החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד

נתן גושן חוגג עשור עם אורחים: ישי ריבו ואמיר דדון

22.9, יום רביעי, בשעה 19:00 (פתיחת דלתות) בשעה 21:00 (תחילת מופע)


"לפני עשר שנים ישבתי באוטו ושמעתי את "כל מה שיש לי" בפעם הראשונה ברדיו, ילד מלוד, חסר כיוון ובטחון, מתרגש עד העצמות. כמה עברנו מאז. זכיתי לחלוק אתכם שיחות של נשמה והרהורים של הלב, אהבות גדולות כאבים גדולים. זכיתי לקחת חלק בסיפור שלכם, לפגוש אתכם, לחבק אתכם ולאהוב אתכם, על הבמה וברחוב. היום אחרי עשר שנים אני רוצה לקחת נשימה, לשמוח באור הגדול הזה ובעיקר להגיד לכם תודה, כזו שלא נגמרת. ב 22 בספטמבר אני אזכה בע"ה לחגוג אתכם ועם חברים שלי לדרך את מסע  זה שאנחנו עוברים ביחד כבר עשור".


נתן גושן מאז שפרץ לחיינו בסערה לפני עשור ועד היום גושן הספיק לכתוב אינספור להיטים: "איפה את", "גבולות הגיון", "באתי לחלום", "מה אם נתנשק", "דברי איתי יותר", "מתגעגעת", "חיכיתי", "עוד", "26", "זה שלנו", "חזרי אלי", "נחכה לך", "חיים מאושרים", "שני ילדים בעולם" ועוד...
זכה בשלל תארים: "תגלית השנה", איש השנה", "פרס אקו"ם למלחין השנה", "אלבום זהב". הופיע על הבמות הגדולות בארץ: אמפי שוני, לייב פארק, קיסריה, היכלי תרבות ועוד. שיתף פעולה עם אמנים שונים - ישי ריבו במופע משותף, עברי לידר, עדן בן זקן. כתב שירים רבים לאמנים אחרים - עדן חסון, לירן דנינו, נטע ברזילי, עמיר בניון ועוד..

זכה להצלחה בינלאומית מטורפת בכל קנה מידה ועם מעל ל 150 מיליון השמעות בשרותי הסטרימינג  world wide  עם שירו Thinking About It  מאלבומו השלישי. השתתף בתפקיד ראשי בסרט "סיפור אחר" של אבי נשר וגם כתב את הפסקול המלא של הסרט.


קרדיט צילום: שלומי פינטומכירת כרטיסים:

היכל התרבות:   www.heichal-rishon.co.il  3701*

זאפה:                www.zappa-club.co.il       9080*

הכרטיס:            www.hakartis.co.il            2870*


ט.ל.ח. הנהלת הפסטיבל שומרת את הזכות לשינויים בתוכנית


הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד