חיפוש חוגים


חוגאוכלוסיית יעדימי פעילותשעות פעילותמיקוםמדריך
כדורגל - עירוני ראשל"צ - כיתות א'-ו'מבוגרים, ילדיםשני, שלישי, רביעי15:30-13:30אולם הספורט יגאל אלון, פרס נובל, מישור הנוף - סטודיו
כדורגל - עירוני ראשל"צילדיםראשוןפירוט בפניםמישור הנוף איתי כהן
שילוב אומנויות - לגיל הרךמבוגרים, ילדיםרביעיפירוט בפנים ביה"ס בארי, פרס נובל שוש פרידמן
שילוב אומנויותילדיםראשון, שלישי, רביעימישור הנוף, רוזן איריס רגב
שילוב אמנויותמבוגריםשניפירוט בפניםהיכל התרבות איריס רגב
שילוב אומנויות מבוגריםשישי, פרטים בפניםפירוט בפניםגני ראשון, כרמים שוש פרידמן
שילוב אומנויותמבוגריםראשוןפירוט בפניםקניון רוטשילד, פרס נובל שוש פרידמן
שילוב אומנויותמבוגריםשלישי18:15-17:15, 19:15-18:15רוזן דורין אנגרסט
שילוב אומנויות - למבוגריםמבוגריםראשון, שני12:00-10:00, 21:00-20:00קניון רוטשילד, פרס נובל שוש פרידמן
מבוכים ודרקוניםמבוגריםשני, שלישי, רביעיפרטים בפניםקניון רוטשילד, היכל התרבות עידן ברמן
מבוכים ודרקונים ילדיםשני, שלישי, רביעי, חמישי18:30-17:00יגאל אלון - סטודיו תגליות - פעילויות העשרה
מבוכים ודרקוניםילדיםראשון, שלישי, רביעיגני ראשון, כרמים חברת הארה
מבוכים ודרקוניםמבוגריםטרם נקבע18:30-17:00קריית גנים, נאות שקמה המרכז להוראה והדרכה
מבוכים ודרקונים מבוגרים, ילדיםראשון, שני, רביעיפירוט בפניםקניון רוטשילד, נאות שקמה עידו ברמן
מבוכים ודרקוניםילדיםשני, רביעיפירוט בפניםכרמים, מישור הנוף חברת "תגלית"
מבוכים ודרקוניםילדיםשני, שלישי19:00-17:30כרמים, רוזן
מבוכים ודרקונים - חדש!ילדיםשני, חמישי, טרם נקבעפירוט בפניםכרמים, נאות שקמה חברת "הארה"
סדנת תיאטרון / הסטודיו למשחקילדיםחמישיפירוט בפניםנווה הדרים - סטודיו מיכל נדיבי-פאר
מחול מזרחי / ריקודי בטןמבוגריםרביעי21:00-20:00נווה הדרים מיכל שמשוני
ריקודי עם ילדים, לכל הגיליםראשון, שני20:00אשלים - אולם ספורט, ניצנים מוטי מנחם
ריקודי עםנוער, ילדיםשלישימישור הנוף איתן טביב
ריקודי עםמבוגריםראשון, שני, רביעי, חמישי20:15קריית גנים, פרטים בפנים מוטי מנחם
ריקודי עם ילדיםראשוןפירוט בפניםגני ראשון ויקטור גבאי
ריקודי עםמבוגריםשלישיפירוט בפניםרוזן אפרת ורדי
תנועה באהבהילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםקריית ראשון הגר קומא
תנועה באהבה מבוגריםרביעימישור הנוף
מסע אל העבר - ארכיאולוגים צעירים ילדיםשנימישור הנוף
קואוצ'ינג לנוער מבוגריםשנימישור הנוף
להיות הורים ילדיםראשוןמישור הנוף
כדורסל ילדיםטרם נקבעפירוט בפניםנווה חוף חיים סרור
כדורסל גבריםילדיםחמישיפירוט בפניםגני ראשון
כדורסלילדיםרביעינווה הדרים
קרב מגעמבוגריםשניפירוט בפניםקניון רוטשילד אבי מויאל
קרב מגע MK-7נוער, ילדיםשני, רביעיפירוט בפניםקניון רוטשילד, רוזן רוני בן יצחק שואקה
קפוארהמבוגריםפרטים בפניםפירוט בפניםביה"ס בארי ג'ני ופרנהלונגה
קפוארהנוערשניפירוט בפניםקריית גנים אוהד חבני, אודי יאבו
קפוארהילדיםחמישיפירוט בפניםמישור הנוף גי'ני ופרנה
קפוארהמבוגריםשלישי, חמישיפירוט בפניםקניון רוטשילד ג'ני ופרנהלונגה
קט-רגל מבוגרים, ילדיםראשון, רביעי, טרם נקבעפירוט בפניםקריית גנים, נווה חוף
כדוריד - מכבי ראשל"צמבוגרים, ילדיםראשון, שלישי, רביעיפירוט בפניםביה"ס בארי, קריית גנים - אולם הספורט
כדוריד נוער, ילדיםטרם נקבעפירוט בפניםנווה חוף אבנר דרורי
כדוריד - מכבי ראשל"צמבוגריםראשון, שלישי, רביעיפירוט בפניםקניון רוטשילד, פרס נובל
כדוריד - מכבי ראשל"צמבוגרים, ילדיםשני, רביעי, חמישיקניון רוטשילד, קריית גנים - אולם הספורט
כדור-יד הפועל ראשון לציוןילדיםחמישי, פרטים בפניםאשלים - אולם ספורט, שלמון הפועל ראשון לציון
סודות המדע והחלל ילדיםשני, חמישיפירוט בפניםנווה חוף חברת "אפיקי מדע"
שמח במטבחילדיםשניפירוט בפנים אשלים - חדר חוגים מגוון הדרכות איכות
שמח במטבחמבוגריםשניפירוט בפניםגני ראשון חברת "מגוון"
חדש!!! שמח במטבח מבוגרים, ילדיםראשון, רביעי, טרם נקבעקניון רוטשילד, נאות שקמה
שעת קסם לטףנוער, ילדיםשניפירוט בפניםגני ראשון
קסם האוריגמימבוגריםשני18:00-19:00קניון רוטשילד רומי
קסם האוריגמימבוגריםרביעיפירוט הפניםקניון רוטשילד רומי גז כהן
קסם האוריגמימבוגרים, ילדיםרביעיפירוט בפניםקניון רוטשילד, פרס נובל רומי
קסם האוריגמימבוגרים, ילדיםשני, טרם נקבעפרטים בפניםקניון רוטשילד, אשלים רומי גז כהן
יוגה לילדים מבוגריםשלישיפירוט בפניםקניון רוטשילד ליאור מיכל
יוגה לילדיםמבוגריםרביעי17:30-18:30קניון רוטשילד ליאור מיכל
יוגהמבוגרים, ילדיםראשון, שני, רביעי21:30-20:00קניון רוטשילד, קריית גנים - אולם הספורט ליאור מיכל
יוגה מבוגריםמבוגריםרביעיפירוט בפניםקניון רוטשילד ליאור מיכל
יוגה לילדיםמבוגרים, ילדיםשני, חמישי18:15-17:15קריית ראשון, קריית גנים - חדר 110 סיגל סיסו
יוגהמבוגרים, ילדיםשלישי, טרם נקבע19:00-20:30קניון רוטשילד, גני ראשון ארייאלה אורפז
עיצוב הגוףמבוגריםשלישינווה הדרים - סטודיו לימור קרסנובסקי
חיטוב ועיצוב הגוףתינוקות, מבוגריםראשון, שני, שלישי, שבתפירוט בפניםקאנטרי קלאב, קניון רוטשילד סיון סלומון
עיצוב וחיטוב הגוף-Creative Shape ילדיםחמישיפירוט בפניםגני ראשון הילה שהם מור
עיצוב וחיטוב הגוףנוערשלישיפירוט בפניםקריית ראשון אורית שלום
שחמט למבוגריםמבוגרים, ילדיםראשון, חמישי20:15-19:00קניון רוטשילד, אשלים - חדר חוגים יחזקאל גלוזמן
שחמט למבוגרים - ייחודי בעירמבוגריםראשון, שלישיפרטים בפניםקניון רוטשילד חזי גלומן
שחמט למבוגרים - ייחודי בעירמבוגרים, ילדיםראשון, שלישיפרטים בפניםקניון רוטשילד, כרמים חזי גלומן
כדורעף גברים מבוגריםראשון, שלישיפרטים בפניםקניון רוטשילד ללא מדריך
קלאסיקלימבוגריםשניפרטים בפנים קניון רוטשילד לודמילה מאש
עיצוב דינאמינוער, מבוגרים, ילדיםראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי21:15-22:15קריית גנים הילה שהם מור
עיצוב המוצרמבוגריםראשון, שלישי, חמישיקניון רוטשילד, קריית גנים
חדש!!! לה פטיט טניס ילדיםטרם נקבענאות שקמה
לה פטיט טניסמבוגריםטרם נקבע17:30-16:40 גילאי 4-3 | 18:20-17:30 גילאי 6-5נווה חוף
לה פטיט טניסילדיםשני, שלישי, חמישיגני ראשון, נווה חוף
לה פטיט טניסילדיםראשון, חמישי17:00-18:00אשלים - חדר חוגים, שלמון לה פטיט טניס
מכללת הוריםתינוקות, מבוגרים, ילדיםשלישי, טרם נקבעקריית גנים, נווה הדרים
מהנדסים צעיריםילדיםרביעיפירוט בפניםביה"ס הדרים - אולם הספורט
מהנדסים צעיריםמבוגריםשני, רביעיפירוט בפניםכרמים
יוגהילדיםחמישינווה הדרים
יוגה מבוגריםילדיםשני, חמישיפירוט בפניםכרמים ליאור מיכל
יוגה למבוגריםילדיםחמישי21:30-20:00גני ראשון רמי נשלי
יוגה - בוקר וערבנוער, ילדיםראשוןפירוט בפניםקניון רוטשילד, רוזן רביד רוח
יוגה לילדיםילדיםשלישיפירוט בפניםקריית גנים - סטודיו 208, אשלים - חדר חוגים מיטל דמארי
נחלת בנימין - עיצוב אופנה ותכשיטיםמבוגרים, ילדיםראשון, שניפירוט בפניםקניון רוטשילד, רוזן
נחלת בנימין - עיצוב אופנה ותכשיטים לנשיםמבוגרים, ילדיםרביעי, חמישי, שישיקניון רוטשילד, רוזן רלי בלוך
קרמיקהמבוגרים, ילדיםראשון, שני, רביעיפירוט בפניםהיכל התרבות, כרמים יניב בן אליעזר
קרמיקהתינוקות, נוער, מבוגרים, ילדיםחמישי, טרם נקבע18:30-17:00נאות שקמה, פרס נובל תמר לוי
עיצוב הבית בשיטת פאנג שוואימבוגרים, ילדיםשני, רביעי, חמישיהיכל התרבות, רוזן מירי וקנין
סדנת כישורי חיים להצלחהמבוגריםרביעיהיכל התרבות, רוזן אתי לב
קורס לשינוי הרגלי אכילהמבוגריםרביעי, טרם נקבעהיכל התרבות, רוזן אורנה תורתי
עוצמת הרכות - סדנהמבוגריםשנירוזן ענת קסורלה
סדנת תקשורת להצלחהמבוגרים, ילדיםראשון, שלישי, רביעיהיכל התרבות, גני ראשון דבי הוק
סדנה לפיתוח מיומנויות חברתיות ותקשורת מקרבתילדיםשני, חמישיגני ראשון אתי לב
סדנה לפיתוח מודעות עצמית להצלחהמבוגרים, ילדיםשני, שלישי, חמישיהיכל התרבות, גני ראשון אתי לב
עיצוב וחיטוב לנשיםמבוגריםראשון, שלישי, רביעיפרטים בפניםקניון רוטשילד
מועדון פלאי הפילאטיסמבוגריםשלישי, חמישיעלומים עפרה שריר
מועדון רוטרי ראשוניםילדיםשני, חמישיניצנים
קומיקסילדיםשניגני ראשון, מישור הנוף - כיתת לימוד
קומיקס מבוגריםראשוןהיכל התרבות הום קוגניטו
קומיקס- ח ד ש !!מבוגריםשלישיהיכל התרבות
לינגו - המרכז ללימודי שפותמבוגריםטרם נקבעפירוט בפניםנאות שקמה הילה קיוויתי
לינגו - מרכז ללימוד שפות מבוגריםשלישיפירוט בפניםקניון רוטשילד הילה קיוויתי
לינגו - מרכז ללימודי שפותילדיםשלישיפירוט בפניםפרס נובל הילה קיוויתי
תיאטרון - הסטודיו לתיאטרון של מיכלמבוגריםשניפירוט בפניםגני ראשון, כרמים מיכל נדיבי פאר
כדורגלמבוגרים, ילדיםשני, רביעיפירוט בפניםנאות שקמה, פרס נובל יאיר אלמקייס
כדורגל - עירוני ראשל"צ - כיתות א'-ו'ילדיםראשון, שלישי15:30-13:30פרס נובל, שלמון
קט-קט-סלמבוגריםרביעי18:30-17:30היכל התרבות ביה"ס לכדורסל מכבי ראשל"צ
תיאטרון בובימה - סיפורי תיאטרון המזוודהמבוגריםשני17:45-17:00היכל התרבות, כרמים
תיאטרון קהילתיילדיםחמישי21:30-20:00גני ראשון
עיסוי תינוקותילדיםשלישיניצנים קרן לי
עיסוי תינוקותמבוגריםשני, רביעי11:00-09:00קריית גנים - סטודיו 1, רוזן קרן לי - בן בסט
עיסוי תינוקותמבוגריםראשון, שניביה"ס בארי
מודיקט - בית ספר למחול "שובל"ילדיםשני, חמישיפירוט בפניםשלמון פזית גרינברג
מכללת יופינוער, ילדיםראשון, שני, רביעי, חמישיקריית גנים - אולם הספורט, פרטים בפנים
סדנת coaching דרך ציור אינטואיטיביילדיםראשון, רביעיפרס נובל, פרטים בפנים עדנה זונר ביטרמן
תקשורת להצלחהילדיםחמישיפרטים בפנים דבי הוק
מוזיקטמבוגריםשני, שלישי, רביעיהיכל התרבות
מוכנות לכיתה א'מבוגרים, ילדיםשני18:00-17:00נאות שקמה, פרס נובל ציפי בן שחר
מוכנות לכיתה א'מבוגרים, ילדיםראשון, שניקניון רוטשילד, קריית גנים - אולם הספורט
מוכנות לכתה א'מבוגריםרביעיקניון רוטשילד
שחמטמבוגריםשני, חמישיפרטים בפניםקניון רוטשילד ליאוניד פנטלייב
משחקי חשיבהילדיםראשון, שני, חמישי17:30 - 18:30אשלים - חדר חוגים, ניצנים מאיר פז
משחקי חשיבהמבוגריםשני, רביעיפירוט בפניםגני ראשון, קריית ראשון מאיר פז
שחמט מבוגריםרביעיפירוט בפניםגני ראשון חזי גלוזמן
שחמטילדיםשלישיפירוט בפניםגני ראשון ואדים קרפמן
שחמטמבוגרים, ילדיםשני, חמישי, טרם נקבעפירוט בפניםנאות שקמה, פרס נובל יחזקאל גרוזמן
משחקי חשיבהנוער, מבוגריםשלישיפירוט בפניםנאות שקמה, פרס נובל מועדון השחמט
שחמט ומשחקי חשיבהמבוגריםראשוןפירוט בפניםקניון רוטשילד ירון ליניק
שחמט ומשחקי חשיבהמבוגריםחמישיפרטים בפניםקניון רוטשילד מועדון השחמט
שחמטילדיםרביעי19:15-18:15פרס נובל אילן יעקובי
שחמטילדים, לכל הגיליםראשון, שלישי, חמישיפירוט בפניםאשלים - חדר חוגים, עלומים מאיר פז
שחמט ומשחקי חשיבהילדיםראשוןפירוט בפניםנאות שקמה, פרס נובל חזי גלוזמן
שחמטילדיםשני, שלישיפירוט בפניםכרמים, רוזן בוריס גוטקין
משחקי חשיבהמבוגרים, ילדיםחמישי18:15-17:15קריית גנים, קריית ראשון אילן יעקובי
משחקי חשיבהמבוגרים, ילדיםשלישי, רביעיפירוט בפניםקריית גנים - חדר 109, רוזן
משחקי חשיבה ושחמטמבוגריםשני, חמישיפירוט בפניםקניון רוטשילד, היכל התרבות מאיר פז
שחמט מבוגריםרביעיהיכל התרבות מאיר פז
כדורסל בנות - מכבי ראשל"צמבוגריםשני, רביעי, חמישיפירוט בפניםקניון רוטשילד, פרס נובל הילה סימון
ריקודים ספורטיבייםילדיםרביעיפירוט בפניםכרמים ויקטוריה ולנסקה
כדורסל - מכבי ראשון לציוןמבוגריםשני, רביעיפרטים בפניםקניון רוטשילד, מוזיאון ראשון לציון אלון סלומון
כדורסלמבוגריםשלישיפירוט בפניםקניון רוטשילד מאמני מכבי ראשל"צ
כדורסל - מכבי ראשל"צמבוגריםפרטים בפניםפירוט בפניםביה"ס בארי אסף ברק
כדוריד - מכבי ראשל"צמבוגריםראשוןפירוט בפניםקניון רוטשילד, פרס נובל
כדורסל - מכבי ראשל"צמבוגריםראשון, חמישיפירוט בפניםקניון רוטשילד, פרס נובל בהדרכת אורן בלום
כדורסל מבוגריםילדיםראשון, חמישינווה הדרים - סטודיו
כדורסל מבוגריםמבוגרים, ילדיםראשון, שלישי, חמישיקניון רוטשילד, נווה הדרים - סטודיו
כדורסל מכבי ראשל"צמבוגרים, ילדיםחמישיפירוט בפניםקניון רוטשילד, נאות שקמה מאמני מכבי ראשל"צ
כדורסל - מבוגריםמבוגריםרביעי, חמישי22:00-20:00קניון רוטשילד, פרס נובל
כדורסל - מכבי ראשל"צילדיםחמישיפירוט בפניםקריית ראשון יוסי פוקס
כדורסל - מכבי ראשל"צ ילדיםשני, חמישיפירוט בפניםגני ראשון, נאות שקמה מאמני מכבי ראשל"צ
קט קט סל - לגילאי 6-4ילדיםרביעי18:30-17:30קריית ראשון
סלסה מבוגרים, ילדיםראשון, שלישיפירוט בפנים קניון רוטשילד, אשלים - סטודיו גדול עידן שרון
סלסהמבוגרים, ילדיםשני, שלישי, חמישי19:15-16:15קריית גנים, פרס נובל עידן שרון
סלסהנוער, ילדיםראשון, שלישי, רביעיפרס נובל עידן שרון
סלסהמבוגריםשלישי16:00-16:55פרס נובל
סלסה וריקודים לטיניים מבוגריםראשון, רביעיקניון רוטשילד עידן שרון
סלסה וריקודים לטינייםנוער, ילדיםשני, חמישיפירוט בפניםקריית ראשון, פרס נובל בהנהלת עידן שרון
סלסהילדיםשני, חמישי15:00-17:00אשלים - סטודיו גדול, שלמון עידן שרון
תיאטרוןמבוגרים, ילדיםראשון, טרם נקבע15:45-17:00נאות שקמה, פרס נובל מיכל נדיבי פאר
תיאטרוןילדיםשני, חמישיפירוט בפניםקריית ראשון בהדרכת אדית חצור כוכבת השמינייה
ריקודים סלונים למבוגריםמבוגריםשני, טרם נקבע21:00-22:30קניון רוטשילד, היכל התרבות אורון דהן
ריקודים סלונייםמבוגריםשלישי, רביעיפרטים בפניםקניון רוטשילד, היכל התרבות אורון דהן
ריקודים סלוניים ולטינו אמריקאייםנוער, ילדיםראשון, שישיפירוט בפניםאשלים ויקטוריה טינקלמן
ריקודים סלונייםילדיםטרם נקבעפירוט בפניםנאות שקמה ויקטוריה טינקלמן
ריקודים סלונייםתינוקות, מבוגריםראשון, שני, חמישי, שבתפירוט בפניםקאנטרי קלאב, קניון רוטשילד אורה לוי
ריקודים סלונייםתינוקות, מבוגריםטרם נקבע21:00רוזן ויקטוריה טינקלמו
כדורסל – ללא מדריךנוער, מבוגרים, ילדיםשני, שלישי, רביעינאות שקמה, פרס נובל
כדורסל – ללא מדריךילדיםשלישיפרס נובל
כדורסל ללא מדריךילדיםראשון, רביעי, חמישיפירוט בפניםאשלים, כרמים ללא מדריך
מחשב למבוגריםמבוגרים, ילדיםראשון, שני19:30-21:00גני ראשון, נווה חוף
מחשב למבוגריםמבוגריםראשון, חמישי19:30-21:00קניון רוטשילד, נווה חוף
כדורשקמבוגרים, ילדיםראשון, שניפירוט בפניםקניון רוטשילד, אשלים - סטודיו קטן אורן מאירי
כדורגל מבוגריםשניפירוט בפניםקניון רוטשילד גרי שוורץ
כדורגלילדיםרביעיפירוט בפניםגני ראשון מאמנים מעירוני ראשל"צ
כדורגל - עירוני ראשל"צילדיםשלישי, חמישיפירוט בפניםקריית ראשון איתי כהן
מועדון טניס קריית ראשוןמבוגריםשני, שלישיפרטים בפניםקניון רוטשילד ניר מאור
יצירטרוןנוער, מבוגרים, ילדיםחמישיפירוט בפניםקניון רוטשילד, אשלים - סטודיו קטן רוני צור
סיירותמבוגריםשני, טרם נקבעהיכל התרבות, גני ראשון החברה להגנת הטבע
עולם הסיפורים והחיות מבוגריםשניהיכל התרבות, גני ראשון ים אסף
עולם החיותמבוגרים, ילדיםרביעי18:15-17:15רוזן פרי אקירוב
כדורסל הפועל ראשל"צ - בנותמבוגרים, ילדיםשני, שלישי, חמישיפירוט בפניםקניון רוטשילד, פרס נובל אלי אסיסקוביץ
מוסיקה ופיתוח קולמבוגריםשניקניון רוטשילד בי"ס ווקאל
פאנקי ג'אז נוער, ילדיםראשון, שלישיפירוט בפניםנאות שקמה, שלמון קורל סגל-דנון
להקה ייצוגיתילדיםטרם נקבעפירוט בפניםנאות שקמה
מבשלים סיפוריםילדיםשלישיפירוט בפניםאשלים - חדר חוגים, ניצנים חברת מגוון
נינג'יטסו - דרך הנינג'ה: מבוגריםמבוגריםרביעיפירוט בפניםקניון רוטשילד איתן לוי
נינג'יטסו - דרך הנינג'המבוגריםשלישיפירוט בפניםפרטים בפנים איתן לוי
נינג'יטסוילדיםשניפירוט בפניםאשלים - סטודיו קטן, ניצנים שלומי אלג'ים
נינג'ה קיד מבוגרים, ילדיםרביעיפרטים בפניםאשלים - סטודיו גדול, ניצנים
קראטה שוטוקאןנוער, ילדיםראשוןפירוט בפניםקניון רוטשילד, פרטים בפנים אבי זנזורי
לימודי מחשב למבוגריםילדיםשניפירוט בפניםאשלים - חדר חוגים המרכז ללימודי מחשב
רייקי - המגע המרפאמבוגרים, ילדיםשלישי, רביעי21:00-19:00קריית גנים, אשלים - חדר חוגים יפה אפשטיין
רייקי - סדנהילדיםטרם נקבע22:00-19:45קריית ראשון לאה כרמל
סדנת ציור למבוגריםנוער, ילדיםשלישי, שישי19:15-20:45אשלים - סטודיו גדול יפה קליסקי
רפלקסולוגיה שימושית למשפחהמבוגרים, ילדיםראשון, טרם נקבע21:45-19:45קריית גנים - חדר 109, רחבי הארץ יפה אפשטיין
ריקודים סלוניים לילדיםמבוגריםרביעי18:00-17:00, 19:00-18:00רוזן מיכאל וילנה סומקין
ריקודים סלונייםנוער, ילדיםשני, חמישיפרטים בפניםאשלים - סטודיו קטן אלכסנדר טינקלמן
ריקודים סלונייםמבוגרים, ילדיםשני22:00-20:30כרמים, פרס נובל ילנה ומיכאל סומקין
מנהיגות צעירהמבוגריםשני18:00-17:00קניון רוטשילד המרכז לאמנויות ותקשורת
מנהיגות צעירה ורטוריקהילדיםשניפירוט בפניםרוזן
מחול יצירתימבוגריםראשון, חמישיקניון רוטשילד
מחול יצירתימבוגריםראשון, רביעי16:45 - 18:15גני ראשון
נומרולוגיהילדיםראשון, שני, חמישי21:30-19:30כרמים, פרס נובל אילנה שרף
מחול יצירתיילדיםשלישיפירוט בפניםנווה הדרים רלי שכטר
מחול יצירתי - לגילאי גן - א'מבוגרים, ילדיםשני, טרם נקבעקריית גנים, נאות שקמה לי גבע
מחול יצירתי נוער, ילדיםראשון, שני, רביעי, חמישי18:00-17:15נאות שקמה, שלמון
ריקודי בטן ילדות ונערותמבוגרים, ילדיםראשון, שני19:00-18:00קניון רוטשילד, אשלים - חדר חוגים יוליה קיסלב
ריקודי בטן ילדותמבוגרים, ילדיםשני, שלישי17:30-16:30פרס נובל, קריית גנים - סטודיו 1
ריקודי בטןמבוגרים, ילדיםשלישי20:00-19:00קניון רוטשילד, פרס נובל ורד רווח
ריקודי שנות השישיםמבוגרים, ילדיםשני, חמישי19:30-18:30קריית גנים, פרס נובל ויקטוריה טינקלמן
קסמיםמבוגרים, ילדיםרביעי18:00-17:00קניון רוטשילד, אשלים - חדר חוגים נורית רוטנברג
יצירה לטףמבוגרים, ילדיםראשון, שני, שלישי, רביעי18:00-17:00קניון רוטשילד, קריית גנים - אולם הספורט תמר לוי
מבשלים במטבח מבוגרים, ילדיםחמישי17:00-16:00נאות שקמה, פרס נובל אפיקי מדע
מרכז המוסיקה העירונימבוגריםשלישי, טרם נקבעקריית גנים, נאות שקמה
קריאה בקלפי טארוטמבוגרים, ילדיםרביעי, חמישיקניון רוטשילד, אשלים - חדר חוגים עמליה נודל
מפגשים והרצאותמבוגרים, ילדיםשלישיקניון רוטשילד, קריית גנים - אולם הספורט
מודעות וריפוי עצמי במדיטציהמבוגריםשלישיקניון רוטשילד יפעת האור
סדנה לסבים ולסבתות מבוגרים, ילדיםראשון, שני, שלישיאשלים - חדר חוגים, פרטים בפנים אנה פירוינסקי
מסע נשי בין תרבויות במגע אישימבוגריםראשון22:30-19:30קניון רוטשילד
רגיש מרגיש - סדנת להתמודדות עם רגישות יתרמבוגריםראשון, רביעיהיכל התרבות, רוזן
סדנת רגיש-מרגישמבוגריםשישי, טרם נקבע19:00-17:30קניון רוטשילד, אשלים רונית אוראל פרג'ון
קראטהמבוגרים, ילדיםראשוןקניון רוטשילד, אשלים - חדר חוגים
עוצמת הקראטהמבוגריםרביעיפירוט בפניםקניון רוטשילד גלעד יריב
קראטה והגנה עצמית בשילוב עם ג'ודו ואייקידומבוגרים, ילדיםשני, רביעי, חמישיפירוט בפניםקריית גנים, פרס נובל אסי אדרי
מחשבים בכיףמבוגריםשניהיכל התרבות
מחשביםמבוגריםראשון, חמישיהיכל התרבות, קריית גנים
ריקודי פולקלורמבוגרים, ילדיםראשון, רביעיקניון רוטשילד, כרמים
תאטרון מחול חדשנימבוגריםראשון, פרטים בפניםקניון רוטשילד, פרטים בפנים
קונג-פומבוגריםשלישיפרטים בפניםקניון רוטשילד ברוך סגל
מעגל החיים - טיפול והדרכה באמצעות בע"חמבוגריםראשון, שני, שלישיפירוט בפניםקניון רוטשילד, פרס נובל חברת "מעגל החיים"
כדור עףמבוגריםשלישיקניון רוטשילד, פרס נובל
כדורסל גברים מבוגריםשניפירוט בפניםקניון רוטשילד ללא מדריך
כדורסל וכושר גופני - גבריםמבוגריםחמישי, טרם נקבע21:00-20:00קניון רוטשילד, פרס נובל אורן בלום
קלפי טארוטילדיםראשוןג': 10:00-9:00, 11:00-10:00, ד': 21:00-20:00רוזן עמליה נודל
תו לטףנוער, ילדיםשני, שלישיפירוט בפניםקריית ראשון, כרמים
סדנא להרזיה באופן בריאמבוגריםשני, טרם נקבעפרטים במרכזפרס נובל, אשלים - חדר חוגים טל בן דוד
סדנת כנפייםמבוגרים, ילדיםראשון, טרם נקבעפרטים במרכזאשלים - חדר חוגים, שלמון הדר זמל
יפניתילדיםשלישי, חמישי17:00-20:00כרמים, אשלים - חדר חוגים אדר זקס
התעמלות אומנותיתילדיםראשון, רביעינאות שקמה סבטלנה סוקולוב
התעמלות לגיל הרךילדים, פעוטותשני, חמישינאות שקמה יהודה בלו
התעמלות קרקע ומכשיריםלכל הגיליםשני, חמישינאות שקמה יהודה בלו
טרמפולינהילדיםשני18:45 – 18:00נאות שקמה יהודה בלו
ריקודים סלונים לילדיםילדיםשלישי19:15 – 18:30נאות שקמה לוסי ויימן
ג'ודוילדיםראשון, שלישי, שני, חמישינאות שקמה נאור חן
ג'ודו טףתינוקותשלישי17:15-17:55נאות שקמה נאור חן
אופנייםילדים, נוערשני, רביעי, פרטים בפנים17:30 – 16:00נאות שקמה מועדון האופניים העירוני
קרב מגע MK7ילדים, נוערשני, רביעינאות שקמה
מצוינות כדורסל בנותנערותשני, שלישי, רביעי16:00 – 14:30נאות שקמה זיו ארז
לומדים מחשבים בכיףילדיםרביעינאות שקמה
אלקטרוניקהילדיםשנינאות שקמה חברת "אופק"
שחמטילדים, נוער, נערותחמישינאות שקמה מועדון החשמט
חוקרי טבע צעיריםילדיםראשון18:00-19:00נאות שקמה
אילוף כלביםילדיםרביעינאות שקמה פול אלמקייס
אומניות בפיסולילדיםראשון, שנינאות שקמה משה פלג
אומנים קטניםילדים, תינוקותחמישי18:00 – 17:00נאות שקמה
אורגניתילדיםשלישינאות שקמה בלה רויטבלט
ציור לילדיםילדיםחמישי19:00 - 18:00נאות שקמה
לגו אתגריילדיםחמישינאות שקמה מהנדסים צעירים
דרמהילדיםשניפרטים בפניםקריית גנים דפנה לבנון, שחקנית ומורה מנוסה 054-9231094
בישולילדיםרביעי18:00-19:00קריית גנים טפטפים 054-3039448
ילדי הפלא - אוואטרילדיםשלישי18:00-19:15קריית גנים טל נדלר 052-3066770
מוכנות לכיתה א'ילדיםחמישי18:00-19:00קריית גנים יונית 050-8890719
פיסול קרמי ילדיםילדיםשלישיפרטים בפניםקריית גנים שלה 052-8358797
אילוף כלביםילדיםשלישי18:15-19:00קריית גנים מדריכי אילוף מקצועיים
שחמטילדיםחמישי16:00-17:00קריית גנים מיכאל 052-9535344
מחשבים בכייףילדיםחמישיפרטים בפניםקריית גנים בהנהלת אסף אלעד
אלקטרוניקהילדיםראשון16:30-17:45קריית גנים רפי/ניר
אנגלית בשיטת הלן דורוןילדיםראשון17:30-18:15קריית גנים דורית 054-5941000
אנגלית בשיטת הלן דורוןילדיםראשון16:30-17:30קריית גנים דורית 054-5941000
ילדי הפלא- בלשי הקסםילדיםשלישי17:15-18:00קריית גנים טל נדלר 052-3066770
אבחון תלמידי: גן, ביה"ס ותיכוןילדים, נוערפרטים בפניםפרטים בפניםקריית גנים
אבחונים למבוגרים מעל גיל 17מבוגריםפרטים בפניםפרטים בפניםקריית גנים
ציור למבוגריםמבוגריםפרטים בפניםפרטים בפניםקריית גנים מאשה 054-5967716
ציור למבוגריםמבוגריםחמישי9:00קריית גנים מאשה 054-5967716
מחשבים - מתחיליםמבוגריםשלישי18:30קריית גנים בהנהלת אסף אלעד 0525157772
עיצוב וחיטוב לנשיםמבוגריםראשון, רביעיפרטים בפניםקריית גנים - סטודיו 207 יוליה קוזמין 054-7515170
זומבהמבוגריםשני, רביעיפרטים בפניםקריית גנים - סטודיו 201 ליאת סלמון 052-2439902
פלדנקרייזמבוגריםשני, רביעי8:30-9:15קריית גנים - סטודיו 207 הדרה ביננפלד מורה מוסמכת 054-5850955
יוגהלכל הגיליםשלישי, שישיפרטים בפניםקריית גנים - סטודיו 207 עופר בינשטוק, מוסמך מכון וינגייט 052-4483919
ממנט- ליגת אמהות בכדורשתנשיםראשון, רביעי19:15-20:45קריית גנים - אולם הספורט מאמן 0502373201
מחשבים - מתקדמיםמבוגריםשלישיפרטים במרכזקריית גנים אסף אלעד 0525157772
כדורסל גבריםמבוגריםראשון, רביעיפרטים בפניםקריית גנים - אולם הספורט
כדורסל גבריםמבוגריםראשון, שלישיפרטים בפניםקריית גנים - אולם הספורט
כדורסל גבריםמבוגריםשישי15:30-17:30קריית גנים - אולם הספורט
חדש: יוגה לילדיםילדיםשני16:45-17:30קריית גנים - סטודיו 206 נעמי קליין 052-4300090
אולימפיכיף - התעמלות קרקעילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםקריית גנים - אולם הספורט אילן גזית 052-6593334
התעמלות יצירתית לגיל הרךילדיםחמישי17:15-18:00קריית גנים - אולם הספורט הילה שוהם מור
התעמלות משותפת להורה ולפעוטשנתיים בליווי הוריםחמישי18:00-18:45קריית גנים - אולם הספורט הילה שוהם
התעמלות אומנותיתילדיםשני, חמישיפרטים בפניםקריית גנים - אולם הספורט סבטלנה סוקולוב, מאמנת מוסמכת
התעמלות אומנותיתילדיםשני, חמישי18:45-20:00קריית גנים - אולם הספורט סבטלנה סוקולוב, מאמנת מוסמכת
אולימפיכיף (התעמלות קרקע)ילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםקריית גנים - אולם הספורט אילן גזית 052-6593334
החלקה אומנותיתילדיםשלישי17:00-18:00קריית גנים איריס 052-3874974
זומבה נערותנערותחמישי19:15-20:00קריית גנים - סטודיו 207 שנהב 052-5505559
היפ הופנערותשלישי14:15-15:00קריית גנים מיטל/נועה
הוקי רולרילדים, נוערשלישיפרטים בפניםקריית גנים - אולם הספורט אנדריי שטפוצה 052-6754475
הוקי רולרילדים, מבוגריםשישי14:00-15:30קריית גנים - אולם הספורט אנדריי שטפוצה 052-6754475
פילאטיסמבוגריםפרטים בפניםפרטים בפניםקריית גנים איווט: 054-4526694
ספורט טיפוליילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםקריית גנים בהנהלת אילת קינן-קפלושניק 050-5557390
בית הספר לכדורסל מכבי ראשון לציוןילדים, נוערשני, חמישיפרטים בפניםקריית גנים - אולם הספורט ניב, אלימלך
בית הספר לכדור יד מכבי ראשל"צילדים, נוערראשון, שלישיפרטים בפניםקריית גנים - אולם הספורט איציק רודיק
קט קט סלילדיםשלישי17:00-18:00קריית גנים - אולם הספורט דן קציר
בית הספר לכדורסל בנות הפועל ראשוןילדים, נערותראשון, שלישיפרטים בפניםקריית גנים - אולם הספורט רועי סבג ושני פרידמן
קפוארהילדיםראשון, רביעי18:30-19:15קריית גנים - סטודיו 201 פרנה לונגה הברזילאי 054-5673019
קפוארה - מתקדמיםמבוגרים, נוער, לכל הגיליםשלישי, חמישי20:30-22:00קריית גנים - סטודיו 201 פרנה לונגה הברזילאי 054-5673019
ג'ודו- המרכז הארצי לגו'דוילדיםרביעי17:45-18:30קריית גנים - סטודיו 208 אייל בניסטי, מדריך מוסמך בוגר וינגייט- חגורה שחורה, חבר נבחרת ישראל לשעבר.
ג'ודו- המרכז הארצי לגו'דוילדיםראשון, רביעי17:00-17:45קריית גנים - סטודיו 208 אייל בניסטי, מדריך מוסמך בוגר וינגייט- חגורה שחורה, חבר נבחרת ישראל לשעבר
ג'ודו- המרכז הארצי לגו'דוילדים, נוערראשון, רביעי16:00-17:00קריית גנים - סטודיו 208 אייל בניסטי, מדריך מוסמך בוגר וינגייט- חגורה שחורה, חבר נבחרת ישראל לשעבר
קרב מגעילדיםחמישי17:40-18:40קריית גנים - סטודיו 208 שלומי מויאל 052-3242600
קרב מגעילדיםשני, חמישיפרטים בפניםקריית גנים - סטודיו 208 שלומי מויאל 052-3242600
הישרדות ג'יוג'יטסוילדיםשלישי17:00-18:00קריית גנים ישראל מזור 050-5553467
הישרדות ג'יוג'יטסוילדיםשלישי, שישיפרטים בפניםקריית גנים ישראל מזור 050-5553467
קרב מגע לחינוך המיוחדילדיםשני17:45-18:45קריית גנים - סטודיו 208 שלומי מויאל 052-3242600
קרב מגע - נוער ומבוגריםנוער, מבוגריםשני, חמישי19:00-20:00קריית גנים - סטודיו 208 שלומי מויאל
הישרדותנוערשלישי, שישיפרטים בפניםקריית גנים ישראל מזור 050-5553467
ג'ודוילדיםראשון17:45-18:30קריית גנים - סטודיו 208 ערן רחמני ואייל
טאקוואנדוילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםקריית גנים - סטודיו 208 רון 052-5779908
טאקוואנדוילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםקריית גנים - סטודיו 208 רון 052-5779908
אגרוף תאילנדינוערשלישי19:30-20:30קריית גנים - סטודיו 208 מסיקה 050-5641523
חוג טאקוואנדו (גילאי 3-6 )ילדיםשישי, שלישיפרטים למעלהקריית גנים רון גרשם
חוג טאקוואנדו (גילאי7-12 )ילדיםשישי, שלישיפרטים למעלהקריית גנים רון גרשם
צלילים בכיףילדיםחמישי18:00-18:45קריית גנים מיטל
וואקל- בי"ס לפיתוח קול ומוסיקה - שיעורים פרטנייםילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםקריית גנים פרטים בפנים
סלסהילדיםחמישי17:30-18:30קריית גנים - סטודיו 207 רותם אלעזר
מחול ספרדי ופלמנקוילדים, נוער, נשים, לכל הגיליםשלישיפרטים בפניםקריית גנים רוני לוגאסי, רקדנית, מורה וכוריאוגרפית
מודיקטילדיםשלישיפרטים בפניםקריית גנים מור לוי
רימון + עופריםילדיםראשון, רביעי17:30-18:15קריית גנים - סטודיו 206 עינת שטיגמן
מעייןילדיםראשון, רביעי18:15-19:00קריית גנים - סטודיו 206 עינת שטיגמן
שיבולים - בלט קלאסיילדיםשני17:00-18:00קריית גנים - סטודיו 207 יעל וייס
שיבולים - ג'אזילדיםרביעי16:30-17:30קריית גנים - סטודיו 207 עינת שטיגמן
חצב - ג'אזילדיםשני17:00-18:00קריית גנים - סטודיו 201 נופר בוסני
בלט קלאסי - חצבילדיםשני18:00-19:00קריית גנים - סטודיו 207 ספיר שלו
בלט מודרני - חצבילדיםרביעי17:15-18:30קריית גנים דליה שמריהו
בלט קלאסי - צברילדיםראשון16:00-17:15קריית גנים ענת בוסני
בלט מודרני - צברילדיםראשון17:15-18:30קריית גנים גיל הרוש
בלט קלאסי - צברילדיםרביעי16:00-17:15קריית גנים ורדה שובל
בלט מודרני - צברילדיםרביעי17:15-18:30קריית גנים דליה שמריהו
בלט קלאסי - אולמותנוערראשון17:15-18:30קריית גנים - סטודיו 201 ענת בוסני
בלט מודרני - אולמותנוערראשון18:30-20:00קריית גנים גיל הרוש
בלט קלאסי - אולמותנועררביעי16:00-17:15קריית גנים - סטודיו 201 דליה שמריהו
בלט מודרני - אולמותנועררביעי17:15-18:30קריית גנים ורדה שובל
בלט מודרני - תמרנוערראשון18:30-20:00קריית גנים גיל הרוש
בלט קלאסי - תמרנוערראשון20:00-21:30קריית גנים ענת בוסני
בלט קלאסי - תמרנועררביעי17:15-18:30קריית גנים ורדה שובל
בלט מודרני - תמרנועררביעי18:30-20:00קריית גנים דליה שמריהו
בלט קלאסי - נעוריםנוערראשון18:30-20:00קריית גנים - סטודיו 201 ענת בוסני
בלט מודרני - נעוריםנוערראשון20:00-21:30קריית גנים - סטודיו 201 ניר אבן שוהם
בלט קלאסי - נעוריםנועררביעי18:30-20:00קריית גנים - סטודיו 201 ורדה שובל
בלט מודרני - נעוריםנועררביעי20:00-21:30קריית גנים - סטודיו 206 דליה שמריהו
היפ הופילדיםפרטים בפנים16:00-17:00קריית גנים שחר פרידמן
היפ הופ - להקה צעירהילדיםשני16:00-17:00קריית גנים - סטודיו 201 נופר בוסני
היפ הופ - להקה צעירהילדיםפרטים בפנים17:00-18:00קריית גנים שחר פרידמן
היפ הופ - להקה בוגרתנוערפרטים בפנים18:00-19:00קריית גנים שחר פרידמן
היפ הופ - להקה בוגרתנוערשני19:00-20:00קריית גנים - סטודיו 207 יעל וייס
ג'אז נערותנוערפרטים בפניםפרטים בפניםקריית גנים - סטודיו 206 נופר בוסני
פלמנקוילדיםשלישי17:00-18:00קריית גנים רוני לוגאסי
להקת אפרוחים + ניצניםילדיםחמישי16:30-18:00קריית גנים גיל הרוש
להקה בוגרת - הילוליםילדיםחמישי19:00-20:30קריית גנים גיל הרוש
ברייקדנסילדיםחמישי17:30-18:30קריית גנים - סטודיו 206 פרטים במרכז
פיתוח קול קבוצתיילדיםראשון17:15-18:00קריית גנים שיר ביטון
פיתוח קול קבוצתינוערראשון18:00-18:45קריית גנים שיר ביטון
להקה ייצוגית - לקטניםילדיםשלישי16:00-17:00קריית גנים - סטודיו 206 שלי
להקה ייצוגית - צעיריםילדיםשלישי17:00-18:00קריית גנים - סטודיו 206 שלי
בית ספר למוזיקה - פסנתרילדיםשניקריית גנים פחוביץ אנה 0507423225
בית ספר למוזיקה - פסנתרילדיםשניקריית גנים פחוביץ אנה 0507423225
בית ספר למוזיקה - פסנתרילדיםשניקריית גנים פחוביץ אנה 0507423225
בית ספר למוזיקה - אורגניתילדיםשלישיקריית גנים קורדונסקי משה 0522802765
בית ספר למוזיקה - אורגניתילדיםשלישיקריית גנים קורדונסקי משה 0522802765
בית ספר למוזיקה - אורגניתילדיםשלישיקריית גנים קורדונסקי משה 0522802765
שחמטילדיםחמישיפרטים בפניםמישור הנוף - כיתת לימוד מועדון השחמט
ציור ופיסולילדיםרביעיפרטים בפניםמישור הנוף - כיתת לימוד דיה דרך מחשבה
משחקי חשיבהילדיםחמישי17:00-18:00מישור הנוף - כיתת לימוד מועדון השחמט
עיצוב תכשיטים וחיות בחרוזיםילדיםשלישי17:00-18:00מישור הנוף ענת דור
טיסנאותילדיםראשוןפרטים בפניםמישור הנוף
לגו הנדסיילדיםשלישי18:15-19:15מישור הנוף
השף הצעירילדיםראשוןפרטים בפניםמישור הנוף אורית שטרייכר
ג'אז להקה מתקדמותילדיםשני, חמישיפרטים בפניםמישור הנוף - סטודיו שירה דהן
היפ הופ להקה צעירהילדיםשני, חמישי16:00-17:00מישור הנוף - סטודיו שירה דהן
תנועה ומחול יצירתי לגיל הרךילדיםראשוןפרטים בפניםמישור הנוף - סטודיו שירה דהן
ווקאל: פסנתר, קלידים, גיטרהילדים, נוערפרטים בפניםמישור הנוף
ווקאל: פסנתר, קלידים, גיטרהילדים, נוערפרטים בפניםמישור הנוף
ווקאל: פסנתר, קלידים, גיטרהילדים, נוערפרטים בפניםמישור הנוף
ווקאל: פסנתר, קלידים, גיטרהילדים, נוערפרטים בפניםמישור הנוף
ווקאל: פסנתר, קלידים, גיטרהילדים, נוערפרטים בפניםמישור הנוף
ווקאל: פיתוח קולילדים, נוערפרטים בפניםמישור הנוף
ווקאל: פיתוח קולילדים, נוערפרטים בפניםמישור הנוף
ווקאל: פיתוח קולילדים, נוערפרטים בפניםמישור הנוף
ווקאל: פיתוח קולילדים, נוערפרטים בפניםמישור הנוף
ווקאל: צלילים בכיף-גילאי 3-5ילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםמישור הנוף בהנהלת שולי רגוניס
ספורטףפעוטות, שנתיים בליווי הוריםשלישי16:30-17:15מישור הנוף - סטודיו יעל בריינס
התעמלות אתגריתילדיםשלישיפרטים בפניםמישור הנוף - סטודיו יעל בריינס
כדורסל מחוננותנערותשני, שלישי, רביעיפרטים בפניםמישור הנוף שירה העליון
בית הספר לכדורסל הפועל ראשוןנערותשני, חמישי15:00-15:45מישור הנוף מאמן ליגת העל אורי מאיר
כדורגל אולמותילדיםשני, חמישיפרטים בפניםמישור הנוף יאיר אלמקייס
זומבה ילדותנערותראשון18:45-19:30מישור הנוף רחלי אביסרור
אקרובטיקה התעמלות קרקע ופירמידותילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםמישור הנוף יעל בריינס
בית ספר מקצועי לכדור ידילדיםראשון, חמישי13:45-14:30מישור הנוף צוות מדריכים מוסמך ומיומן
התעמלות קרקע ומכשיריםילדיםרביעי18:45-19:30מישור הנוף
עיצוב וחיטובנשיםשני, חמישי20:00-21:00מישור הנוף - סטודיו מירב עיני
עיצוב וחיטובנשיםשני, חמישי21:00-22:00מישור הנוף - סטודיו מירב עיני
פילאטיסנשיםשני, רביעיפרטים בפניםמישור הנוף - סטודיו מירב עיני
כדורשת נשיםנשיםשלישיפרטים בפניםמישור הנוף
זומבהנשיםראשון, שלישיפרטים בפניםמישור הנוף ליאת סלמון
ציור ורישום למבוגריםמבוגריםשלישי19:30-22:00מישור הנוף מאשה אסינובסקי
כדורסל גבריםמבוגריםרביעי21:00-22:30מישור הנוף ללא מדריך
קראטה שוטו קאןילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםמישור הנוף - סטודיו אבי זנזורי
קראטה מתחיליםילדיםראשון, רביעי16:30-17:15מישור הנוף - סטודיו אבי זנזורי
קרב מגע MK-7נוערראשון, חמישי19:00-20:00מישור הנוף רוני בן יצחק שואקה
אגרוף תאילנדי THAI BOXING MK-7נוערראשון, חמישי20:00-21:00מישור הנוף רוני בן יצחק שואקה
קרב מגעילדיםראשון, חמישיפרטים בפניםנווה הדרים רוני בן יצחק
הישרדות מתחילים / וטרום השרדותילדיםשני, חמישיפרטים בפניםאולם הספורט יגאל אלון מנהל מקצועי ישראל מזור 050-5553467 מדריך מקצועי ברוך חיימוב 050-7776936
הישרדות מתחילים ומתקדמים, נוער ובוגריםילדים, נוער, נערותשני, חמישיפרטים בפניםאולם הספורט יגאל אלון מנהל מקצועי ישראל מזור 050-5553467 מדריך מקצועי ברוך חיימוב 050-7776936
אמנות אחרת-ציורילדיםראשוןפרטים בפניםנווה הדרים בהדרכת האמנית יפה קליסקי
מהנדסים צעירים לגו הנדסיילדיםשלישיפרטים בפניםנווה הדרים ניהול קבוצת העשור
אלקטרוניקהילדיםראשון18:00-19:15נווה הדרים בהנהלת אתגר מדעים
שחמטילדים, נועררביעיפרטים בפניםנווה הדרים שלוחה של המועדון לשחמט
עיצוב תכשיטים וחיות בחרוזיםילדיםחמישיפרטים בפניםנווה הדרים ענת דור
מוכנות לכיתה א'ילדיםשני17:00-18:00נווה הדרים יונית כהן- מורה מוסמכת, חנה ליברמן-יוצרת ומדריכת חוגים
מתמטיקהנוער, נערותשני, רביעיפרטים במרכזנווה הדרים "יוניק" המרכז ללימוד מתמטיקה
רוסיתילדיםשלישיפרטים בפניםנווה הדרים יאנינה פיך - מורה מוסמכת
אנגליתילדיםרביעיפרטים בפניםנווה הדרים E-ZOO
סדנאות השף הצעירילדיםטרם נקבעפרטים במרכזנווה הדרים
זומבה ילדיםילדיםראשון17:30-18:15נווה הדרים בהנהלת ליאת סלמון
התעמלות אומנותיתילדיםראשון, רביעי16:15-17:00נווה הדרים לנה מאלוב
התעמלות בליווי הוריםשנתיים בליווי הורים, פעוטותשלישי17:45-18:30אולם הספורט יגאל אלון הילה שוהם מור
התעמלות לגיל הרךילדיםשלישי17:00-17:45אולם הספורט יגאל אלון הילה שוהם מור
התעמלות קרקעילדיםשני, חמישיפרטים בפניםאולם הספורט יגאל אלון אבי זנזורי
צלילים בכייף- אפרוחיםילדיםשניפרטים בפניםנווה הדרים עטרה- בית ספר וואקל
ג'אז - להקה צעירהילדיםשני, חמישי15:45-16:45נווה הדרים אורית בל
ג'אז מתחילותילדיםשני, חמישי16:45-17:30נווה הדרים אורית בל
ג'אז - להקה מתקדמותילדיםשני, חמישיפרטים בפניםנווה הדרים אורית בל
ג'אז - להקה בוגרותילדיםשני, רביעי, חמישיפרטים בפניםנווה הדרים אורית בל
זומבה ילדיםילדיםראשון17:30-18:15נווה הדרים בהנהלת ליאת סלמון
מחול יצירתיילדיםשלישיפרטים בפניםנווה הדרים קארן ווייד
טרום ג'אזילדיםשלישי18:15-19:00נווה הדרים קארן ווייד
התעמלות אומנותיתילדיםראשון, רביעי16:15-17:00נווה הדרים לנה מאלוב
אורגניתילדיםראשוןפרטים בפניםנווה הדרים משה קורדונסקי
פסנתרילדיםשלישיפרטים בפניםנווה הדרים אינה ולאדימירוב
גיטרה קלאסית, חשמלית ובסילדים, נוערחמישיפרטים בפניםנווה הדרים חיים רוזנברג
פיתוח קול-ווקאלילדים, נוערפרטים בפניםפרטים בפניםנווה הדרים בית ספר ווקאל
פסנתר-ווקאלילדים, נועררביעיפרטים בפניםנווה הדרים בית ספר ווקאל
גיטרה קלאסית וחשמליתילדים, נוערראשוןפרטים בפניםנווה הדרים בית ספר ווקאל
ציור מבוגריםמבוגריםשניפרטים בפניםנווה הדרים בהדרכת הציירת רות אורנבך
קרמיקהמבוגריםשלישי19:30-21:30נווה הדרים האמנית יפה קליסקי
עיצוב דינאמי מתוןמבוגריםראשון, רביעי19:30-20:30נווה הדרים אסתר רצון
התעמלותרפיהמבוגריםשלישי19:15-20:00נווה הדרים ויקי ורנר - פיזיותרפיסטית
אירובי –מתוןמבוגריםראשון, רביעי19:00-20:00אולם הספורט יגאל אלון מירב עייני
אירובי –עיצוב וחיטובמבוגרים, נשיםראשון, רביעי20:00-21:00אולם הספורט יגאל אלון מירב עייני
אירובי וחיטוב מתוןמבוגרים, נשיםראשון, רביעי21:00-22:00אולם הספורט יגאל אלון מירב עייני
בריא על הבוקר-פילאטיסמבוגריםשלישי9:15-10:15נווה הדרים הילה שוהם מור - בעלת תואר ראשון בחינוך גופני ותואר שני בפיזיולוגיה של המאמץ
זומבה מבוגריםמבוגריםראשון, שלישיפרטים במרכזנווה הדרים ליאת סלמון
פילאטיסמבוגריםשלישי, חמישיפרטים בפניםנווה הדרים קארן וייד
יוגהמבוגריםרביעי08:00-09:30נווה הדרים נעמי קליין
פילאטיסמבוגרים, נשיםרביעי18:00-19:00אולם הספורט יגאל אלון מירב עייני
כושר גופני לגמלאיםמבוגריםראשון, רביעי08:45-09:30אולם הספורט יגאל אלון אבי זנזורי
כושר גבריםמבוגריםשני, חמישי21:00-22:15אולם הספורט יגאל אלון אבי זנזורי
כדורסל ללא מדריךמבוגריםפרטים בפניםפרטים בפניםאולם הספורט יגאל אלון ללא מדריך
כדורסל ללא מדריךמבוגריםפרטים בפניםאולם הספורט יגאל אלון ללא מדריך
כדורסל ללא מדריךמבוגריםפרטים בפניםאולם הספורט יגאל אלון ללא מדריך
זומבה מבוגריםמבוגריםפרטים בפניםפרטים בפניםנווה הדרים ליאת סלמון
פילאטיסמבוגרים, נשיםשני, רביעיפרטים בפניםאולם הספורט יגאל אלון מירב עייני
קראטהילדים, נוערפרטים בפניםפרטים בפניםרוזן בהנהלת יונתן עבאדי, חגורה שחורה דאן 4, מדריך ביחידות מובחרות בצה"ל ומוסמך ע"י מכון וינגייט
קפוארה לגיל הרךילדיםשניפרטים בפניםרוזן בהנהלת פרנה לונגה
קפוארה ילדים ונוערילדים, נוערראשון, רביעיפרטים בפניםרוזן בהנהלת פרנגה לונגה
ציורילדיםחמישיפרטים בפניםרוזן בהנהלת יפה קליסקי
עיצוב בבצק סוכר וממתקיםילדיםטרם נקבעפרטים במרכזרוזן בהנהלת רוית חודורוב ("ממתקולדת") מורה לעיצוב אירועים ובעלת ניסיון רב בהדרכת סדנאות לילדים
חוג שילוב אומנויותילדיםראשוןפרטים בפניםרוזן פרטים במרכז
אדריכלים צעיריםילדיםשלישי18:15-19:25רוזן פרטים במרכז
עיצוב אירועיםנוערשני18:30-20:00רוזן רוית חודורוב - מעצבת ומפיקת אירועים
דרמהנוערשלישיפרטים בפניםרוזן בהנהלת דפנה לבנון
משחקי חשיבהילדים, נוערחמישי18:00-19:00רוזן בהנהלת מועדון השחמט
שפים קטניםילדיםראשוןפרטים בפניםרוזן בהנהלת אומני החשיבה
מחשבים לילדיםילדיםראשון16:30-17:30רוזן בהנהלת אסף אלעד
מחשבים מקצועיים לנוערנוערראשון18:30-20:00רוזן בהנהלת אסף אלעד
מועדון שחמט (מתחילים)ילדים, נוערחמישי17:00-18:00רוזן מועדון השחמט
מועדון שחמט (מתקדמים)ילדים, נוערחמישי18:00-19:00רוזן מועדון השחמט
קרמיקהילדיםרביעי17:00-18:00רוזן בהנהלת שרון זרגרי, בוגר המגמה לאומנות בצלאל ואקדמיה לאומנות במילאמו איטליה
אלקטרוניקהילדים, נוערחמישי16:45-18:00רוזן בהנהלת "אופק"
אורגניתילדיםשנילפי קבוצות ובתיאום עם המדריכהרוזן בהדרכת בלה רוייטבלט, מורה מוסמכת בכירה למוסיקה
לגו הנדסי (אתגרי)ילדיםשלישי16:30-17:45רוזן קבוצת העשור
מדעיםילדיםרביעיפרטים בפניםרוזן אומני החשיבה
אנגליתנוערפרטים בפניםלפי קבוצותרוזן רונית גלבוע
מוכנות לכיתה א'ילדיםשלישיפרטים בפניםרוזן בהנהלת רונית גלבוע
טיפול באמצעות כלביםילדיםשני17:30-18:30רוזן בהנהלת פול אלמקייס, יו"ר עמותת כב"א, בהדרכת מדריכי אילוף מקצועיים
חוג אילוף כלביםילדים, נוערשני16:30-17:30רוזן בהנהלת פול אלמקייס, יו"ר עמותת כב"א, בהדרכת מדריכי אילוף מקצועיים
אילוף כלביםילדים, נוערשני17:15-18:00רוזן מדריכי אילוף מקצועיים
אווטארילדיםשלישי16:45-18:00רוזן בהנהלת טל נדלר, בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ובעל ניסיון רב בהדרכת ילדים
גלגיליותילדיםשניפרטים בפניםרוזן בהנהלת עדי ציפרשטן
התעמלות אומנותיתילדים, נוערשלישיפרטים בפניםרוזן בהנהלת סבטלנה סוקולוב
התעמלות אומנותיתילדיםשלישי17:00-18:00רוזן בהנהלת סבטלנה סוקולוב
התעמלות לגיל הרךילדיםראשון17:45-18:30רוזן בהנהלת הילה שוהם מור, בעלת תואר B.A בחינוך גופני ותואר שני (MS) בפיזיולוגיה של המאמץ
התעמלות לפעוטותפעוטותראשון17:00-17:45רוזן בהנהלת הילה שוהם מור, בעלת תואר B.A בחינוך גופני ותואר שני (MS) בפיזיולוגיה של המאמץ
כושר וחיזוקילדיםראשון16:15-17:00רוזן בהנהלת הילה שוהם מור, בעלת תואר B.A בחינוך גופני ותואר שני (MS) בפיזיולוגיה של המאמץ
טניס שולחןילדיםשני, חמישי19:00-20:00רוזן בהנהלת איסק אברמוב
אקרובטיקה והתעמלות קרקעילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםרוזן בהנהלת יעל בריינס
כדורגלילדיםשני, רביעי18:00-19:00רוזן בהנהלת עירוני ראשל"צ
מכבי ראשון כדורסלילדיםשני, רביעי15:00-15:45רוזן בהדרכת מאמנים מהאגודה
יוגה לילדיםילדיםשניפרטים בפניםרוזן נעמי קליין בן עמי, מורה מוסמכת ליוגה
זומבה לילדיםילדיםטרם נקבעפרטים במרכזרוזן שנהב אורנבאום
ג'אזילדיםשלישי, חמישיפרטים בפניםרוזן בהנהלת קרן סרור
מחול יצירתיילדיםשלישי16:45-17:45רוזן בהנהלת קרן סרור
ריקודים סלוניםילדים, נוערראשון, חמישיפרטים בפניםרוזן "אלווין קלאב"- ביה"ס לריקודים סלונים ולטינו אמריקאיים
כושר פונקציונאלילכל הגיליםראשון, חמישי21:30-22:30רוזן בהנהלת יונתן עבאדי
הגנה עצמית לנשיםנערות, נשיםחמישי20:00-21:30רוזן בהנהלת יונתן עבאדי
התעמלות נשיםנשיםראשון, רביעיפרטים בפניםרוזן בהנהלת ענבר סלומון, בוגרת B.E.D, בעלת ניסיון של 10 שנים בסטודיו C
מחשבים (12 מפגשים)מבוגריםשלישי20:00-21:30רוזן אסף אלעד
מחשביםמבוגריםטרם נקבעפרטים במרכזרוזן בהנהלת אסף אלעד
מחשבים- גרפיקה ממוחשבתמבוגריםטרם נקבעפרטים במרכזרוזן בהנהלת אסף אלעד
טניס שולחןמבוגריםשני, חמישי20:00-21:15רוזן בהנהלת ישראל איסק אברמוב,ויניב שרון אלופי הארץ ושחקני נבחרת ישראל
ציור ופיסולמבוגריםטרם נקבעפרטים במרכזרוזן האמנית יפה קליסקי
כושר גופני לגמלאיםמבוגריםשני, חמישי8:45-9:30רוזן בהנהלת אבי זנגורי
קורס הכנה ללידהמבוגריםטרם נקבעפרטים במרכזרוזן פרטים במרכז
עיסוי תינוקותתינוקותטרם נקבעפרטים במרכזרוזן פרטים במרכז
שילוב אומנויותמבוגריםטרם נקבעפרטים במרכזרוזן בהנהלת תמר עטר
מדברות מהבטןנשיםטרם נקבעפרטים במרכזרוזן בהנהלת אורנה וינמן-חי בעלת תואר שני בהתפתחות הילד, אוניברסיטת בר אילן
שילוב אומנויותילדיםחמישי17:00 - 18:30גן נחום שוש פרידמן
שחמטילדיםראשון16:00 - 17:00גן נחום בית הספר לשחמט
אלקטרוניקה בשילוב מדעיםילדיםשלישיגן נחום אתגר מדעים
ד"ר לגו הנדסיילדיםראשון17:15 - 16:00גן נחום ד"ר לגו / מיכה הירש
ג'ודו – בהנהלת פבל מוסיןילדיםשני, חמישיגן נחום אליס שליזינגר אלופת ישראל ונציגת ישראל באולימפיאדה
כדוריד "מכבי ראשל"צ"ילדים, נוערשני, רביעי19:30 - 14:30גן נחום בני נאמן וצוות עוזרים
אירובי עיצוב וחיטוב הגוףנשיםראשון, רביעי21:00 - 20:00גן נחום חגית גביזון - בוגרת וינגייט
זומבה פיטנסנשיםראשון, רביעי21:45 - 21:00גן נחום חגית גביזון
בית ספר למחול של החברה העירונית בניהולה של לימור שולבילדים, נערותטרם נקבעגן נחום בניהולה של לימור שולב
כדורגלילדיםפרטים בפנים16:00-19:00נווה חוף מאמן מעירוני ראשון
כדורסלילדיםשני, חמישיפרטים בפניםנווה חוף מאמן מהאגודה
התעמלות אומנותיתילדיםשני, רביעי16:00-16:45נווה חוף ילנה מלוב
זומבהילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםנווה חוף
חדש!!! ג'ודוילדיםראשון, שלישיפרטים בפניםנווה חוף שי גייזינגר
קרב מגעילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםנווה חוף אבשלום דהן, מבכירי המאמנים בארץ
חדש!!! קרב מגע לבוגריםנוער, מבוגריםטרם נקבע19:00-20:00נווה חוף אבשלום דהן
התעמלות נשיםנשיםשני, רביעי19:45-20:45נווה חוף ילנה מלוב בוגרת מכון וינגייט
יוגהמבוגריםשלישי19:00-20:30נווה חוף אריאלה אורפז
באדי &LIFEמבוגרים, לכל הגיליםפרטים בפניםפרטים בפניםנווה חוף בהנהלת ליאת גולדפרב
מחול יצירתיילדיםפרטים בפנים17:15-18:00נווה חוף בהנהלת קורל סגל-דנון
פאנקי ג'אזילדיםפרטים בפנים16:30-17:15נווה חוף בהנהלת קורל סגל-דנון
טרום ג'אזילדיםפרטים בפנים18:00-18:45נווה חוף בהנהלת קורל סגל-דנון
מחול - מסלול מקצועיילדים, נערותטרם נקבעפרטים במרכזנווה חוף מורים מקצועיים בתחומי המחול השונים
שחמטילדיםראשון18:00-19:00נווה חוף חזי גלוזמן
לגו הנדסיילדיםשלישי17:00-18:15נווה חוף אפי גלבוע
אלקטרוניקהילדיםראשון16:15-17:30נווה חוף בהנהלת חברת "אתגר מדעים"
שילוב אומניותילדיםשני17:00-18:00נווה חוף תמר
חדש!!! חוג אווטארילדיםחמישי16:30-17:45נווה חוף בהנהלת טל נדלר ואריאל שריג
חדש!!! טיסנאותילדיםחמישיפרטים בפניםנווה חוף שי ברוך
חדש!!! רובוטיקהילדיםרביעיפרטים בפניםנווה חוף
קרב מגעילדיםשלישי17:15-18:15עלומים שלומי מויאל
שחמטילדיםשניפרטים בפניםעלומים מועדון השחמט
מוכנות לא'ילדיםחמישי16:15-17:15עלומים
לגו הנדסיילדיםראשוןפרטים בפניםעלומים קבוצת העשור
במת המשחק-ילדיםילדיםשניפרטים בפניםעלומים מיכל נדיבי פאר
במת המשחק-נוערנוערשני18:30-20:00עלומים מיכל נדיבי פאר
שילוב אומניותילדיםשלישיפרטים בפניםעלומים
אנגליתילדים, נוערשני15:00-15:50עלומים הילה קיויתי
מחשביםילדיםשלישיפרטים בפניםעלומים חברת צ'פקום
בניית אתריםנוערשלישי18:00-19:30עלומים
מחשבים למבוגריםמבוגריםרביעי18:30-20:00עלומים
אלקטרוניקהילדיםחמישי18:15-19:30עלומים ניר הפנר
חוקרי טבע צעיריםילדיםשני18:00-19:00עלומים עוז ריטנר
טיסנאותילדיםשניפרטים בפניםעלומים שי ברוך
מבוכים ודרקוניםילדיםרביעי18:00-19:30עלומים עידו ברמן
איור וקומיקסילדיםחמישיפרטים בפניםעלומים אלכס ודרובניק
פיסולילדיםרביעי16:30-18:00עלומים
ציורילדיםראשוןפרטים בפניםעלומים אורי ניר
ג'אזילדיםראשון, חמישיפרטים בפניםעלומים קארן ווייד
ג'אזילדיםראשוןפרטים בפניםעלומים קארן ווייד
בלטילדיםשלישיפרטים בפניםעלומים רוני
ג'אזילדיםחמישיפרטים בפניםעלומים קארן ווייד
ג'אז +בלטילדיםפרטים בפניםפרטים במרכזעלומים קארן ווייד
ג'אז +בלטילדיםפרטים בפניםפרטים במרכזעלומים קארן ווייד
ג'אז לבנות חרדיותילדיםרביעיפרטים בפניםעלומים בניהולה של קארן ווייד
התעמלות נשים בונה עצם ועיצובנשיםשני, חמישי08:00-09:00עלומים יעל קרעין
התעמלות נשים בונה עצם ועיצובנשיםראשון, רביעי18:15-19:15עלומים יעל קרעין
התעמלות נשים: עיצוב דינאמינשים, נערותראשון, שלישיפרטים בפניםעלומים מאיה אדה
שחמט ומשחקי חשיבהילדיםשניפרטים בפניםניצנים בהנהלת מועדון השחמט בהדרכת אריאלה אלטרמן
לגו אתגרי- מהנדסים צעיריםילדיםרביעיפרטים בפניםניצנים ניתאי
טיסנאות - חדשילדיםשניפרטים בפניםניצנים בהנהלת מועדון קלוב -תעופה; רכז- שי ברוך
ציור ופיסולילדיםשלישיפרטים בפניםניצנים יפה קליסקי
חדש - צלילים בכיףילדיםטרם נקבעפרטים במרכזניצנים בהנהלת שולי קורן ובהדרכת עטרה
חדש- רובוטריקים: הנדסה ורובוטיקהילדיםשלישיפרטים בפניםניצנים דור העתיד בהנהלת ברוך שבס
צעד-צעד: מוכנות לכיתה א'ילדיםחמישי16:30-17:30ניצנים יונית כהן
חדש! E-ZOO אנגליתילדיםשניפרטים בפניםניצנים בהנהלת מורן
הישרדותילדיםשלישי, שישיפרטים בפניםניצנים מנשה מזור חגורה שחורה דאן 4
פילאטיסנשיםראשון, רביעי20:00-21:00ניצנים אילנה זורע
ג'ודו מבוגרים - חדש!נוער, מבוגריםשני, חמישי20:00-21:30ניצנים
זומבהנשיםראשון, רביעי21:00-21:45ניצנים בהנהלת ליאת סלומון ובהדרכת רחלי אביסרור
התעמלות נשיםנשים, נערותשני, חמישי18:50-19:50ניצנים ילנה מלוב
מאמאנט- חדש!נשיםשלישי, רביעיפרטים בפניםניצנים
התעמלות קרקע ואקרובטיקהילדיםשלישיפרטים בפניםניצנים בהנהלת יעל בריינס ובהדרכת עמנואל שדכן
ספורטףשנתיים בליווי הוריםראשון17:15-18:00ניצנים בהנהלת יעל בריינס
התעמלות אתגריתילדיםראשוןפרטים בפניםניצנים בהנהלת יעל בריינס
כדורגל אולמותילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםניצנים יאיר אלמקייס
כדור סל גבריםמבוגריםפרטים בפניםפרטים במרכזניצנים ללא מדריך
כדור ידילדיםשני, חמישי15:30-16:30ניצנים הפועל כדור יד
להקת האפרוחיםילדיםשלישיפרטים במרכזניצנים בהנהלת שולי קורן ובהדרכת עטרה
ג'אז והיפ –הופילדים, נערותראשון, רביעיפרטים בפניםניצנים לילך לוי
מחול יצירתיילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםניצנים לריסה נגיבוביץ
צלילים בכיףילדיםשלישיפרטים במרכזניצנים בהנהלת שולי קורן בהדרכת עטרה
חדש: ווקאל בית ספר למוזיקה ופיתוח קולמבוגרים, נוערחמישיפרטים במרכזניצנים פרטים במרכז
ג'ודוילדיםשני, חמישי17:15-18:00ניצנים רונן אשר
ג'ודוילדיםשני, חמישי18:00-18:45ניצנים רונן אשר
ג'ודוילדים, נוערשני, חמישי18:45-20:00ניצנים רונן אשר
קונג- פוילדיםשני, חמישי16:00-17:00ניצנים ברוך סגל
כדור-סל מכביילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםניצנים מכבי
כדורסל מכבי - קטקטיםילדיםשלישי18:00-19:00ניצנים בהנהלת מכבי ראשל"צ
התעמלות אומנותיתילדיםשני, חמישיפרטים בפניםניצנים ילנה מלוב
קרב מגע MK7ילדיםשני, רביעיפרטים בפניםנאות שקמה רוני בן יצחק שואקה
קרב מגע MK7נוערשני, רביעי19:00-20:00נאות שקמה רוני בן יצחק שואקה
הצגותשנתיים בליווי הוריםראשון17:30נאות שקמה
הצגותילדיםראשון17:30נאות שקמה
התעמלות לגיל הרךילדיםשני, חמישיפרטים בפניםנאות שקמה יהודה בלו
ילדי הפלא - אוואטר: סדנא להכשרת גיבורי עלילדיםשניפרטים בפניםנאות שקמה
קוסמים ובלשיםילדיםשני17:45-18:30נאות שקמה
לומדים מחשבים בכיףילדיםרביעיפרטים בפניםנאות שקמה
אנגלית E-ZOOילדיםחמישיפרטים בפניםנאות שקמה חברת E-ZOO
טיסנאותנוערראשון15:00-16:30נאות שקמה
טיסנאותילדיםראשון16:30-17:45נאות שקמה
טיסנאותילדיםראשון17:45-19:00נאות שקמה
אלקטרוניקהילדיםשניפרטים בפניםנאות שקמה בהנהלת: חברת "אופק"
שחמטילדיםראשון18:00-19:00נאות שקמה ניהול מועדון השחמט ראשל"צ
"אומני המדע"ילדיםשלישי16:30-17:30נאות שקמה
מאסטר-שףילדיםשלישיפרטים בפניםנאות שקמה רוני לוי, שפית וקונדיטורית
דרמהילדים, נועררביעיפרטים בפניםנאות שקמה דפנה לבנון
אוריגמיילדיםשלישי17:30-18:30נאות שקמה
חוקרי טבע צעיריםילדיםשלישי18:00-19:00נאות שקמה בהנהלת שרית לוי בעלת תואר ראשון בחינוך וצוות הדרכה מקצועי
אילוף כלביםילדיםרביעי18:00 – 17:15נאות שקמה מדריכי אילוף מקצועיים
עיצוב אירועיםילדים, נוערשלישי16:00-17:30נאות שקמה בהנהלת רווית חודורוב
אומניות בפיסולילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםנאות שקמה משה פלג (שהשה)
אורגניתילדים, נוערשלישיפרטים במרכזנאות שקמה בלה רויטבלט מבית הספר למוזיקה
מהנדסים צעירים – לגו אתגריילדים, נוערחמישיפרטים בפניםנאות שקמה קבוצת מהנדסים צעירים
התעמלות אומנותיתילדיםראשון, רביעי17:00-17:45נאות שקמה סבטלנה סוקולוב
התעמלות אומנותיתילדיםראשון, רביעי17:45-18:45נאות שקמה סבטלנה סוקולוב
התעמלות אומנותיתילדיםראשון, רביעי18:45-20:00נאות שקמה סבטלנה סוקולוב
התעמלות לגיל הרךילדיםשני, חמישיפרטים בפניםנאות שקמה יהודה בלו
התעמלות קרקע ומכשיריםילדיםשני, חמישי16:00-17:00נאות שקמה בהנהלת יהודה בלו
התעמלות קרקע ומכשיריםילדיםשני, חמישי17:15 – 16:30נאות שקמה בהנהלת יהודה בלו
טרמפולינהילדיםחמישי18:45 – 18:00נאות שקמה בהנהלת יהודה בלו
מצוינות כדורסל בנותילדיםשני, רביעי14:30-16:00נאות שקמה זיו ארז
טיסנאות ותעופהמבוגריםראשון20:30-21:45נאות שקמה
אירובי קלאב נשיםנשיםראשון, רביעיפרטים בפניםנאות שקמה לי ארביב
אומניות פיסול / ציורמבוגריםפרטים בפניםפרטים בפניםנאות שקמה משה פלג (שהשה)
ריקודי עםמבוגריםחמישי19:30-01:00נאות שקמה איתן טביב
דרמה למבוגריםמבוגריםרביעי20:00-21:30נאות שקמה דפנה לבנון
בית ספר לריקודים סלוניים - "Elwin Club"מבוגריםשני20:15-21:15נאות שקמה לוסי ויימן
מחשביםמבוגריםפרטים בפניםפרטים במרכזנאות שקמה
מכבי ראשון - כדורסלמבוגרים, נוערפרטים בפניםפרטים במרכזנאות שקמה
קרב מגעילדים, נוערראשון16:00-17:00פרס נובל שלומי מויאל - מדריך מוסמך
קפוארהילדיםשלישי17:15-18:00פרס נובל פרנה מדריך מוסמך מברזיל
קרב מגעילדים, נוערראשון17:00-17:45פרס נובל שלומי מויאל - מדריך מוסמך
קפוארהילדיםשלישי, חמישיפרטים בפניםפרס נובל פרנה - מדריך מוסמך מברזיל
מהנדסים צעירים-לגו אתגריילדיםראשוןפרטים בפניםפרס נובל פרטים במרכז
מחשבים לילדיםילדיםשלישיפרטים בפניםפרס נובל פרטים במרכז
אילוף כלביםילדיםשני18:15-19:00פרס נובל מדריכי אילוף מקצועיים
אומנות פלסטיתילדיםחמישי17:30-18:30פרס נובל דיא דרך מחשבה
עיצוב תכשיטים וחיות בחרוזיםילדיםרביעי16:30-17:30פרס נובל ענת דור/יוגב דור- אומנית, צורפת ומעצבת תכשיטים
Fashion girls - תפירה ועיצוב אופנהילדיםשני17:30 - 16:00פרס נובל יעלי - מעצבת אופנה
דרמהילדיםחמישי16:00-17:00פרס נובל אילן פריינטה
אקרובטיקה אווירית - ייחודי בארץילדיםראשון, שלישי14:30-15:30פרס נובל בניהולה של אנה קליינר
התעמלות לגיל הרךילדים, שנתיים בליווי הוריםשניפרס נובל הילה שהם מור
הוקי גלגליותילדים, נוער, נערותחמישיפרטים בפניםפרס נובל אנדריי שטפוצה - קפטן נבחרת ישראל
קט רגלילדיםשני, חמישיפרטים בפניםפרס נובל משה סידי - מאמן מוסמך
כדורסלילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםפרס נובל ניר מדריך מוסמך בוגר וינגייט
אקרובטיקה אוויריתילדים, נוערשלישי, רביעיפרטים בפניםפרס נובל בניהולה של אנה קליינר
אקרובטיקה אוויריתילדים, נערותראשון, שלישי17:00-18:30פרס נובל בניהולה של אנה קליינר
אקרובטיקה אוויריתילדים, נערותראשון, רביעיפרטים בפניםפרס נובל בניהולה של אנה קליינר
אקרובטיקה אוויריתנערות, מבוגריםראשון18:30-20:00פרס נובל בניהולה של אנה קליינר
מחול יצירתי: בית ספר למחול לימור שולבילדיםשני17:00-17:45פרס נובל שירי למפרט
מקצבי מחול סגנונות ריקוד: בית ספר למחול לימור שולבילדיםשני17:45-18:30פרס נובל בית ספר למחול לימור שולב
התעמלות אומנותיתילדים, נערותשני, חמישי14:45-16:00פרס נובל סבטלנה סוקולוב מאמנת מוסמכת
בלט קלאסי: בית ספר למחול לימור שולבילדים, נוער, נערותרביעיפרטים בפניםפרס נובל שירי למפרט
היפ הופ: בית ספר למחול לימור שולבנוער, נערות, ילדיםחמישיפרטים בפניםפרס נובל עומרי משה
התעמלות אומנותיתילדים, נערותשני, חמישי16:00-16:45פרס נובל סבטלנה סוקולוב מאמנת מוסמכת
אפרוחי ג'אז: בית ספר למחול לימור שולבילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםפרס נובל חן חלפון
פיצי ג'אז: בית ספר למחול לימור שולבילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםפרס נובל חן חלפון ושירי למפרט
ג'אז: בית ספר למחול לימור שולבילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםפרס נובל חן חלפון ושירי למפרט
ג'אז: בית ספר למחול לימור שולבנוערפרטים בפניםפרטים בפניםפרס נובל חן חלפון ושירי למפרט
ג'אז - עתודה: בית ספר למחול לימור שולבילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםפרס נובל חן חלפון, שירי למפרט, עומרי משה
ג'אז - להקה ייצוגית: בית ספר למחול לימור שולבילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםפרס נובל מדריכים שונים
אקרובטיקה אווירית - ייחודי בארץמבוגרים, נוערראשון20:00 - 18:30פרס נובל אנה קליינר
כדורשת נשיםנשיםפרטים בפניםפרטים בפניםפרס נובל ליגת מאמאנט
Creative Shape / עיצוב וחיטוב הגוףנשיםראשון, שלישי21:30 - 20:30פרס נובל הילה שהם מור
בעצם....העצם!!! / פילאטיסנשיםראשון, שלישי20:30 - 19:30פרס נובל הילה שהם מור
בניית אתרים באינטרנטנוערטרם נקבעפרס נובל
קורס מחשבים לתחיליםמבוגריםשלישי21:30 - 20:30פרס נובל
להיות האישה שאני בוחרת - אימון קבוצתינערות, נשיםטרם נקבעפרס נובל
סדנאות לנערות - יש לך את זהנערותטרם נקבעפרס נובל מנחת קבוצות, מאמנת אישית לנוער, הורות ומשפחה
קורס פוטושופמבוגרים, נוערשלישי20:00 - 18:00פרס נובל
כדורסל גבריםמבוגריםשלישיפרטים בפניםפרס נובל ללא מדריך
כדורעף גבריםמבוגריםשני21:30 - 20:00פרס נובל ללא מדריך
ריקודי עםמבוגריםראשוןפרטים בפניםפרס נובל דרור ואפרת ורדי
קורס מחשבים מתחילים/מתקדמיםמבוגריםטרם נקבעפרס נובל אסף
ווקאל-בית הספר למוזיקהילדיםפרטים בפניםפרס נובל בית ספר ווקאל
התעמלות אומנותיתילדיםראשון, שלישי17:30 - 18:15שלמון מלוב ילנה
התעמלות אומנותיתילדיםראשון, שלישי18:15 - 19:00שלמון מלוב ילנה
כדורגלילדיםראשון, רביעי16:30 - 17:30שלמון הפועל ראשל"צ
כדורגלילדיםראשון, רביעי17:30 - 18:30שלמון הפועל ראשל"צ
קפוארה בהנהלתו של חיים טרבלסיילדיםשני16:00 - 16:45שלמון חיים טרבלסי
קפוארה בהנהלתו של חיים טרבלסי - לקטנטנים חדשיםילדיםשני16:45 - 17:30שלמון חיים טרבלסי
קפוארה בהנהלתו של חיים טרבלסי - לקטנטנים ממשיכיםילדיםשני17:30 - 18:15שלמון חיים טרבלסי
כדור יד - בנותילדיםשני, חמישי15:30 - 16:15שלמון מאור גלעד
כדור ידילדיםשני, חמישיפרטים בפניםשלמון מאור גלעד
כדור יד בנותילדיםשני, חמישי17:00 - 17:45שלמון מאור גלעד
טיסנאותילדיםראשון16:30 - 17:45שלמון שי ברוך
טיסנאותילדיםראשון17:45 - 19:00שלמון שי ברוך
שחמט ומשחקי חשיבהילדיםחמישי16:30 - 17:30שלמון מועדון השחמט
שחמט ומשחקי חשיבהילדיםחמישי17:30 - 18:30שלמון מועדון השחמט
כדורסלילדיםראשון, רביעי14:30 - 15:15שלמון מכבי ראשון
כדורסלילדיםראשון, רביעי15:15 - 16:00שלמון מכבי ראשון
ג'ודו בהנהלת פבל מוסיןילדיםשני, חמישי16:30 - 17:15שלמון עומרי קינן
ג'ודו בהנהלת פבל מוסיןילדיםשני, חמישי17:15 - 18:00שלמון רותם שור
ג'ודו בהנהלת פבל מוסיןילדיםשני, חמישי18:00 - 18:45שלמון רותם שור
כדורסל בנותילדיםפרטים בפניםשלמון מיכל אפשטיין
התעמלות נשיםנשיםראשון, שלישי20:00 - 21:00שלמון ילנה מלוב
ג'אז +בלט בניהולה של לימור שולבילדיםראשון, רביעי16:00 - 16:45שלמון בניהולה של לימור שולב
ג'אז + בלט בניהולה של לימור שולבילדיםראשון, רביעי17:30 - 18:15שלמון בניהולה של לימור שולב
ג'אז +בלט בניהולה של לימור שולבילדיםראשון, רביעי18:15 - 19:00שלמון בניהולה של לימור שולב
מחול יצירתי – לריסה נגיבוביץילדיםשלישי, חמישי16:30 - 17:30שלמון לריסה נגיבוביץ
מחול יצירתי – לריסה נגיבוביץילדיםשלישי, חמישי17:30 - 18:15שלמון לריסה נגיבוביץ
ג'אז +בלט בניהולה של לימור שולבילדיםראשון, רביעי16:00-19:00שלמון בניהולה של לימור שולב
אלקטרוניקהילדיםשלישי16:30-17:45שלמון אופק –חוגי מדע ותרבות
פיסול קרמי + ציור – דיאדרך מחשבהילדיםראשון16:00-17:00שלמון דיא דרך מחשבה
פיסול קרמי + ציור – דיאדרך מחשבהילדיםראשון17:00 - 18:00שלמון דיא דרך מחשבה
תיאטרון ודרמהילדיםחמישי17:00 - 17:45שלמון אורית - טפטפים
השף הצעירילדיםחמישי17:45 - 18:45שלמון אורית - טפטפים
לגו אתגרי : קבוצת העשורילדיםשלישי16:30 - 17:45שלמון קבוצת העשור
לגו אתגרי : קבוצת העשורילדיםשלישי17:45 - 19:00שלמון קבוצת העשור
מוכנות לכתה א'ילדיםחמישי17:30 - 18:30שלמון יונית כהן וחנה מליכסון
שינדוקאי SKIFילדיםראשון, רביעי18:00-18:45גני ראשון סנסאי שמוליק בן ארי
ווקאל שיעורי פיתוח קול, גיטרה ואורגניתילדים, נוערפרטים בפניםפרטים במרכזגני ראשון בית הספר ווקאל
צלילים בכייףילדים, פעוטותפרטים בפניםפרטים במרכזגני ראשון ביה"ס ווקאל לפיתוח קול
מחול יצירתיילדיםראשון, רביעי16:30-17:15גני ראשון בהנהלת קורל סגל-דנון
טרום ג'אזילדים, נערותראשון, רביעי17:15-18:00גני ראשון בהנהלת קורל סגל-דנון
מחול-מסלול מקצועיילדים, נוערשני, שלישי, חמישיפרטים בפניםגני ראשון בהנהלת קורל סגל-דנון
ווקאל של חברה עירונית ראשון לציון בניהול שולי קורןילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםגני ראשון בניהול שולי קורן
חוג אנגלית E-ZOOילדיםשלישיפרטים בפניםגני ראשון בהנהלת חברת E-ZOO
ד"ר לגו הנדסיילדיםראשון17:30-18:45גני ראשון בהנהלת מיכה הירש
מוכנות לכיתה א'ילדיםראשון17:30-18:30גני ראשון יונית כהן מורה מוסמכת וחנה ליברמן אומנית ויוצרת
כישורי למידה והעצמה לגל הרךילדיםראשוןפרטים במרכזגני ראשון יונית כהן מורה מוסמכת וחנה ליברמן אומנית ויוצרת
למידה קצת אחרת לכיתה א': הכושר לאושרילדיםראשון, שלישיפרטים במרכזגני ראשון יונית כהן מורה מוסמכת וחנה ליברמן אומנית ויוצרת
שילוב אומנויותילדיםרביעי16:00-17:00גני ראשון תמי עטר
הכנת צעצועים ומשחקים מסביב לעולםילדיםשלישי16:30-17:30גני ראשון בהנהלת אלכסנדרה סטרייכר
דרמהילדיםשלישי17:30-18:15גני ראשון, גן נחום בהנהלת אלכסנדרה סטרייכר
התעמלות ואקרובטיקהילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםגני ראשון בהנהלת מאור עשור
התעמלות לגיל הרךפעוטות, ילדיםפרטים בפנים17:30-18:15גני ראשון בהנהלת מאור עשור
כדורסל "מכבי ראשל"צ"ילדיםראשון, שלישיפרטים בפניםגני ראשון אסף ברק-מאמן מוסמך ומורה לחינוך גופני
זומבהילדיםשלישי16:45-17:30גני ראשון שנהב אורבך
בעצם... העצם!!!מבוגריםשני, רביעיפרטים בפניםגני ראשון הילה שוהם-מור
עיצובילאטיסמבוגריםשני, רביעי21:15-22:15גני ראשון הילה שוהם-מור
בריא על הבוקרמבוגריםשלישי, חמישי08:00-09:00גני ראשון הילה שוהם-מור
טניס שולחןמבוגריםשני, חמישי20:00-21:00גני ראשון בהנהלת "הרשתות הכחולות"
ג'ודוילדיםשני, חמישיפרטים בפניםאשלים ירון לוי
נינג'יטסו קוגה ריוילדיםשלישי, שישיפרטים בפניםאשלים סנסאיי שלומי אלג'ם
יוגוש של טפטפים (אפשרות לאימוני בוקר)שנתיים בליווי הורים, תינוקות, ילדיםשלישיפרטים בפניםאשלים פרטים במרכז
מחול ותנועה לגיל הרךפעוטות, ילדיםשלישיפרטים במרכזאשלים פרטים במרכז
משחקי חשיבה - פיתוח המוח דרך משחקילדיםראשון18:30 - 17:30אשלים מאיר פז
התעמלות לגיל הרךפעוטות, ילדיםפרטים בפנים17:15-18:00אשלים מאור עשור וצוות מאמנים בכירים
שעת סיפור והצגה לילדיםילדיםחמישי18:00 - 17:00אשלים
מנוי לסדנאות מתוקותילדיםרביעי18:00 - 17:00אשלים רוית חודורוב – מעצבת ומפיקת אירועים מיוחדים
אנגליתילדיםראשוןפרטים בפניםאשלים פרטים במרכז
חוקרי טבע צעירים - לומדים לגדל בעלי חייםילדיםשלישי17:00-18:00אשלים פרטים במרכז
המאלף הצעירלכל הגיליםשלישי16:45-17:30אשלים
לגו הנדסיילדיםרביעי17:30-18:45אשלים
חוג בישולילדיםשני16:30-17:30אשלים
חוג בניית צעצועיםילדיםשני17:30-18:30אשלים טפטפים
שחמטילדיםראשוןפרטים בפניםאשלים מאיר פז
חוג תיאטרוןילדיםשלישי16:30-18:00אשלים דפנה לבנון
עיצוב אירועיםנוער, נערותשני18:30-20:00אשלים רוית חודורוב
התעמלות קרקע ואקרובטיקהילדיםשני, חמישיפרטים בפניםאשלים מאור עשור וצוות מאמנים בכירים
זומבה לילדיםילדיםשלישי18:00-19:00אשלים שנהב אורבך
התעמלות לגיל הרךילדים, פעוטותפרטים בפנים17:15-18:00אשלים בהנהלת מאור עשור וצוות מאמנים בכירים
מחול ותנועה לגיל הרךפעוטות, ילדיםשלישיפרטים במרכזאשלים ליטל
פסיפס ועיצובים בזכוכיתמבוגריםפרטים בפניםשעות הבוקראשלים בלה טננבאום
MENTORSELF אמנות האושרמבוגריםטרם נקבעפרטים נוספים במרכזאשלים חגיתה גרינברג
פילאטיס מזרןמבוגריםשלישיפרטים בפניםאשלים יוליה זכרוב
ריקודי עםמבוגריםשניפרטים בפניםאשלים מוטי מנחם
קפוארהילדיםראשון17:00-17:45קריית ראשון בהנהלת מסטרה פרנה לונגה - מאסטר בעל וותק בהדרכה ובהדרכת אגוואה מדריך בכיר מוסמך
נינג'יטסו– אומנות החמקנותילדיםשני, חמישי17:30-18:30קריית ראשון מאסטר איתן לוי, חגורה שחורה דאן 6
קונואיצ'י - אומנות ההגנה העצמיתנערותשני, חמישי18:45-19:30קריית ראשון מאסטר איתן וענבל לוי, חגורה שחורה דאן 6
בי"ס לג'ודוילדיםשני, חמישיפרטים בפניםקריית ראשון בהדרכת נאור חן מאמן מוסמך ממכון וינגייט, חגורה שחורה ובעל ניסיון עשיר בהדרכת ילדים
איגרוף תאילנדיילדים, נוערשלישי, שישיפרטים בפניםקריית ראשון רועי הייזלר אלוף ארה"ב ומאמן נבחרת ישראל
קפוארהילדים, נוערשלישי, חמישי16:00-16:45קריית ראשון בהנהלת מסטרה פרנה לונגה - מאסטר בעל וותק ובהדרכת אגוואה מדריך בכיר מוסמך
חדש!!! קונואיצ'י - אומנות ההגנה העצמיתילדים, נוערשני, חמישיפרטים בפניםקריית ראשון נאור חן מאמן מוסמך ממכון וינגייט, חגורה שחורה ובעל ניסיון עשיר בהדרכת ילדים
יוגה לגיל הרךילדיםראשוןפרטים בפניםקריית ראשון נעמי קליין בן עמי
תנועה יצירתית לגיל הרךילדיםרביעיפרטים בפניםקריית ראשון בהנהלת יעל בריינס ובהדרכת קארן ווייד
חוג בישול הורים וילדיםילדיםשלישי18:00-19:00קריית ראשון בהנהלת אורית שטרייכר
התעמלות חוויתיתשנתיים בליווי הוריםשני18:00-18:45קריית ראשון בהנהלת יעל בריינס
מועדון הטניס קריית ראשוןילדיםטרם נקבעפרטים במרכזקריית ראשון ניר מאור מתמחה באימון ולימוד ילדים ונוער החל מגיל 4 ומעלה
חדש!!! אחרי הצלצולילדיםטרם נקבעפרטים בפניםקריית ראשון אבי זנזורי בוגר וינגייט ומאמן ספורט מעל 30 שנה
שילוב אומנויותילדיםחמישיפרטים בפניםקריית ראשון תמר עטר בעלת תעודת התמחות באומנויות
מהנדסים צעירים – לגו אתגריילדיםשלישיפרטים בפניםקריית ראשון קבוצת מהנדסים צעירים
טניס שולחןילדיםשלישי15:00-16:30קריית ראשון יעקב ירוסלמסקי מאמן מוסמך בוגר ווינגייט
עיצוב תכשיטים וחיות בחרוזיםילדיםשלישי16:00-17:00קריית ראשון ענת דור
חדש!!! עיצוב אירועיםילדים, נועררביעיפרטים בפניםקריית ראשון רווית חודורוב
שחמט בשילוב משחקי חשיבה - תכנית חדשה!ילדיםשניפרטים בפניםקריית ראשון חיים ממועדון השחמט
חדש!!! אומנות סובבת עולםילדיםראשון18:00-19:00קריית ראשון האמנית רותי אורנבך – בוגרת בית ברל המדרשה לאמנות
מוכנות לכיתה א'ילדיםשלישי17:45-18:45קריית ראשון יונית- מורה מוסמכת וגננת שילוב, וחנה – אומנית ויוצרת
חדש!!! תגבור לכיתות א'ילדיםשלישי15:30-16:30קריית ראשון יונית- מורה מוסמכת וגננת שילוב, חנה – אומנית ויוצרת
צעד קטןילדיםשלישי16:45-17:30קריית ראשון יונית- מורה מוסמכת וגננת שילוב וחנה – אומנית ויוצרת
חדש!!! בלשי הקסםילדיםרביעי17:45-18:30קריית ראשון בהנהלת טל לנדר
חוג אוואטר – ילדי הפלאילדיםרביעיפרטים בפניםקריית ראשון בהנהלת טל לנדר
חדש!!! רובוטריקיםילדיםחמישיפרטים בפניםקריית ראשון בהנהלת ברי מנהל מהנדסי דור העתיד "חוגי טף"
דרמה ומשחק תיאטרוןילדיםחמישיפרטים בפניםקריית ראשון אילן פריינטה– במאי, מנהל תיאטרון קהילתי חברתי ומנחה סדנאות דרמה
חדש!!! קרקס ולהטוטנותילדיםחמישיפרטים בפניםקריית ראשון בהנהלת טל לנדר
השף הצעירילדיםשלישי17:00-18:00קריית ראשון בהנהלת אורית שטרייכר
ציור ורישוםילדיםטרם נקבעפרטים בפניםקריית ראשון האמנית רותי אורנבך
מחשבים לילדיםילדיםשניפרטים בפניםקריית ראשון בהנהלת אסף אלעד "צ'יפקום"
מרכז המוסיקה העירוניילדיםטרם נקבעפרטים במרכזקריית ראשון בהנהלת המנצח נוריאל שטיין
תאטרון בובות והצגות לילדים בקריית ראשוןילדיםראשון17:30-18:15קריית ראשון פרטים בפנים
התעמלות חוויתיתשנתיים בליווי הוריםשני18:00-18:45קריית ראשון בהנהלת יעל בריינס
התעמלות אתגריתילדיםשניפרטים בפניםקריית ראשון בהנהלת יעל בריינס
ב"יס לכדורסל מכבי ראשל"צילדים, נוערפרטים בפניםפרטים בפניםקריית ראשון מכבי ראשל"צ
בי"ס לכדורסל הפועל ראשון לציוןילדים, נערותפרטים בפניםפרטים בפניםקריית ראשון הפועל ראשון לציון
כדורגלילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםקריית ראשון גרי שוורץ וציון עזרא
מועדון ההתעמלות מכבי ראשון לציוןילדיםשלישי, שישיפרטים בפניםקריית ראשון בהנהלת יעל בריינס ובהדרכת חן נחום-מדריכה מוסמכת מכון וינגייט
צלילים בכיףילדיםראשון18:00-18:45קריית ראשון בהנהלת שולי קורן-רגונס, בית הספר "ווקאל" לפיתוח קול
מועדון ההתעמלות מכבי ראשון לציוןילדיםשלישי, שישיפרטים בפניםקריית ראשון בהנהלת יעל בריינס ובהדרכת חן נחום-מדריכה מוסמכת מכון וינגייט
CDA - Cheer Dance All-star: המרכז למחול ומעודדותילדיםשני, רביעיפרטים בפניםקריית ראשון בהנהלת יעל בריינס
סלסהילדיםשלישי, חמישיפרטים בפניםקריית ראשון רותם אלעזר
התעמלות אמנותיתילדים, נוערראשון, רביעי15:00-16:15קריית ראשון סבטלנה סוקולוב
זומבה ילדיםילדיםחמישי18:15-19:00קריית ראשון שנהב בר ששת
ריקודים סלונייםילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםקריית ראשון בהנהלת לוסי ויימן, מורה מקצועית בעלת דיפלומה ATDI (אנגליה)
חדש!!! Brain Train חדר כושר למוחמבוגריםראשון, רביעיפרטים בפניםקריית ראשון
טניס שולחןמבוגריםשלישי20:30-22:00קריית ראשון יעקב ירוסלמסקי, מאמן מוסמך בוגר ווינגייט
ציור ורישום מבוגריםמבוגריםשלישי19:30-21:30קריית ראשון יהודית פרישברג
כדורסל גבריםמבוגריםרביעי, שישיפרטים בפניםקריית ראשון ללא מדריך
הליכה נורדיתמבוגרים, גיל הזהבפרטים בפניםפרטים בפניםקריית ראשון בהנהלת איציק לוי
ריקודים סלונייםמבוגריםראשון, רביעי20:00-21:30קריית ראשון בהנהלת לוסי ויימן
מועדון הטניס קריית ראשוןמבוגריםטרם נקבעפרטים בפניםקריית ראשון ניר מאור
פילאטיסמבוגריםשני, חמישיפרטים בפניםקריית ראשון אילנה זורע
מפגשי בוקר נשי אישינשיםראשון, רביעיפרטים במרכזקריית ראשון
להיות האישה שאני בוחרתנשים, נערותטרם נקבעקריית ראשון
חדש!!! שילוב אומנויותמבוגריםראשון9:00-10:30קריית ראשון תמר עטר
התעמלות נשים ועיצוב גוףנשיםראשון, רביעי20:30-21:15קריית ראשון מיכל זלצמן מורה לחינוך גופני בוגרת וינגייט – דוקטורנטית
התעמלות בריאותית ובונה עצםנשיםראשון, רביעי09:00-09:45קריית ראשון יוליה קוזמין מאמנת מוסמכת ובוגרת תואר ראשון בחינוך גופני
חדש!!! עיצוב וחיטוב נשיםנשיםראשון, רביעי10:00-10:45קריית ראשון יוליה קוזמין – מאמנת מוסמכת ובוגרת תואר ראשון בחינוך גופני
זומבהנשים, לכל הגיליםראשון, שלישיפרטים בפניםקריית ראשון מיה בן משה
חדש!!! מחול מקצועי לנשיםנשיםשני20:15-21:30קריית ראשון בהנהלת יעל בריינס ובהדרכת מעיין רז
חדש!!! סריגהמבוגרים, גיל הזהבפרטים בפניםפרטים בפניםקריית ראשון תמי בר חיים
יוגהנשים, נערותפרטים בפניםפרטים בפניםקריית ראשון טלי מור
ימימהנשיםרביעי09:00-11:00קריית ראשון אורנה סלע
תיאטרוןילדיםשני16:30-20:00כרמים דפנה לבנון, שחקנית ויוצרת תיאטרון
משחקי חשיבה ושחמטילדיםחמישי16:30-17:30כרמים בהנהלת מועדון השחמט
לגו הנדסיילדים, נועררביעי16:00-17:15כרמים בהנהלת מיכה הירש
אנגליתילדיםרביעיפרטים במרכזכרמים בהנהלת חברת EZOO
קומיקסילדיםשלישי18:00-19:00כרמים בהנהלת המרכז הישראלי לחוגי העשרה
בניית צעצועיםילדיםשלישי17:00-18:00כרמים בהדרכת חברת "טפטפים"
בישולילדיםשלישי18:00-19:00כרמים בהדרכת חברת "טפטפים"
עיצוב אופנהילדים, נוערראשוןפרטים במרכזכרמים
ילדי הפלא –אווטארילדיםחמישי18:15-19:30כרמים בהנהלת טל נדלר
ילדי הפלא בלשי הקסםילדיםחמישי17:30-18:15כרמים בהנהלת טל נדלר
מדעים ויוצריםילדיםשלישי17:00-18:00כרמים בהנהלת המרכז הישראלי לחוגי העשרה
סטודיא עושים אומנותילדיםשלישי16:00-17:00כרמים בהנהלת דיא דרך המחשבה
טניס שולחןילדים, נוער, מבוגרים, לכל הגיליםשני, חמישיפרטים בפניםכרמים יניב שרון ואיסקאברמוב, מאמנים מוסמכים בוגרי וינגייט ושחקני נבחרת ישראל
טניס שולחןילדים, נוער, מבוגרים, לכל הגיליםפרטים בפניםפרטים בפניםכרמים יניב שרון ואיסקאברמוב, מאמנים מוסמכים בוגרי וינגייט ושחקני נבחרת ישראל
התעמלות קרקעילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםכרמים לירון אליקים, מתעמלת נבחרת ישראל לשעבר ובוגרת וינגייט
התעמלות קרקעילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםכרמים לירון אליקים, מתעמלת נבחרת ישראל לשעבר ובוגרת וינגייט
התעמלות קרקעילדיםראשון, רביעי17:30-18:15כרמים לירון אליקים, מתעמלת נבחרת ישראל לשעבר ובוגרת וינגייט
התעמלות קרקעילדיםפרטים בפנים17:30-18:15כרמים לירון אליקים, מתעמלת נבחרת ישראל לשעבר ובוגרת וינגייט
פלדנקרייזמבוגריםשלישיפרטים בפניםכרמים הדרה ביננפלד, מורה מוסמכת בשיטת פלדנקרייז
זומבה נשיםנשיםשלישי20:15-21:00כרמים מאיה בן משה
קרב מגעילדיםשלישיפרטים בפניםכרמים רוני בן יצחק שוואקה, מאמן בכיר
קרב מגעילדיםשלישיפרטים במרכזכרמים רוני בן יצחק שוואקה, מאמן בכיר
הישרדותילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםכרמים ברוך חיימוב
הישרדותנוערראשון, רביעי18:30-20:00כרמים ברוך חיימוב
ריקודים ספורטיביים - סטודיו אמדאוסילדיםשלישי, חמישי17:15-18:00כרמים ויקטוריה ולנסקה
ריקודים ספורטיביים - להקהילדים, נוערשלישי, חמישי18:00-19:15כרמים ויקטוריה ולנסקה
ריקודים ספורטיביים - קבוצת עליתילדים, נוערשלישי, חמישי19:15-19:45כרמים ויקטוריה ולנסקה
זומבה ילדיםילדיםחמישי17:00-17:45כרמים שנהב אורבך
היפ הופילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםכרמים דנה כץ- מורה מוסמכת וכוריאוגרפית. בעלת נסיון רב בהוראת המחול בכל הגילאים
בלטילדיםשניפרטים בפניםכרמים דנה כץ- מורה מוסמכת וכוריאוגרפית. בעלת נסיון רב בהוראת המחול בכל הגילאים
פיצי ג'אזילדיםשלישיפרטים בפניםכרמים דנה כץ- מורה מוסמכת וכוריאוגרפית. בעלת נסיון רב בהוראת המחול בכל הגילאים
ג'אזילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםכרמים דנה כץ- מורה מוסמכת וכוריאוגרפית. בעלת נסיון רב בהוראת המחול בכל הגילאים
ג'אזילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםכרמים דנה כץ- מורה מוסמכת וכוריאוגרפית. בעלת נסיון רב בהוראת המחול בכל הגילאים
ג'אז בוגרותנערותראשון, רביעיפרטים בפניםכרמים דנה כץ- מורה מוסמכת וכוריאוגרפית. בעלת נסיון רב בהוראת המחול בכל הגילאים
גיטרהילדים, נוערראשוןפרטים במרכזכרמים ווקאל, בית הספר לפיתוח קול ומוסיקה
גיטרהילדים, נוערראשוןפרטים במרכזכרמים ווקאל, בית הספר לפיתוח קול ומוסיקה
גיטרהילדים, נוערראשוןפרטים במרכזכרמים ווקאל, בית הספר לפיתוח קול ומוסיקה
פיתוח קולילדים, נועררביעיפרטים במרכזכרמים ווקאל, בית הספר לפיתוח קול ומוסיקה
פיתוח קולילדים, נועררביעיפרטים במרכזכרמים ווקאל, בית הספר לפיתוח קול ומוסיקה
פיתוח קולילדים, נועררביעיפרטים במרכזכרמים ווקאל, בית הספר לפיתוח קול ומוסיקה
אורגניתילדים, נוערשניפרטים במרכזכרמים מאיה יסקוב, בעלת תואר שני במוסיקה
אורגניתילדים, נוערשניפרטים במרכזכרמים מאיה יסקוב, בעלת תואר שני במוסיקה
אורגניתילדים, נוערשניפרטים במרכזכרמים מאיה יסקוב, בעלת תואר שני במוסיקה
ג'אז+היפ הופ/בלט צעירותנוערראשון, שני, רביעיפרטים במרכזכרמים דנה כץ- מורה מוסמכת וכוריאוגרפית. בעלת נסיון רב בהוראת המחול בכל הגילאים
ג'אז +היפ הופ/בלט בוגרותנוערראשון, שני, רביעיפרטים במרכזכרמים דנה כץ- מורה מוסמכת וכוריאוגרפית. בעלת נסיון רב בהוראת המחול בכל הגילאים
כדורסלילדים, נוערטרם נקבעפרטים במרכזכרמים
כדורגלילדים, נוערטרם נקבעפרטים במרכזכרמים
כדורסל בנותילדיםשלישי, חמישי14:30-17:00סטודיו איתן כספי מאמן בכיר בתחום הכדורסל בישראל
כדורסל בניםילדיםראשון, חמישי18:30-20:00סטודיו מנהל מקצועי – אלימלך הלר; בהדרכת אור פרחי
טניסלכל הגילים, ילדים, מבוגריםפרטים בפנים45X2סטודיו
טניסלכל הגילים, מבוגרים, נוער, ילדיםפרטים בפנים60X2סטודיו
טניסלכל הגילים, מבוגרים, נוער, ילדיםפרטים בפנים60X3סטודיו
קט רגלילדיםשני, חמישי16:30-17:30סטודיו בהנהלת הפועל ראשון לציון, בהדרכת שיר עג'מי
קרקס ואקרובטיקהילדיםשלישי17:30-19:00סטודיו לאסלו הולוק – אמן קרקס בינלאומי ואקרובט
התעמלות לגיל הרךשנתיים בליווי הורים, פעוטותרביעיסטודיו אייל עוזרי
MMA- קיקבוקס וג'וגיטסו (BJJ)נוערשלישי, שישיפרטים בפניםסטודיו מורדי גלאם
מיני טניסילדיםשני15:15-16:00סטודיו מדריכי טניס
התעמלות אומנותיתילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםסטודיו
ג'ודוילדיםראשון, רביעי16:45-20:00סטודיו מיכאל ספרונסקי
ג'ודוילדיםראשון, רביעי16:45-20:00סטודיו מיכאל ספרונסקי
קפוארהילדיםשלישי16:00-17:30סטודיו חיים טרבלסי
אנגליתילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםסטודיו
מחשביםילדיםרביעי16:15-17:00סטודיו איזי הדרכה
פיסול בחרוזיםילדיםראשון17:15-18:15סטודיו ענת דור
התעמלות נשים / עיצוב דינמינוער, מבוגריםראשון, רביעי20:15-21:15סטודיו אסנת ברמן
כדורשת נשיםנשיםפרטים בפנים19:30-21:00סטודיו
טניס מבוגריםמבוגריםפרטים בפניםבתאום עם האקדמיה לטניססטודיו
מחול יצירתי לגיל הרךילדיםשלישיפרטים בפניםסטודיו שני כהן רקדנית וכוריאוגרפית
ברייקדנסילדיםרביעיפרטים בפניםסטודיו ניסן מטאייב
בית ספר ווקאל - שירה ופיתוח קול, נגינה: קלידים, גיטרה ועודילדים, נוערראשון, רביעיפרטים בפניםסטודיו בהדרכת ביה"ס ווקאל לפיתוח קול
בית ספר ווקאל – שירה ופיתוח קול, נגינה: קלידים, גיטרה ועודילדים, נוערראשון, רביעיפרטים בפניםסטודיו ביה"ס ווקאל לפיתוח קול
בית ספר ווקאל – שירה ופיתוח קול, נגינה: קלידים, גיטרה ועודילדים, נוערראשון, רביעיפרטים בפניםסטודיו ביה"ס ווקאל לפיתוח קול
בית ספר ווקאל – שירה ופיתוח קול, נגינה: קלידים, גיטרה ועודילדים, נוערראשון, רביעיפרטים בפניםסטודיו ביה"ס ווקאל
בית ספר ווקאל – גיטרהילדים, נוערראשון, רביעיפרטים בפניםסטודיו ביה"ס ווקאל
בית ספר ווקאל – גיטרהילדים, נוערראשון, רביעיפרטים בפניםסטודיו ביה"ס ווקאל
בית ספר ווקאל - אורגניתילדים, נוערראשון, רביעיפרטים בפניםסטודיו ביה"ס ווקאל
בית ספר ווקאל - אורגניתילדים, נוערראשון, רביעיפרטים בפניםסטודיו ביה"ס ווקאל
בית ספר ווקאל - אורגניתילדים, נוערראשון, רביעיפרטים בפניםסטודיו ביה"ס ווקאל
מחול / ג'זילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםסטודיו שני כהן, רקדנית וכוריאוגרפית
מחול / ג'זילדיםפרטים בפנים13:45-14:45סטודיו
מחול / ג'ז / היפ הופילדים, נוערפרטים בפניםפרטים בפניםסטודיו
ציור לילדים (גילאים 7-8)ילדיםראשון16:00-17:00סטודיו דורית
ציור לילדים (גילאים 4-6)ילדיםראשון17:00-18:00סטודיו דורית
שילוב אמנויות (גן חובה-כיתות ב')ילדיםשלישי17:00-18:00סטודיו כרמית
שילוב אמנויות (כיתות ג' ומעלה)ילדיםשלישי18:00-19:00סטודיו כרמית
פיסול ילדים (כיתות ג'-ד')ילדיםרביעי16:00-17:00סטודיו יפה
פיסול ילדים (כיתות א'-ב')ילדיםרביעי17:00-18:00סטודיו יפה
עיסת נייר (גילאים 4-6)ילדיםחמישי16:45-17:30סטודיו נועה
עיסת נייר (גילאי 7-8)ילדיםחמישי17:30-18:15סטודיו נועה
עיסת נייר (גילאים 9 ומעלה)ילדיםחמישי18:15-19:00סטודיו נועה
כדורסל (חט"צ-כיתה ב')ילדיםראשון17:00-17:45סטודיו שי
כדורסל (כיתות ג'-ד')ילדיםראשון17:45-18:30סטודיו שי
כדורסל (כיתה ה' ומעלה)ילדיםראשון18:30-19:15סטודיו שי
כדורגל כיתות ה'-ו'ילדיםשני15:30-16:30סטודיו חן
כדורגל (כיתות ג'-ד')ילדיםשני16:30-17:30סטודיו חן
כדורגל (חט"צ -כיתות א')ילדיםשני17:30-18:30סטודיו חן
כדורסל (חט"צ-כיתה ב')ילדיםשלישי17:00-17:45סטודיו שי
כדורסל (כיתות ג'-ד')ילדיםשלישי17:45-18:30סטודיו שי
כדורסל (כיתה ה' ומעלה)ילדיםשלישי18:30-19:15סטודיו שי
כדורגל (כיתות ה'-ו')ילדיםרביעי15:30-16:30סטודיו חן
כדורגל (כיתות ג'-ד')ילדיםרביעי16:30-17:30סטודיו חן
כדורגל (חט"צ-כיתות א')ילדיםרביעי17:30-18:30סטודיו חן
שחייה אומנותית (גילאי 5-7)ילדיםראשון16:00-16:45סטודיו דיאנה
שחייה אומנותיתילדיםראשון16:45-17:30סטודיו דיאנה
שחייה אומנותיתילדיםראשון17:30-18:15סטודיו דיאנה
התעמלות במיםילדיםשני10:00-11:00טרם נקבע יוליה
התעמלות במיםילדיםרביעי10:00-11:00טרם נקבע שי
שחייה אומנותית (גילאי 7-9)ילדיםחמישי16:00-16:45סטודיו דיאנה
שחייה אומנותית (גילאי 5-7)ילדיםחמישי16:45-17:30טרם נקבע דיאנה
שחייה אומנותית (גילאי 10-12)ילדיםחמישי17:30-18:15טרם נקבע דיאנה
התעמלות קרקע (כיתות ב'-ג')ילדיםראשון15:45-16:45סטודיו אורלי
ריתמוסיקה (גילאי 2-3)ילדיםראשון16:45-17:15סטודיו מירי
התעמלות קרקע (לגן חובה-כיתה א')ילדיםראשון16:45-17:30סטודיו אורלי
ריתמוסיקה (גילאי 3-4)ילדיםראשון17:15-18:00סטודיו מירי
כדורסל (כיתות א'-ב')ילדיםראשון17:15-18:00סטודיו שי
התעמלות קרקע (כיתות ד' ומעלה)ילדיםראשון17:30-18:30סטודיו אורלי
איגרוף תאילנדי (גילאי 8-11)ילדיםראשון17:00-18:00סטודיו כלפו
כדורסל (כיתות ג'-ד')ילדיםראשון18:00-18:45סטודיו שי
כדורסל (כיתות ה'-ו')ילדיםראשון18:45-19:30סטודיו שי
התעמלות לגיל הרך (גילאי 3-4)ילדיםשני17:00-17:45סטודיו הילה
טוקוואנדו (גילאי 8-10)ילדיםשני16:00-16:45סטודיו מטי
ג'אז (כיתות ג'-ד')ילדיםשני16:00-16:45סטודיו מרגריטה
כדורגלילדיםשני15:30-16:30סטודיו חן
התעמלות לגיל הרך (גילאי 2-3)ילדיםשני17:45-18:30סטודיו הילה
טוקוואנדו (גילאי 5-7)ילדיםשני16:45-17:30סטודיו מטי
ג'אז (מגיל 5-כיתה ב')ילדיםשני16:45-17:30סטודיו מרגריטה
טוקוואנדו (גילאי 11 ומעלה)ילדים, נוערשני17:30-18:15סטודיו מטי
כדורגלילדיםשני16:30-17:30סטודיו חן
ג'אז (כיתות ה' ומעלה)ילדים, נוערשני17:30-18:30סטודיו מרגריטה
כדורגלילדיםשני17:30-18:30סטודיו חן
בלט (גילאי 7 ומעלה)ילדיםשלישי16:00-16:45סטודיו מרגריטה
בלט (גילאי 4-6)ילדיםשלישי16:45-17:30סטודיו מרגריטה
כדורסל (חט"צ-ב')ילדיםשלישי17:00-17:45סטודיו שי
קפוארה (גילאי 4-7)ילדיםשלישי18:30-19:00סטודיו יהב
כדורסל (כיתות ג'-ד')ילדיםשלישי17:45-18:30סטודיו שי
קפוארה (גילאי 8-12)ילדיםשלישי, חמישי19:00-19:45סטודיו יהב
כדורסל (כיתות ה'-ו')ילדיםשלישי18:30-19:15סטודיו שי
קפוארה (גילאי 13 ומעלה)נוערשלישי, חמישי19:45-20:30סטודיו יהב
התעמלות קרקע (כיתות ב'-ג')ילדיםרביעי15:45-16:45סטודיו אורלי
טאקוואנדו (גילאי 8-10)ילדיםרביעי15:45-16:30סטודיו מטי
ג'אז (כיתות ג'-ד')ילדיםרביעי16:00-16:45סטודיו מרגריטה
כדורגל (כיתות ג'-ד')ילדיםרביעי15:30-16:30סטודיו חן
התעמלות קרקע (גן חובה-כיתות א')ילדיםרביעי16:45-17:30סטודיו אורלי
טאקוואנדו (גילאי 11 ומעלה)ילדיםרביעי16:30-17:15סטודיו מטי
ג'אז (מגיל 5-כיתה ב')ילדיםרביעי16:45-17:30סטודיו מרגריטה
כדורגל (כיתות ה'-ו')ילדיםרביעי16:30-17:30סטודיו חן
התעמלות קרקע (כיתות ד' ומעלה)ילדיםרביעי17:30-18:30סטודיו אורלי
ג'אז (כיתות ה' ומעלה)ילדים, נועררביעי17:30-18:30סטודיו מרגריטה
כדורגל (חובה-כיתה א')ילדיםרביעי17:30-18:30סטודיו חן
זומבה ילדות (גילאי 9-11)ילדיםרביעי18:30-19:15סטודיו יוליה
טניס שולחןילדיםחמישי16:00-17:00סטודיו אביב
טניס שולחןילדיםחמישי17:00-18:00סטודיו אביב
קפוארה (גילאי 4-7)ילדיםחמישי18:30-19:00סטודיו יהב
איגרוף תאילנדי (גילאי 12-14)ילדים, נוערראשון, רביעי18:00-19:00סטודיו כלפו
איגרוף תאילנדי (לנוער)נוערראשון19:00-20:00סטודיו כלפו
איגרוף תאילנדי (לנוער)נועררביעי19:00-20:00סטודיו כלפו
זומבה נערות (מגיל 12 ומעלה)נערותרביעי19:15-20:00סטודיו יוליה
חדר כושר לנוער (גילאים 14-16)נוערפרטים בפנים12:00-18:00סטודיו
חדר כושר לנוער (גילאים 14-16)נוערראשון, שבת16:00-18:00סטודיו
פיסול בחימר (כיתות ג' ומעלה)ילדיםרביעי15:00-16:00סטודיו יפה
ג'אז מודרני (גילאי 12-16)ילדיםשני16:00-17:00סטודיו דורית
קיק בוקס (גילאי 12-16)ילדים, נועררביעי17:15-18:00סטודיו שי
כיף חיות (גילאי 3-4)ילדיםשישי13:15-14:00סטודיו ליעד
כיף חיות (גילאי 5-7)ילדיםשישי14:00-14:45סטודיו ליעד
פעילויות לילדים בימי שישי לחודש מאיילדיםשישי11:00-12:00סטודיו
כושר גופני (גילאי 12-16)נוערחמישי16:00-17:00סטודיו ליאור
ציור מבוגרים (ערב)מבוגריםראשון18:00-19:30סטודיו דורית
ציור מבוגרים (בוקר)מבוגריםרביעי10:00-11:00סטודיו דורית
צריבה על עץ/זכוכיתמבוגריםרביעי18:00-19:30סטודיו דליה
טכניקות על זכוכית ופורצלןמבוגריםרביעי19:30-21:00סטודיו דליה
פיסול בחימרמבוגריםחמישי19:30-20:30סטודיו יפה
שידרוג כלים ואביזריםמבוגריםשני119:30-21:00סטודיו דליה
עיסת ניירמבוגריםרביעי08:00-09:00סטודיו דורית
פיסול בחימרמבוגריםשלישי09:00-10:00סטודיו יפה
ויטרא'זמבוגריםשלישי19:00-20:00סטודיו כרמית
ציור מבוגריםמבוגריםראשון19:30-21:00סטודיו דורית
צריבה על עץמבוגריםשני19:30-21:00סטודיו דליה
פיסול בחימרמבוגריםשלישי10:00-11:00סטודיו יפה
ויטראז'מבוגריםשלישי19:00-20:30סטודיו כרמית
עיסת ניירמבוגריםרביעי09:00-10:00סטודיו דורית
ציור מבוגריםמבוגריםרביעי11:00-12:00סטודיו דורית
פיסול בחימרמבוגריםחמישי20:30-21:30סטודיו יפה
ויטראז'מבוגריםשלישי20:30-22:00סטודיו כרמית
שדרוג כלים אביזריםמבוגריםשני20:00-21:00סטודיו דליה
שדרוג בגדיםמבוגריםשני21:00-22:00סטודיו דליה
ברידג' מתקדמיםמבוגריםשני, חמישי09:00-10:30סטודיו יצחק
ברידג' מתחילים מהיסודמבוגריםשני, חמישי10:30-12:00סטודיו יצחק
ספינינג לנוערנוערראשון18:00-19:00סטודיו רונית
ספינינגמבוגריםראשון19:15-20:00סטודיו בונו
ספינינגמבוגריםשני8:15-9:15סטודיו ליאור
ספינינגמבוגריםשני19:00-20:00סטודיו בונו
ספינינג למתחיליםמבוגריםשני20:00-21:00סטודיו בונו
ספינינג לנוערנוערשלישי18:00-19:00סטודיו ענת
ספינינגמבוגריםשלישי19:00-20:00סטודיו רונית/ענת
ספינינגמבוגריםרביעי20:00-21:00סטודיו אבישי
ספינינגמבוגריםרביעי8:15-9:15סטודיו ליאור
ספינינגמבוגריםחמישי19:00-20:00סטודיו מירב
ספינינגמבוגריםחמישי20:00-21:00סטודיו מירב
ספינינגמבוגריםשישי8:30-9:30סטודיו ענת
ספינינגמבוגריםשישי15:30-16:30סטודיו בונו
ספינינגמבוגריםשישי16:30-17:30סטודיו ליאור
ספינינגמבוגריםשבת8:15-9:15סטודיו מירב/רונית
ספינינגמבוגריםשבת16:00-17:00סטודיו רונית
ספינינגמבוגריםשלישי20:00-21:00סטודיו ענת
טוקוואנדומבוגריםשני18:15-19:00סטודיו מטי
זומבה לארהמבוגריםראשון18:00-19:00סטודיו לארה
טרמפולינותמבוגריםראשון18:00-19:00סטודיו שרון שולמן
באדי אנד סולמבוגריםראשון19:00-20:00סטודיו רונית
עיצוב דינמימבוגריםראשון20:00-21:00סטודיו שרון שולמן
איגרוף תאילנדימבוגריםראשון20:00-21:00סטודיו צורי
עיצוב וחיטובמבוגריםראשון20:00-21:00סטודיו הילית
ריקודים סלונייםמבוגריםראשון21:00-22:00סטודיו יוליה
עיצוב וחיטובמבוגריםראשון21:00-22:00סטודיו הילית
זומבהמבוגריםשני19:00-20:00סטודיו ליאת
trxמבוגריםשני19:00-20:00סטודיו בר
פלדנקרייזמבוגריםשני19:00-20:00סטודיו חנה
יוגה דינמיתמבוגריםשני20:00-21:00סטודיו ספיר
בודי powerמבוגריםשני20:00-21:00סטודיו גיא
פילאטיסמבוגריםשני20:00-21:00סטודיו מריאנה
עיצוב וחיטובמבוגריםשני21:00-22:00סטודיו מיכל
trxמבוגריםשני21:00-22:00סטודיו דורית
עיצוב דינמימבוגריםשני21:00-22:00סטודיו גיא
פילאטיס / trxמבוגריםשני22:00-23:00סטודיו דורית
פילאטיסמבוגריםשלישי18:00-19:00סטודיו שרון אור
trxמבוגריםשלישי18:00-19:00סטודיו אבי
יוגהמבוגריםשלישי19:00-20:00סטודיו שרון אור
אימון אינטרוואלים TRXמבוגריםשלישי19:00-20:00סטודיו אבי
ריקודי עםמבוגריםשלישי20:00-21:00סטודיו ויקטור גבאי
עיצוב דינאמי/בודי powerמבוגריםשלישי20:00-21:00סטודיו גיא
ריקודי עםמבוגריםשלישי21:00-22:00סטודיו ויקטור גבאי
trxמבוגריםשלישי21:00-22:00סטודיו גיא
עיצוב דינמימבוגריםשלישי21:00-22:00סטודיו בונו
ריקודי עםמבוגריםשלישי22:00-23:00סטודיו ויקטור גבאי
מתיחותמבוגריםשלישי22:00-23:00סטודיו בונו
טוקוואנדומבוגריםרביעי17:15-18:00סטודיו מטי
אירובימבוגריםרביעי19:00-20:00סטודיו שרית
ריקודי בטןמבוגריםרביעי20:15-21:00סטודיו שיר
אגרוף תאילנדימבוגריםרביעי20:00-21:00סטודיו צורי
פיטסטיקמבוגריםרביעי20:00-21:00סטודיו יפעת
התעמלות דינמיתמבוגריםרביעי21:00-22:00סטודיו מרגו
קיק בוקס שקיםמבוגריםרביעי21:00-22:00סטודיו בונו
יוגה דינמיתמבוגריםרביעי21:15-22:00סטודיו ספיר
מתיחותמבוגריםרביעי22:00-23:00סטודיו בונו
זומבהמבוגריםחמישי18:00-19:00סטודיו לארה
בודי קונדישןמבוגריםחמישי18:00-19:00סטודיו יוליה
פאמפאוורמבוגריםחמישי19:00-20:00סטודיו יוליה
עיצוב דינמימבוגריםחמישי19:00-20:00סטודיו גיא
ריקודי עםמבוגריםחמישי19:30-22:00סטודיו איתן טביב
ריקודי עםמבוגריםחמישי20:00-22:00סטודיו ויקטור גבאי
אירובימבוגריםחמישי20:00-21:00סטודיו שרית
בונה עצםמבוגריםשני7:00-8:00סטודיו הילה
יוגה פלומבוגריםשלישי17:00-18:00סטודיו דורית
עיצובילאטיסמבוגריםשני8:00-9:00סטודיו הילה
זומבהמבוגריםשני9:30-10:30סטודיו חגית
קורפילאטיסמבוגריםשני9:00-10:00סטודיו יוליה
עיצובמבוגריםשני10:30-11:30סטודיו חגית
עיצוב חיטוב וחיזוקמבוגריםשני10:00-11:00סטודיו מרגו
trxמבוגריםשני11:00-12:00סטודיו יוליה
מחול אוריינטלימבוגריםשני11:30-12:30סטודיו שיר
יוגהמבוגריםשלישי8:00-9:00סטודיו שרון אור
trxמבוגריםשלישי8:00-9:00סטודיו יוליה
פלדנקרייזמבוגריםשלישי8:00-9:00סטודיו חנה
עיצוב וחיטובמבוגריםשלישי9:00-10:00סטודיו הילית
פאמפאוורמבוגריםשלישי9:00-10:00סטודיו יוליה
פילאטיסמבוגריםשלישי9:00-10:00סטודיו שרון אור
פילאטיסמבוגריםשלישי10:00-11:00סטודיו מירב עייני
אירובימבוגריםשלישי8:00-9:00סטודיו שני
תרפיה בתנועהמבוגריםשלישי10:00-11:00סטודיו שיר
התעמלות בריאותיתמבוגריםשלישי11:00-12:00סטודיו שני
יוגה/הילינגמבוגריםשלישי11:00-12:00סטודיו בקי
עיצובילאטיסמבוגריםשלישי7:00-8:00סטודיו הילה
יוגה דינמיתמבוגריםרביעי8:00-9:00סטודיו דורית
בונה עצםמבוגריםרביעי8:00-9:00סטודיו הילה
פילאטיסמבוגריםרביעי9:00-10:00סטודיו שרון אור
אימון אינטרוולי trxמבוגריםרביעי9:00-10:00סטודיו דורית
פיטבולמבוגריםרביעי9:00-10:00סטודיו שרון שלומן
עיצוב דינמימבוגריםרביעי10:00-11:00סטודיו שרון שלומן
בונה עצםמבוגריםרביעי10:30-11:30סטודיו יוליה
פילאטיסמבוגריםרביעי10:00-11:00סטודיו שרון אור
TRXמבוגריםחמישי7:00-8:00סטודיו בר אייזיק
עיצוב וחיטובמבוגריםחמישי8:00-9:00סטודיו מרגו
קיק בוקס שקיםמבוגריםחמישי8:00-9:00סטודיו ערן
פלדנקרייזמבוגריםחמישי8:00-9:00סטודיו חנה
בוסומבוגריםחמישי9:00-10:00סטודיו מרגו
יוגהמבוגריםחמישי9:30-10:30סטודיו בקי
בודי אנד סולמבוגריםחמישי9:15-10:15סטודיו רונית
זומבהמבוגריםחמישי10:00-11:00סטודיו חגית
פיטבולמבוגריםחמישי10:00-11:00סטודיו שני
עיצובמבוגריםחמישי11:00-12:00סטודיו חגית
TRX אימון פונקצינאלימבוגריםחמישי11:00-12:00סטודיו בר
פיטבולמבוגריםחמישי11:00-12:00סטודיו שני
אירובי+בטןמבוגריםחמישי21:00-22:00סטודיו איילת
פילאטיסמבוגריםשישי8:00-9:00סטודיו מריאנה
שריפת שומנים רצפה+בטןמבוגריםשישי9:00-10:00סטודיו איילת
זומבה לטינו דאנסמבוגריםשישי9:00-10:00סטודיו שרית
בודי powerמבוגריםשישי10:30-11:30סטודיו יוליה
TRXמבוגריםשישי11:30-12:30סטודיו יוליה
טרמפולינותמבוגריםשישי12:30-13:30סטודיו יוליה
טניס שולחן חופשימבוגריםשישי15:00-סטודיו
טניס שולחן חופשימבוגריםשבת11:00-13:00סטודיו
TRXמבוגריםשישי15:30-16:30סטודיו ליאור
TRXמבוגריםשישי16:30-17:30סטודיו בר
פילאטיס/שריפת שומנים+בטן(לסירוגין)מבוגריםשבת9:30-10:30סטודיו מריאנה/איילת (לסירוגין)
TRXמבוגריםשבת8:00-9:00סטודיו בר אייזיק / ליאור
עיצוב וחיטוב/ שריפת שומנים+בטן (לסירוגין)מבוגריםשבת8:30-9:30סטודיו מריאנה/איילת (לסירוגין)
TRXמבוגריםשבת9:00-10:00סטודיו בר אייזיק / ליאור
קיק בוקס שקיםמבוגריםשבת10:30-11:30סטודיו ערן/בונו
יוגהמבוגריםשישי11:30-12:30סטודיו דורית/ספיר
חדר כושרמבוגריםפרטים בפניםפרטים בפניםסטודיו
trxמבוגריםחמישי20:30-21:30סטודיו גיא
יוגהמבוגריםשני18:00-19:00סטודיו דורית
TRXמבוגריםשישי9:00-10:00סטודיו בר
ריקודי בטןמבוגריםשבת10:00-11:00סטודיו יוליה
עיצוב דינמימבוגריםשישי16:30-17:30סטודיו בונו
פיטסטיקמבוגריםשלישי17:30-18:30סטודיו יפעת
אירובימבוגריםשישי15:30-16:30סטודיו שרית
פילאטיס/שריפת שומנים+בטן(לסירוגין)מבוגריםשבת10:30-11:30סטודיו מריאנה/איילת (לסירוגין)
trxמבוגריםשישי8:00-9:00סטודיו בר
TRXמבוגריםשלישי7:00-8:00סטודיו בר
עיצוב וחיטובמבוגריםשני17:00-18:00סטודיו מור