חיפוש חוגים


חוגאוכלוסיית יעדימי פעילותשעות פעילותמיקוםמדריך
קואוצ'ינג לנוער מבוגריםשנימישור הנוף
קט-רגל מבוגרים, ילדיםראשון, רביעי, טרם נקבעפירוט בפניםקריית גנים, נווה חוף
קלאסיקלימבוגריםשניפרטים בפנים קניון רוטשילד לודמילה מאש
קרמיקהמבוגרים, ילדיםראשון, שני, רביעיפירוט בפניםהיכל התרבות, כרמים יניב בן אליעזר
קרמיקהתינוקות, נוער, מבוגרים, ילדיםחמישי, טרם נקבע18:30-17:00נאות שקמה, פרס נובל תמר לוי
קורס לשינוי הרגלי אכילהמבוגריםרביעי, טרם נקבעהיכל התרבות, רוזן אורנה תורתי
עיצוב וחיטוב לנשיםמבוגריםראשון, שלישי, רביעיפרטים בפניםקניון רוטשילד
קומיקסילדיםשניגני ראשון, מישור הנוף - כיתת לימוד
קומיקס מבוגריםראשוןהיכל התרבות הום קוגניטו
קומיקס- ח ד ש !!מבוגריםשלישיהיכל התרבות
קט-קט-סלמבוגריםרביעי18:30-17:30היכל התרבות ביה"ס לכדורסל מכבי ראשל"צ
קט קט סל - לגילאי 6-4ילדיםרביעי18:30-17:30קריית ראשון
עולם הסיפורים והחיות מבוגריםשניהיכל התרבות, גני ראשון ים אסף
עולם החיותמבוגרים, ילדיםרביעי18:15-17:15רוזן פרי אקירוב
קריאה בקלפי טארוטמבוגרים, ילדיםרביעי, חמישיקניון רוטשילד, אשלים - חדר חוגים עמליה נודל
קונג-פומבוגריםשלישיפרטים בפניםקניון רוטשילד ברוך סגל
קלפי טארוטילדיםראשוןג': 10:00-9:00, 11:00-10:00, ד': 21:00-20:00רוזן עמליה נודל
התעמלות אומנותיתילדיםראשון, רביעינאות שקמה סבטלנה סוקולוב
התעמלות לגיל הרךילדים, פעוטותשני, חמישינאות שקמה יהודה בלו
התעמלות קרקע ומכשיריםלכל הגיליםשני, חמישינאות שקמה יהודה בלו
טרמפולינהילדיםשני18:45 – 18:00נאות שקמה יהודה בלו
ריקודים סלונים לילדיםילדיםשלישי19:15 – 18:30נאות שקמה לוסי ויימן
ג'ודוילדיםראשון, שלישי, שני, חמישינאות שקמה נאור חן
ג'ודו טףתינוקותשלישי17:15-17:55נאות שקמה נאור חן
אופנייםילדים, נוערשני, רביעי, פרטים בפנים17:30 – 16:00נאות שקמה מועדון האופניים העירוני
קרב מגע MK7ילדים, נוערשני, רביעינאות שקמה
מצוינות כדורסל בנותנערותשני, שלישי, רביעי16:00 – 14:30נאות שקמה זיו ארז
לומדים מחשבים בכיףילדיםרביעינאות שקמה
אלקטרוניקהילדיםשנינאות שקמה חברת "אופק"
שחמטילדים, נוער, נערותחמישינאות שקמה מועדון החשמט
חוקרי טבע צעיריםילדיםראשון18:00-19:00נאות שקמה
אילוף כלביםילדיםרביעינאות שקמה פול אלמקייס
אומניות בפיסולילדיםראשון, שנינאות שקמה משה פלג
אומנים קטניםילדים, תינוקותחמישי18:00 – 17:00נאות שקמה
אורגניתילדיםשלישינאות שקמה בלה רויטבלט
ציור לילדיםילדיםחמישי19:00 - 18:00נאות שקמה
לגו אתגריילדיםחמישינאות שקמה מהנדסים צעירים
דרמה ומשחק תיאטרון - חדש!ילדיםרביעי17:00-18:00קריית גנים אין פריינטה
מוכנות לכיתה א'ילדיםשלישי18:00-19:00קריית גנים ליאת הינדי
מרכז המוסיקה העירונילכל הגיליםשני, שלישיפרטים בפניםקריית גנים בהנהלת נורי שטיין
פיסול קרמי ילדיםילדיםראשוןפרטים בפניםקריית גנים שילה מזרחי, בוגרת המדרשה למורים בית ברל
קסם הג'ונגל - חדשילדיםחמישיפרטים בפניםקריית גנים וטרינרים ואנשי מקצוע מוסמכים
שחמטילדיםחמישי16:30-17:30קריית גנים מועדון השחמט ראשל"צ
מחשביםילדיםחמישיפרטים בפניםקריית גנים בהנהלת צ'פקום הדרכת מחשבים
שילוב אומנויותילדיםרביעי18:00-19:00קריית גנים תמר עטר
קלינאות תקשורתילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםקריית גנים סיוון פיינטוך
מהנדסים צעירים-לגו אתגריילדיםשני16:15-17:30קריית גנים בהנהלת קבוצת העשור
חוג עיצוב אופנה לבנות – Fashion girls חדש!ילדיםראשון16:15-17:45קריית גנים יעלי – מעצבת אופנה
אנגלית EZOOילדיםחמישיפרטים בפניםקריית גנים EZOO
ילדי הפלא- אוואטרילדיםשלישיפרטים בפניםקריית גנים טל נדלר
ריקוד החיים Life Danceנשיםשישי08:30-09:20קריית גנים שירה פרובינס
פיסול קרמימבוגריםרביעיפרטים בפניםקריית גנים שילה מזרחי
ציור למבוגריםמבוגריםפרטים בפניםפרטים בפניםקריית גנים מאשה אסינובסקי
מחשביםמבוגריםחמישיפרטים במרכזקריית גנים בהנהלת חברת צ'יפקום
עיצוב וחיטוב לנשיםמבוגריםראשון, רביעיפרטים בפניםקריית גנים יוליה קוזמין - בוגרת מכללה לחינוך גופני בבריה"מ
זומבהמבוגריםשני, רביעיפרטים בפניםקריית גנים ליאת סלמון
פלדנקרייזמבוגריםשני, רביעי8:30-9:15קריית גנים הדרה ביננפלד מורה מוסמכת
ויג'ננה יוגהלכל הגיליםשלישי, שישיפרטים בפניםקריית גנים עופר בינשטוק
מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשתנשיםפרטים בפניםפרטים במרכזקריית גנים - אולם הספורט ליגת מאמאנט
כדורסל גבריםמבוגריםפרטים בפניםפרטים במרכזקריית גנים - אולם הספורט
התעמלות יצירתית לגיל הרךילדיםחמישי17:15-18:00קריית גנים - אולם הספורט הילה שוהם מור
התעמלות משותפת להורה ולפעוטשנתיים בליווי הוריםחמישי18:00-18:45קריית גנים - אולם הספורט הילה שוהם מור
התעמלות אומנותיתילדיםשני, חמישי17:00-17:45קריית גנים - אולם הספורט סבטלנה סוקולוב
התעמלות אומנותיתילדיםשני, חמישיפרטים בפניםקריית גנים - אולם הספורט סבטלנה סוקולוב
אולימפיכייף (התעמלות קרקע)ילדים, נוערראשון, רביעיפרטים בפניםקריית גנים - אולם הספורט אילן גזית
אולימפיכייף (התעמלות קרקע ואקרובטיקה)ילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםקריית גנים אילן גזית
כדורגל אולמותילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםקריית גנים יאיר אלמקייס
החלקה אומנותית על רולרבליידס – חדשילדיםשלישיפרטים בפניםקריית גנים עמותת רולר אייס
אירובי עיצוב וחיטוב לנערות – חדשנערותשני18:00-19:00קריית גנים דנה
הוקי גלגיליותילדים, נוערשלישיפרטים בפניםקריית גנים - אולם הספורט אנדריי שטפוצה
הוקי גלגיליותילדים, מבוגריםשישי, שלישי14:00-15:30קריית גנים - אולם הספורט אנדריי שטפוצה
ספורט טיפוליילדים, נוערשלישי, רביעיפרטים בפניםקריית גנים בהנהלת אילת קינן-קפלושניק
בית הספר לכדורסל מכבי ראשון לציוןילדים, נוערשני, חמישיפרטים בפניםקריית גנים - אולם הספורט
בית הספר לכדור יד מכבי ראשל"צילדים, נוערראשון, שלישיפרטים בפניםקריית גנים - אולם הספורט איציק רודיק
קט קט סלילדיםשלישי17:00-17:45קריית גנים - אולם הספורט דן קציר
בית הספר לכדורסל בנות הפועל ראשוןילדים, נערותראשון, שלישיפרטים בפניםקריית גנים - אולם הספורט מיכל אפשטיין
קפוארהילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםקריית גנים - סטודיו 201 פרנה לונגה הברזילאי
קרב מגענוערשני, חמישיפרטים בפניםקריית גנים - סטודיו 208 שלומי מויאל
ג'ודוילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםקריית גנים - סטודיו 208 אייל בניסטי
טאקוואנדוילדים, נוערשלישי, חמישיפרטים בפניםקריית גנים בהנהלת רון גרשנוק
צלילים בכיףילדיםחמישיפרטים בפניםקריית גנים
וואקל- בי"ס לפיתוח קול ומוסיקה - שיעורים פרטנייםילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםקריית גנים פרטים בפנים
סלסהילדיםחמישי17:00-18:00קריית גנים רותם אלעזר
לימוד נגינה - מרכז המוזיקה העירוניילדים, נוערשני, שלישיפרטים בפניםקריית גנים בהנהלת נורי שטיין
מודיקט מחול יצירתיילדיםשלישיפרטים בפניםקריית גנים
ברייקדאנסילדיםשני17:30-18:30קריית גנים ניסן טאייב
שחמטילדיםשלישי17:45-18:45מישור הנוף מועדון השחמט
ציור ופיסול קטניםילדיםרביעי17:00-18:30מישור הנוף - כיתת לימוד דיה דרך מחשבה
משחקי חשיבהילדיםשלישי17:00-17:45מישור הנוף - כיתת לימוד חיים רוזנברג
מהנדסים צעירים - לגו אתגריילדיםשלישי17:00-18:15מישור הנוף לגו אתגרים
השף הצעירילדיםראשוןפרטים בפניםמישור הנוף אורית שטרייכר
אנגליתילדיםחמישיפרטים בפניםמישור הנוף מורן
אנגלית מתקדמים - level 2ילדיםחמישי17:45-18:45מישור הנוף מורן
טכנאי צעירילדיםשני17:00-18:45מישור הנוף מכללת הייטק
מחשביםילדיםרביעיפרטים בפניםמישור הנוף לירן שמש
אוואטרילדיםראשוןפרטים בפניםמישור הנוף טל נדלר
ג'אז להקה צעירהילדיםשני, חמישיפרטים בפניםמישור הנוף - סטודיו שירה דאהן
היפ הופ להקה בוגרתילדיםשני, חמישי15:00-16:00מישור הנוף - סטודיו שירה דאהן
תנועה ומחול יצירתי לגיל הרךילדיםראשון17:00-17:45מישור הנוף - סטודיו שירה דאהן
ווקאל: פסנתר, קלידים, גיטרהילדים, נוערפרטים בפניםמישור הנוף
ווקאל: פסנתר, קלידים, גיטרהילדים, נוערפרטים בפניםמישור הנוף
ווקאל: פסנתר, קלידים, גיטרהילדים, נוערפרטים בפניםמישור הנוף
ווקאל: פסנתר, קלידים, גיטרהילדים, נוערפרטים בפניםמישור הנוף
ווקאל: פסנתר, קלידים, גיטרהילדים, נוערפרטים בפניםמישור הנוף
ווקאל: פיתוח קולילדים, נוערפרטים בפניםמישור הנוף
ווקאל: פיתוח קולילדים, נוערפרטים בפניםמישור הנוף
ווקאל: פיתוח קולילדים, נוערפרטים בפניםמישור הנוף
ווקאל: פיתוח קולילדים, נוערפרטים בפניםמישור הנוף
ווקאל: צלילים בכיף-גילאי 3-5ילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםמישור הנוף בהנהלת שולי רגוניס
ג'אז להקה מתקדמותילדיםשני, חמישי15:00-16:00מישור הנוף - סטודיו שירה דהן
היפ הופ להקה צעירהילדיםשני, חמישי16:00-17:00מישור הנוף - סטודיו שירה דהן
ג'אז מתחילותילדיםשני, חמישי17:00-17:45מישור הנוף - סטודיו שירה דהן
מחול יצירתיילדיםראשון16:30-17:15מישור הנוף - סטודיו שירה דהן
תנועה יוצרתילדיםראשון17:15-18:00מישור הנוף - סטודיו שירה דהן
התעמלות אתגריתילדיםשלישיפרטים בפניםמישור הנוף - סטודיו יעל בריינס
כדורסל מחוננות הפועל ראשון לציוןנערותשלישי15:00-17:00מישור הנוף שירה העליון
בית הספר לכדורסל הפועל ראשוןנערותשני, רביעיפרטים בפניםמישור הנוף מאמן ליגת העל אורי מאיר
כדורגל אולמותילדיםשני, חמישיפרטים בפניםמישור הנוף יאיר אלמקייס
זומבה ילדותילדיםראשון18:45-19:30מישור הנוף
אקרובטיקה התעמלות קרקע ופירמידותילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםמישור הנוף בהנהלת יעל בריינס ובהדרכת אנג'ליקה הרשקוביץ
בית ספר מקצועי לכדור ידילדיםראשון, חמישי13:45-14:30מישור הנוף צוות מדריכים מוסמך ומיומן
התעמלות קרקע ומכשיריםילדיםרביעי18:45-19:30מישור הנוף
ספורטףשנתיים בליווי הוריםשלישיפרטים בפניםמישור הנוף - סטודיו יעל בריינס
החלקה אומנותיתילדיםשלישיפרטים בפניםמישור הנוף
התעמלות נשים - עיצוב וחיטובנשיםשני, חמישי20:00-21:00מישור הנוף - סטודיו מירב עיני
התעמלות נשים - עיצוב וחיטובנשיםשני, חמישי21:00-22:00מישור הנוף - סטודיו מירב עיני
פילאטיסנשיםשני, חמישי19:00-20:00מישור הנוף - סטודיו מירב עיני
כדורשת נשיםנשיםשלישי20:30-22:00מישור הנוף
זומבהנשיםראשון20:00-20:45מישור הנוף
ציור ורישום למבוגריםמבוגריםשלישי19:30-22:00מישור הנוף מאשה אסינובסקי
כדורסל גבריםמבוגריםשני, רביעיפרטים בפניםמישור הנוף ללא מדריך
מחשביםמבוגריםרביעי19:00-20:30מישור הנוף לירן שמש
קפוארהילדיםראשון17:45-18:30מישור הנוף - סטודיו
קראטהילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםמישור הנוף - סטודיו אבי זנזורי
קרב מגע MK-7נוערראשון, חמישי19:00-20:00מישור הנוף רוני בן יצחק שואקה
אגרוף תאילנדי THAI BOXING MK-7נוערראשון, חמישי20:00-21:00מישור הנוף רוני בן יצחק שואקה
קרב מגעילדים, נוערפרטים בפניםפרטים בפניםנווה הדרים רוני בן יצחק שואקה / רמי סמואל
אומניות לחימה הורים וילדיםלכל הגיליםשני, חמישי17:30-18:15אולם הספורט יגאל אלון אבי זנזורי
ציורילדיםראשוןפרטים בפניםנווה הדרים בהדרכת האמנית יפה קליסקי
מהנדסים צעירים לגו אתגריילדיםשלישיפרטים בפניםנווה הדרים קבוצת העשור
אלקטרוניקהילדיםראשון18:15-19:30נווה הדרים בהנהלת אתגר מדעים
שחמטילדים, נועררביעיפרטים בפניםנווה הדרים שלוחה של המועדון לשחמט
עיצוב תכשיטים וחיות בחרוזיםילדיםחמישי17:15-18:15נווה הדרים ענת דור
