החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
חיפוש חוגים
דלג על חיפוש חוגים
הרשמה בקליק ראשון
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים
לוח אירועים

רשימת אירועי החברה העירונית ינואר 2020

אגף תרבות

היכל התרבות

22.1.2020 יום שלישי
הקוסם מארץ עוץ
מסעם המופלא של דורותי וחבריה אל הקוסם הגדול על מנת שימלא את משאלותיהם וישלים את מה שחסר בהם... זהו סיפור על חברות, אומץ, טוב לב ואהבת הבית והמשפחה.
בשעה: 17:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

23.1.2020 יום חמישי
קולנוע בהיכל – הלידה
סודות אפלים מאיימים על שגרת חייהן של שלוש נשים.
על פי התהום, הן מגלות חסד ואהבה והזדמנות לשינוי ולידה מחדש.
בשעה: 19:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

24.1.2020 יום שישי
יהודה פוליקר
יהודה פוליקר, מגדולי האומנים בישראל, במופע להיטים משובח, המשלב בין גיטרות ובוזוקי, מקצבים יווניים- ים תיכוניים ולהיטי רוק.
בשעה: 22:00
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום



25.1.2020 יום שבת
חפש את המטמון
מחזמר מוסיקלי ססגוני, כובש ומרגש שייקח אתכם למסע בלתי נשכח! בהשתתפות כוכבי הילדים האהובים: יובל המבולבל, רוי בוי, שי ורועי, 
קוגומלו ולצידם תככב השנה -  מיכל ינאי
בשעה: 10:00, 12:15
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

25.1.2020 יום שבת
שבתרבות
בהנחיית איתן דנציג
בשעה: 11:00
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה חופשית

26.1.2020 יום ראשון
סדרת יידישפיל – עלמה ורות
הצגה מרגשת על אימהות ובנות, נאמנות, אמנות והקרעים בחברה הישראלית. בהשתתפות: ענת עצמון, עופר גולן, טרייסי 
אברמוביץ ושחקני התיאטרון.                                           
ההצגה בליווי תרגום לעברית ורוסית
בשעה: 20:00
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

27.1.2020 יום שני
הריון
המחזה "הריון" (הקאמרי) שעוסק בזוג שלא רוצה בילדים עד שחל מהפך אצל הצלע הנשית. בהשתתפות מיה דגן, מיכה סלקטר, הלנה ירלובה, נעמה שטרית, כנרת לימוני, דנה מיינרט
בשעה: 20:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום



28.1.2020 יום שלישי
קולנוע חופשי לגיל השלישי – הסיפור של טראוטמן
דרמה מרגשת המבוססת על סיפור אמיתי ומדהים על אומץ, אהבה והתחלות חדשות. 
בשעה: 11:00
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה חופשית


29.1.2020 יום רביעי
הריון
המחזה "הריון" (הקאמרי) שעוסק בזוג שלא רוצה בילדים עד שחל מהפך אצל הצלע 
הנשית. בהשתתפות מיה דגן, מיכה סלקטר, הלנה ירלובה, נעמה שטרית, כנרת לימוני, 
דנה מיינרט
בשעה: 20:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

30.1.2020 יום חמישי
הריון
המחזה "הריון" (הקאמרי) שעוסק בזוג שלא רוצה בילדים עד שחל מהפך אצל הצלע הנשית. בהשתתפות מיה דגן, מיכה סלקטר, הלנה ירלובה, נעמה שטרית, כנרת לימוני, דנה מיינרט
בשעה: 20:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

31.1.2020 יום שישי
שחר חסון
במופע סטנד-אפ אנרגטי במיוחד.
בשעה: 22:00
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום




לגלות תרבות

21.1.2020 יום שלישי
אהבה במוסיקה קלאסית
אותלו ד"ר רונן בורשבסקי
בשעה: 11:00
מקום: אודיטוריום בית יד לבנים
הכניסה בתשלום

25.1.2020 יום שבת
הרצאות מהתנ"ך בתחומים שונים
בשעה: 18:00
מקום: אודיטוריום בית יד לבנים
הכניסה חופשית

25.1.2020 מוצ"ש
שרים לך מולדת
עוד לא שרנו די עם נועם גילאור ואחרים
בשעה: 20:30
מקום: אודיטוריום הגימנסיה הריאלית
הכניסה בתשלום


27.1.2020 יום שני
סביב העולם
אישה בקצה העולם - רוית נאור
בשעה: 19:30
מקום: מתנ"ס רמת אליהו
הכניסה בתשלום

29.1.2020 יום רביעי
מאחורי הסורגים
לא יאומן כי יסופר - יוסף זוהר
בשעה: 19:30
מקום: אודיטוריום בית יד לבנים
הכניסה בתשלום

31.1.2020 יום שישי
טיולי בוטיק – מושבות יהודה
קולות וניחוחות נוסטלגים - עליזה סולמונוביץ
בשעה: 8:00
יציאה מרחוב הכרמל 20
ההשתתפות בתשלום ובהרשמה מראש



שלישי משפחתי

21.1.2020 יום שלישי
סדנת כתיבה סיפורי חיים עם אפרת חבושה-פלדמן
בשעה: 11:00
מקום: כותר ראשון
הכניסה חופשית 

21.1.2020 יום שלישי
חוויה רב חושית סביב יצירותיו של יעקב אגם
בשעה: 10:30
מקום: מוזיאון אגם
הכניסה חופשית



21.1.2020 יום שלישי
סיור בגלריה העירונית בהדרכת אפי גן
בשעה: 10:30
מקום: בית גורדון לונדון
הכניסה חופשית

28.1.2020 יום שלישי
כלי טיפול יעיל נמצא במו ידיך 
מרצה: שרי שטיין
בשעה: 11:00
מקום: בית העם
הכניסה חופשית


סלסה

22.1.2020 יום רביעי
סלסה קובנית
בשעה: 20:00
מקום: רחבת בית העם
הכניסה חופשית


29.1.2020 יום רביעי
סלסה קובנית
בשעה: 20:00
מקום: רחבת בית העם
הכניסה חופשית


מדרחוב

23.1.2020 יום חמישי
שוק וינטג' 
בשעה: 9:00
מקום: מדרחוב רוטשילד
הכניסה חופשית

24.1.2020 יום שישי
"שישוק"
דוכני אמנים, וינטג', תכשיטים וכל מה שבא לכם לקנות
בשעה: 9:00
מקום: מדרחוב רוטשילד
הכניסה חופשית


30.1.2020 יום חמישי
שוק וינטג' 
בשעה: 9:00
מקום: מדרחוב רוטשילד
הכניסה חופשית

31.1.2020 יום שישי
"שישוק"
 דוכני אמנים, וינטג', תכשיטים וכל מה שבא לכם לקנות
בשעה: 9:00
מקום: מדרחוב רוטשילד
הכניסה חופשית



אגף מוזיאונים ומורשת

מוזיאונים

21.1.2020 יום שלישי
שיח גלריה 
בהנחיית לאה טופר
בשעה: 11:00.
מקום: גלריה עירונית
הכניסה חופשית



מורשת

26.1.2020 יום ראשון
המדרשה הליברלית בישראל ע"ש פרץ ברנשטיין
נושא: יום השואה הבינלאומי: יהדות אירופה עם סיור המלחמה
מרצה: ד"ר רפי ואגו
בשעה: 19:00
מקום: אודיטוריום בית זרובבל
הכניסה חופשית

28.1.2020 יום שלישי
שיח חודשי-פני החודש בסיפור הישראלי
מנחה: איזי מן בהשתתפות אורחים נכבדים
בשעה: 19:00
מקום: אודיטוריום בית זרובבל
הכניסה חופשית

29.1.2020 יום רביעי
מתחברים להגות יהודית "תבנית נוף הגותם" 
בהנחיית הרב ד"ר אמיר משיח
נושא: מז'יבוז', אומן וברדיצ'ב, אוקריאנה
בשעה: 19:45
מקום: אודיטוריום בית זרובבל
הכניסה בתשלום



חטיבת ספורט ומרכזי קהילה

אגף מרכזי קהילה

27.1.2020 יום שני
הצגה - העץ של ציפי
גילאי 2-4
בשעה: 17:30
מקום: מרכז קהילה נווה הדרים
הכניסה בתשלום


כותרים

21.1.2020 יום שלישי
משחקים בגינת הסיפורים
משחקים, פעילות אינטראקטיבית, פאוזה מוסיקלית, תחפושות, בובות, ועוד.
גילאי 3-5
בשעה: 17:00
מקום: כותר טף, כותר ראשון
הכניסה חופשית


22.1.2020 יום רביעי
הצב של אורן / עפ"י מירה מאיר
עם אלי פלפלי והגיטרה
גילאי 3-6
בשעה: 17:00
מקום: ספריית רמת אליהו
הכניסה בתשלום

22.1.2020 יום רביעי
הארנב ממושי - עפ"י שלומית כהן-אסיף
עם הדס מתיאטרון "מקל" בשיתוף הילדים.
גילאי 3-6
בשעה: 17:30
מקום: ספריית יצחק שדה
הכניסה בתשלום

23.1.2020 יום חמישי
מפוחית וגיטרה עם יואב  
מציג: יואב נאמן, מפוחית וגיטרה עם יואב
גילאי 1.5-3
בשעה: 17:00
מקום: כותר טף, כותר ראשון
הכניסה בתשלום

23.1.2020 יום חמישי
משחקים בגינת הסיפורים
משחקים, פעילות אינטראקטיבית, פאוזה מוסיקלית, תחפושות, בובות, ועוד.
פעוטות עד גיל 3
בשעה: 9:15, 11:00
מקום: כותר טף, כותר ראשון
הכניסה חופשית

26.1.2020 יום ראשון
מלכת השלג  
מציגה: גליה פטילון, תיאטרון "פפיון"
גילאי 3-5
בשעה: 17:00
כותר טף, כותר ראשון
הכניסה בתשלום

27.1.2020 יום שני
טיול בצבעים  
עם פלורנס בשילוב מוסיקה, בובות ובשיתוף הילדים.
גילאי 3-6
בשעה: 17:30
מקום: ספריית נווה חוף
הכניסה בתשלום

27.1.2020 יום שני
מי חמוד של אמא?
עם נטע מתיאטרון " צליל" בשילוב שירים בובות ונגינה.
גילאי 3-6
בשעה: 17:30
מקום: ספריית יצחק שדה
הכניסה בתשלום


27.1.2020 יום שני
העץ הנדיב - עפ"י של סילברסין
עם נויה שטרייפלר מ"תיאטרונויה" בשיתוף הילדים.
גילאי 3-6
בשעה: 17:00
מקום: ספריית נחלת יהודה
הכניסה בתשלום

27.1.2020 יום שני
פרח לב הזהב
עם תיאטרון "קרן אור" בלווי מוסיקה ותלבושות ובשיתוף הילדים.
גילאי 3-6
בשעה: 17:30
מקום: כותר שקמה
הכניסה בתשלום

28.1.2020 יום שלישי
אדממה
עם אסף פרידמן בשיתוף הילדים.                                          
גילאי 4-7
בשעה: 17:30
מקום: ספריית מעגלים
הכניסה בתשלום

28.1.2020 יום שלישי
הענן של חנן
מציגה: יפעת תקוע, "חוויה בעקבות הסיפור"
גילאי 2-3
בשעה: 17:00
מקום: כותר טף, כותר ראשון
הכניסה בתשלום

30.1.2020 יום חמישי
הדייג ודג הזהב 
מציג: איתי ערבה, "קשת  - הפעלות שכולם אוהבים"
גילאי 3-5
בשעה: 17:00
מקום: כותר טף, כותר ראשון
הכניסה בתשלום

30.1.2020 יום חמישי
משחקים בגינת הסיפורים
משחקים, פעילות אינטראקטיבית, פאוזה מוסיקלית, תחפושות, בובות, ועוד.
פעוטות עד גיל 3
בשעה: 9:15, 11:00
מקום: כותר טף, כותר ראשון
הכניסה חופשית



הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד