יום הכיפורים ונכלא בכלא הסורי בדמשק במשך שמונה חודשים. אמנון יחשוף את חוויותיו האישיות הקשות בהומור ובשלוות נפש מדהימה המעוררת נחישות, כוח ואמונה גדולה. 5 כרטיסים + 1 חינם 250 ₪ /  גמלאי – 225 ₪  / כרטיס – 50 ₪ / גמלאי – 45 ₪ 

רכישה : 03-9537000 , 03-9650494 (תא קולי) 

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד