החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
חיפוש חוגים
דלג על חיפוש חוגים
הרשמה בקליק ראשון
לנוחיותך, ניתן לחפש את המסגרת המבוקשת על פי שם הצהרון / שם הגן / שם בית הספר / חוג
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים
לוח אירועים

מרכז "נשים בעסקים"

מועדון הרצאות וסדנאות-המועדון הוקם במטרה להוות מרכז העשרה וידע בתחומים עסקיים ובתחומים משלימים. המועדון פתוח בפני כל אנשי ונשות העסקים בעיר והמרצות בו הינן נשות העסקים מהעיר בלבד.

קרא עוד
עומדת בפני החלטה משמעותית, צומת דרכים חשובה ? בקבוצה נעצור נחקור ונתבונן מי אנחנו ומה נכון לנו, נרכוש כלים ישימים ופשוטים לשינוי והשגת המטרות הרצויות לנו.

קרא עוד

הקלפים מאפשרים לנו להסתכל לעומק על נושאים ותהליכים משמעותיים בחיינו, וליצור נקודות מבט חדשות שדרכן נוכל להגיע לתובנות חדשות, לשנות הרגלים, לבחור אחרת ולנוע קדימה מתוך הבנה רחבה יותר.
קרא עוד
התיאטרון הוא מראה חברתית ואישית. אנו משחקות מגיל צעיר על מנת ללמוד להתמודד עם החיים ולרכוש מיומנויות חברתיות ותוך כדי, מתנסות בתפקידים מסויימיםקרא עוד
נבין ונכיר את תכונות הצמחים ודרכם המיוחדת לריפוי, נלמד נלמד היכן הם מצויים, נבין כיצד ניתן למנוע התפתחות מחלות ונשפר את חיינו ובריאותינו עם תרופות מהטבע.
קרא עוד
סדנא חווייתית ואינטימית שתאפשר לכל אחת להעשיר את חייה ובעקבות כך את חיי הסובבים אותה וליישם עקרונות של חיים בריאים ומשקל תקין.
קרא עוד
סדרה של 6 מפגשי בוקר לגוף ולמחשבה. 2 פעילויות בבוקר אחד, מדיטציה פעילה ותרופות מהטבע, צ'יקונג וארומותרפיה , רפלקסולוגיה ותוספי מזון וויטמינים, סוג'וק ומבוא לרפואה סינית, דמיון מודרך ותזונה נכונה, ועוד...

קרא עוד
סדרה של מפגשי בוקר להעצמה , מפגשי העצמה – גילוי המהות שלנו , סדנא - נומרולוגיה, גילוי המספרים
סיור עוצמתי - העוצמה שבסליחה, סדנא -קלפים מקלפים, הרצאה-זוגיות ומיומנות לחיים, ועוד....

קרא עוד
בסדנת זוג או פרד אנו מבקשים לחדש זוגיות ולהפחית את הבדידות בתוך מערכת היחסים. מיועד לזוגות וליחידים בני 45+ המבקשים לרענן, לחדש, לשנות ואולי להמציא זוגיות אחרת....
קרא עוד
אובדן הוא אירוע משברי קשה הדורש תעצומות נפש ומלווה בסימני שאלה רבים: האם נכון לפתוח בחיים חדשים? האם הסביבה תבין או תשפוט?
קרא עוד
חיזוק הביטחון העצמי, קבלה עצמית, שיפור מיומנויות תקשורת, חשיבה חיובית, התמודדות עם כעס ותסכול.
כלים אשר יעזרו בהתמודדות בביה"ס עם החברים, המורים והישגים לימודיים. וכן בבית עם ההורים והאחים.

קרא עוד
הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
עבור לתוכן העמוד