החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ

אליפות קט רגל לכתות ה'-ו'בנים ובנות תשע"א

23/08/2010

אליפות קט רגל לכתות ה'-ו'בנים ובנות

 

המשחקים יתקיימו בהתאם לחוקת הקט רגל הבינלאומית. חובה להגיע עם תלבושת ספורט אחידה. להגיע כחצי שעה לפני תחילת המשחקים עם טופס הרשמה חתום ע"י המנהל/ת. כמו כן נא להגיע עם תיק עזרה ראשונה, כדור משחק ומיכל מים.

 

בית א'

בית ב'

בית ג'

בית ד'

בית ה'

בית ו'

אביבים

אופקים

אשלים

ויתקין

בארי

מ.הנוף

נ.דקלים

מ.שמעוני

אומנויות

מרחבים

הראל

הדרים

נ.עוז

רעות

אתרים

נ.חוף

ידלין

סיני

 

 

 

 

 

 

 

 

בית ז'

בית ח'

בית ט'

רננים

י.נוף

תרבות

שקמה

י.המעלה

ישורון

פרס נובל

שלמון

חביב

איתמר

 

 

 

 תוכנית משחקים ה'-ו' בנים

 

שלב א'

 

בית א'

מקום התחרות: מגרש א.החושן

מורה אחראי: אביבים

 

הקבוצות המתמודדות

יום

תאריך

שעה

תוצאה

אביבים-נ.דקלים

ב

1.11.10

12:00

 

נ.עוז-מפסיד 1

ב

1.11.10

12:30

 

י.המעלה – מנצח 1

ב

1.11.10

13:00

 

 

הקבוצה המנצחת עולה לשלב הבא.

 

בית ב'

מקום התחרות: עמית

מורה אחראי: אופקים

 

הקבוצות המתמודדות

יום

תאריך

שעה

תוצאה

אופקים – מ.שמעוני

ב'

1.11.10

12:00

 

רעות-מפסיד 1

ב'

1.11.10

12:30

 

רעות– מנצח 1

ב'

1.11.10

13:00

 

 

הקבוצה המנצחת עולה לשלב הבא.

בית ג'

מקום התחרות: מגרש א.החושן

מורה אחראי: אשלים

 

הקבוצות המתמודדות

יום

תאריך

שעה

תוצאה

אשלים- אומנויות

ג

2.11.10

12:00

 

אתרים – מפסיד 1

ג

2.11.10

12:30

 

אתרים– מנצח 1

ג

2.11.10

13:00

 

הקבוצה שתסיים ראשונה עולה שלב

 

בית ד'

מקום התחרות: א. החושן

מורה אחראי: ויתקין

 

הקבוצות המתמודדות

יום

תאריך

שעה

תוצאה

ויתקין –מרחבים

ד

3.11.10

12:00

 

נ.חוף-מפסיד 1

ד

3.11.10

12:30

 

נ.חוף-מנצח 1

ד

3.11.10

13:00

 

 

הקבוצה שתסיים ראשונה עולה לשלב הבא.

 

 

בית ה'

מקום התחרות: עמית

מורה אחראי: בארי

 

הקבוצות המתמודדות

יום

תאריך

שעה

תוצאה

בארי– הראל

ג

2.11.10

12:00

 

ידלין-מפסיד 1

ג

2.11.10

12:30

 

ידלין-מנצח 1

ג

2.11.10

13:00

 

 

הקבוצה המנצחת עולה לשלב הבא.

 

 

בית ו'

מקום התחרות: עמית

מורה אחראי: הדרים

 

הקבוצות המתמודדות

יום

תאריך

שעה

תוצאה

מ.הנוף– הדרים

ד

3.11.10

12:00

 

סיני– מפסיד 1

ד

3.11.10

12:30

 

סיני – מנצח 1

ד

3.11.10

13:00

 

הקבוצה המנצחת עולה לשלב הבא.

 

בית ז'

מקום התחרות: א.החושן

מורה אחראי: רננים

 

הקבוצות המתמודדות

יום

תאריך

שעה

תוצאה

רננים-שקמה

ב'

8.11.10

12:00

 

פ.נובל – איתמר

ב'

8.11.10

12:30

 

מנצח משחק 1 – מנצח משחק 2

ב'

8.11.10

13:00

 

 

הקבוצה המנצחת עולה לשלב הבא

 

בית ח'       

מקום התחרות: עמית

מורה אחראי: שלמון

 

הקבוצות המתמודדות

יום

תאריך

שעה

תוצאה

י.נוף – י.המעלה

ב'

8.11.10

12:00

 

שלמון – מפסיד 1

ב'

8.11.10

12:30

 

שלמון – מנצח 1

ב'

8.11.10

13:00

 

 

הקבוצה המנצחת עולה לשלב הבא.

 

בית ט'

 

מקום התחרות:עמית

מורה אחראי:אבי פיטוסי

 

 

הקבוצות המתמודדות

יום

תאריך

שעה

תוצאה

תרבות-ישורון

ג

9.11.10

12:00

 

חביב-מפסיד 1

ג

9.11.10

12:30

 

חביב-מנצח 1

ג

9.11.10

13:00

 

 

הקבוצה המנצחת עולה לשלב הבא

 

 

שלב ב'

 

בית י'

 

מקום התחרות :א.החושן

מורה אחראי: מורדי

 

הקבוצות המתמודדות

יום

תאריך

שעה

תוצאה

מנצח בית א'-מנצח בית ג'

ב

15.11.10

12:00

 

מנצח בית ד'-מפסיד 1

ב

15.11.10

12:30

 

מנצח בית ד'-מנצח 1

ב

15.11.10

13:00

 

 

הקבוצה המנצחת עולה לבית הגמר

 

בית יא'

 

מקום התחרות : עמית

מורה אחראי: אבי פיטוסי

 

 

הקבוצות המתמודדות

יום

תאריך

שעה

תוצאה

מנצח בית ב'-מנצח בית ה'

ב

15.11.10

12:00

 

מנצח בית ו'-מפסיד 1

ב

15.11.10

12:30

 

מנצח בית ו'-מנצח 1

ב

15.11.10

13:00

 

 

הקבוצה המנצחת עולה לבית הגמר

 

בית יב'

 

מקום התחרות :א.החושן

מורה אחראי: מורדי

 

הקבוצות המתמודדות

יום

תאריך

שעה

תוצאה

תוצאה

מנצח בית ז'-מנצח בית ח'

ג

16.11.10

12:00

 

מנצח בית ט'-מפסיד 1

ג

16.11.10

12:30

 

מנצח בית ט'-מנצח 1

ג

16.11.10

13:00

 

 

הקבוצה המנצחת עולה לבית הגמר

 

בית הגמר

 

מקום ההתמודדות:  היכל הספורט גן נחום

 

הקבוצות המתמודדות

יום

תאריך

שעה

תוצאה

מנצח בית י' – מנצח בית יא'

ה'

18.11.10

12:00

 

מנצח בית יב'-מפסיד 1

ה'

18.11.10

12:30

 

מנצח בית יב'-מנצח 1

ה'

18.11.10

13:00

 

 

לקבוצה המנצחת יוענק גביע ומדליות.  

 

 

 

 

 

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד