החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד

התעשייה מגיעה לראשון לציון

קורס ייחודי של הלחנת וכתיבת שירים עם קרן פלס ודורון מדלי ב"ווקאל" . הגיע הזמן להסיר את האבק מעל שירי המגרה .

קרן פלסלאט לאט הופך לו בית ספר "ווקאל" של החברה העירונית ראשון לציון בניהול שולי קורן רגוניס לשם מוכר בתעשיית המוזיקה לזמרים ולכותבי שירים. בית ספר אשר חרט על דיגלו את המוזיקה הישראלית העכשווית ופונה לכל אוהב שירה באשר הוא מציע קורס ייחודי ומעניין של כתיבה והלחנת שירים . כבר עכשיו ניתן לראות את תלמידי בית הספר מופעיים כמעט בכל אירוע ברחבי העיר.

 את הקורס תעביר לא אחרת מאשר האחראית על להיטים רבים בנוף המוזיקה הישראלית בשנים האחרונות ("איתי", "שמעון השכן", "לשם" , "ואת"(  קרן פלס. אין ספק שקרן יודעת לכתוב שירים , לגרום לזה לעבוד, לחבר את המילים למנגינה כך שייצא מזה להיט. אחרי "תגלית השנה" , "זמרת השנה" ושיר השנה עם "ואת" הגיע זמן קצת להעביר מהידע הלאה .
פרט מעניין לגבי פלס הוא כתיבתה המרובה של מוזיקה לתיאטרון.  קרן כתבה את המוזיקה להצגות "חתונת הדמים", "טרטיף", "שיץ", "יתוש בראש" ו"נפוליאון חי או מת".
ואף הייתה בשנת 2009 למלחינה הראשונה שזוכה פעמיים (ברציפות) בפרס האקדמיה לתיאטרון, הפעם על המוזיקה להצגה "הנפש הטובה מסצ'ואן".


דורון מידלישילוב מעניין בקורס יהיה  על רקע הצטרפותו לאחרונה של דורון מדלי לצוות "ווקאל"
. המפיק המוזיקאלי האגדי של כוכב נולד לדורותיו הראשונים וזה שמפיק בארץ את אירועי המוזיקה הגדולים ביותר ( ערב שירי זיכרון בכיכר רבין ועוד ) . מדלי כתב לאחרונה את "אבא" לשלומי שבת , "אם יש גן עדן" אייל גולן ועובד כמפיק ויועץ מוזיקאלי  . דורון יתעסק בעיקר עם הפן הטקסטואלי - התאמת הטקסטים להלחנה, תרגום משפות זרות, כתיבה בסגנונות שונים, ובעיקר פיתוח אישי בכתיבה.

הקורס יתקיים במרכז הקהילה בקריית גנים בימי ראשון בשעות אחהצ.
לפרטים ניתן לפנות:
0504473334
039627943

 

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
עבור לתוכן העמוד