מרכז "נשים בעסקים"

נשים בעסקים

מועדון הרצאות וסדנאות-המועדון הוקם במטרה להוות מרכז העשרה וידע בתחומים עסקיים ובתחומים משלימים. המועדון פתוח בפני כל אנשי ונשות העסקים בעיר והמרצות בו הינן נשות העסקים מהעיר בלבד.

להיות האישה שאני בוחרת - מסע אישי בתוך קבוצה

עומדת בפני החלטה משמעותית, צומת דרכים חשובה ? בקבוצה נעצור נחקור ונתבונן מי אנחנו ומה נכון לנו, נרכוש כלים ישימים ופשוטים לשינוי והשגת המטרות הרצויות לנו.

קלפים מקלפים - מפגשי נשים


הקלפים מאפשרים לנו להסתכל לעומק על נושאים ותהליכים משמעותיים בחיינו, וליצור נקודות מבט חדשות שדרכן נוכל להגיע לתובנות חדשות, לשנות הרגלים, לבחור אחרת ולנוע קדימה מתוך הבנה רחבה יותר.

אישה יוצרת מציאות – סדנת תאטרון

התיאטרון הוא מראה חברתית ואישית. אנו משחקות מגיל צעיר על מנת ללמוד להתמודד עם החיים ולרכוש מיומנויות חברתיות ותוך כדי, מתנסות בתפקידים מסויימים

תרופות מהטבע

נבין ונכיר את תכונות הצמחים ודרכם המיוחדת לריפוי, נלמד נלמד היכן הם מצויים, נבין כיצד ניתן למנוע התפתחות מחלות ונשפר את חיינו ובריאותינו עם תרופות מהטבע.

סדנת בריאות והרזיה

סדנא חווייתית ואינטימית שתאפשר לכל אחת להעשיר את חייה ובעקבות כך את חיי הסובבים אותה וליישם עקרונות של חיים בריאים ומשקל תקין.

בוקר פלוס + בוקר בריאות

סדרה של 6 מפגשי בוקר לגוף ולמחשבה. 2 פעילויות בבוקר אחד, מדיטציה פעילה ותרופות מהטבע, צ'יקונג וארומותרפיה , רפלקסולוגיה ותוספי מזון וויטמינים, סוג'וק ומבוא לרפואה סינית, דמיון מודרך ותזונה נכונה, ועוד...

בוקר פלוס+ העצמה בתנופה

סדרה של מפגשי בוקר להעצמה , מפגשי העצמה – גילוי המהות שלנו , סדנא - נומרולוגיה, גילוי המספרים
סיור עוצמתי - העוצמה שבסליחה, סדנא -קלפים מקלפים, הרצאה-זוגיות ומיומנות לחיים, ועוד....

זוג או פרד

בסדנת זוג או פרד אנו מבקשים לחדש זוגיות ולהפחית את הבדידות בתוך מערכת היחסים. מיועד לזוגות וליחידים בני 45+ המבקשים לרענן, לחדש, לשנות ואולי להמציא זוגיות אחרת....

תבחרי לא להיות לבד - קבוצת תמיכה להתמודדות עם שכול ואובדן

אובדן הוא אירוע משברי קשה הדורש תעצומות נפש ומלווה בסימני שאלה רבים: האם נכון לפתוח בחיים חדשים? האם הסביבה תבין או תשפוט?

נערות ומתבגרות

חיזוק הביטחון העצמי, קבלה עצמית, שיפור מיומנויות תקשורת, חשיבה חיובית, התמודדות עם כעס ותסכול.
כלים אשר יעזרו בהתמודדות בביה"ס עם החברים, המורים והישגים לימודיים. וכן בבית עם ההורים והאחים.

חיפוש חוגים