החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד

אושיק לוי מחוגי הזמן – 60 שנות יצירה מיתולוגית

 21.9.21, יום שלישי, בשעה 21:00

הפקת מקור מיוחדת לפסטיבל ראשון לציון - אורחים מיוחדים: אסף אמדורסקי, ברי סחרוף, ריקי גל ורבקה מיכאלי.

אושיק לוי, מהזמרים והשחקנים המוערכים והאוהבים בארץ, ששיריו מהווים חלק בלתי נפרד מעיצוב הרוק והקולנוע הישראלי חוגג 60 שנות יצירה בהפקת מקור ייחודית וחד פעמית לפסטיבל ראשון לציון! 

בערב שכל כולו הצדעה לאושיק לוי, מאבני היסוד של המוזיקה הישראלית ששיריו הם פסקול חיינו, יעלו בזה אחר זה אסף אמדורסקי, ברי סחרוף, ריקי גל ורבקה מיכאלי ויבצעו לצידו של אושיק לוי את להיטיו מכל הזמנים והתקופות. 

לצד הביצועים הנוסטלגיים והמרגשים ישלב הערב קטעי ארכיון נדירים שישולבו במהלך המופע אשר ידגדגו לכולנו בבלוטת הזיכרון ולרגע קט יגרמו לנו לחשוב "לו רק היה ניתן להשיב את מחוגי הזמן"..המופע בליווי 7 נגנים כולל שירים כדוגמת: "בלדה לשוטר", "חוזה לך ברח", "זה מכבר", "אגדת דשא", "יונתן סע הביתה", ,”לישון לישון" "לא הכרתי אותך מקרוב" ועוד רבים וטובים בעיבודים סוחפים ומרגשים המייצרים חגיגה אחת גדולה ואווירה בלתי נשכחת.

אושיק לוי, (77), כיכב בסרטים וסדרות רבות: מ"גבעת חלפון אינה עונה", "תעלת בלאומילך" דרך "בלי סודות", "לגעת באושר", "השיר שלנו" ועד "קופה ראשית", לאורך שנות הקריירה המוזיקלית שלו עבד עם טובי היוצרים עוד בתחילת דרכם. כיום לוי, מגדולי זמרי הזמר העברי, עם תשוקה כאילו הוא בתחילת דרכו. אחרי הפסקה ארוכה מסיבוב הופעות מוצלח שנקטע עקב הקורונה חוזר עם מופע החוגג את 60 שנות יצירה וכולל אף שירים חדשים. 


קרדיט צילום:
אושיק לוי - גבריאלה בהרליה
אסף אמדורסקי - מכאל טיופיול
ברי סחרוף - אלדד שושן
ריקי גל - אילן בשור
רבקה מיכאלי - רונן פדידה
מכירת כרטיסים:

היכל התרבות:   www.heichal-rishon.co.il  3701*

זאפה:                www.zappa-club.co.il       9080*

הכרטיס:            www.hakartis.co.il            2870*


ט.ל.ח. הנהלת הפסטיבל שומרת את הזכות לשינויים בתוכנית


הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד