סדרה מטיילת 2 - בוטיק בדגש נוצרי

בוטיק בדגש נוצרי

סדרת סיורים מרתקת שתיתן סקירה נרחבת על העולם הנוצרי ועל הדמויות הקשורות בו, על הסיפורים, על המקומות, כולל מפגשים עם אנשים מיוחדים.

המדריכה : ג'אדה בולוס.

13.12.16- 07:30, נצרת לקראת חג המולד

לקראת חג המולד עוטה נצרת גלימה של קישוטים מיוחדים והאווירה בעיר מוארת בימי ההמתנה לחג. ימים אלה נקראים ימי האדוונת. ימים אלה הם ימי תפילות, צום וחגים. סיור זה יתמקד ברקע ההיסטורי, התיאולוגי והדתי של חג המולד בליווי הסבר על מנהגי החג , סמלי החג  ומשמעותם תוך חוות אווירת החג בימים אלו. נסיים בהפתעה מיוחדת המלווה בשירה משירי חג המולד.

לא כולל 28 ₪ כניסות ותרומות )

:(

24.1.17 , 07:30, הכרמליתים שעל הכרמל  במהלך המאה ה-11 לספירה וכחלק ממסע הצלב השלישי, הגיעו עשרות מאמינים לארץ הקודש. חלקם בחרו להתיישב בנחל שיח בקרבת מעין אליהו בתוך מערות לצורך תפילה והתבודדות. מהם נולד המסדר הכרמליתי על הר הכרמל. סיור זה ייתן סקירה היסטורית ותיאולוגית רחבה של המסדר הכרמליתי בארץ ובעולם. כולל מפגש עם נזירות.

 (לא כולל 10 ₪ )

 

7.3.17, 07:30 - קול הקורא במדבר - נזירות המדבר הקדוש – יריחו

במאה ה-4 לספירה נולדה התנועה הנזירית בנצרות ומצאה לה בית במדבריות השונים. סיור זה ילווה את התנועה הנזירית משלב ההיווסדות ועד ימינו. נעסוק במושגי יסוד של תנועה זו. מהי קריאה אלוהית? מה הם הנדרים שנודרים הנזירים? מהו ערך השתיקה בחיי הנזיר? ומהו הערך של העבודה במנזרים?  נבקר ב"קאסר אל- יהוד", מנזר ג'רסימוס המכונה גם "דיר חג'לה" , אכסניית השומרוני הטוב ובשרידי מנזר אותימיוס. (לא כולל 19/28 ₪ כניסות לשומרוני הטוב + מנזר אותיומיוס, ו 3 ₪ תרומות)

25.4.17,  07:30 - סובב כינרת בדגש נוצרי

לאזור הכינרת הגיע ישוע בגיל 30  בערך, שם א התחיל לקרוא לתלמידיו וללמד את תורתו שהייתה מלווה בניסים רבים. סיור זה יעסוק בתקופת חייו של ישוע באזור הכינרת. נבקר בכנסיית הר האושר,בדומוס גלילי, בבקעת טבח'ה. נפתח בכנסיית ריבוי הלחם והדגים ולכנסיית מנסה קריסטי המכונה גם כנסיית הבכורה של פטרוס. נסיים בביקור במתחם של כפר נחום. 

) ( לא כולל כניסות בסך 10 ₪)

סדרת הטיולים תתקיים בימי שלישי

לידיעתכם - לכל טיול נגבה 10 ₪ עבור אוזניות שמע.

 

עלות הסדרה למשתתף - 780 ש"ח

הדפסשלח לחבר
חיפוש חוגים