מוכנות לכיתה א'ילדיםשניפרטים בפניםנווה הדרים יונית כהן- מורה מוסמכת, חנה ליברמן-יוצרת ומדריכת חוגים
מתמטיקהנוערפרטים בפניםפרטים במרכזנווה הדרים יוני כהן
אנגלית למתחיליםילדיםרביעיפרטים בפניםנווה הדרים E-ZOO
סדנאות השף הצעירילדיםטרם נקבעפרטים במרכזנווה הדרים
אנגלית מתקדמים –level 2ילדיםרביעיפרטים בפניםנווה הדרים E-ZOO בהנהלת מורן
רובוטריקיםילדיםחמישיפרטים בפניםנווה הדרים דור העתיד בהנהלת ברוך שבס
Suny-Tech - מכללת היי-טקנוערשני17:00-18:45נווה הדרים מכללת היי-טק
דרמהילדים, נוערשניפרטים בפניםנווה הדרים אילן פריינטה
סדנת איפור מקצועינערות, נשיםשלישי, רביעיפרטים בפניםנווה הדרים יפעת כהן
זומבה ילדיםילדיםראשון17:30-18:15נווה הדרים בהנהלת ליאת סלמון
התעמלות אומנותיתילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםנווה הדרים ילנה מאלוב
התעמלות לגיל הרך בליווי הוריםשנתיים בליווי הורים, פעוטותשלישי17:45-18:30אולם הספורט יגאל אלון הילה שוהם מור
התעמלות לגיל הרךילדיםשלישי17:00-17:45אולם הספורט יגאל אלון הילה שוהם מור
התעמלות קרקע ומכשיריםילדיםשני, חמישיפרטים בפניםאולם הספורט יגאל אלון אבי זנזורי
התעמלות קרקע למתקדמיםילדיםשני, חמישיפרטים במרכזיגאל אלון - סטודיו אבי זנזורי
אירובי ועיצוב נערותנערותראשון, רביעי18:15-19:15נווה הדרים דנה חן
צלילים בכייף- אפרוחיםילדיםשני17:15-18:00נווה הדרים בית ספר וואקל
ג'אז - להקה צעירהילדים, נוערפרטים בפניםפרטים בפניםנווה הדרים אורית בל וטל גרינברג
ג'אז מתחילותילדיםשני, חמישי16:45-17:30נווה הדרים אורית בל
ג'אז - מתקדמותילדיםשני, חמישי15:45-16:45נווה הדרים אורית בל
ג'אז - להקה בוגרותילדיםשני, רביעיפרטים בפניםנווה הדרים אורית בל וטל גרינברג
זומבה ילדיםילדיםראשון17:30-18:15נווה הדרים בהנהלת ליאת סלמון מדריכה רחל אביסרור
מחול יצירתיילדיםשלישיפרטים בפניםנווה הדרים קארן ווייד
טרום ג'אזילדיםשלישי18:15-19:00נווה הדרים קארן ווייד
התעמלות אומנותיתילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםנווה הדרים ילנה מאלוב
להקות זמריםילדיםראשוןפרטים במרכזנווה הדרים בית ספר ווקאל
אורגניתילדים, נוערראשוןפרטים במרכזנווה הדרים בית ספר למוזיקה
פסנתרילדים, נוערשלישיפרטים במרכזנווה הדרים בית ספר למוזיקה
נגינהילדים, נוערפרטים בפניםפרטים במרכזנווה הדרים ביה"ס ווקאל
פיתוח קול-ווקאלילדים, נוערפרטים בפניםפרטים במרכזנווה הדרים בית ספר ווקאל
גיטרה קלאסית וחשמליתילדים, נוער, מבוגרים, לכל הגיליםרביעי, חמישיפרטים במרכזנווה הדרים בית ספר למוזיקה
ג'אזילדים, נוערשני, חמישי17:30-18:15נווה הדרים אורית בל
ציור מבוגריםמבוגריםראשון09:00-11:15נווה הדרים בהדרכת הציירת רות אורנבך
עיצוב דינאמי ודינאמי מתוןמבוגריםראשון, רביעיפרטים בפניםנווה הדרים דנה חן
התעמלותרפיהמבוגריםשלישי19:15-20:00נווה הדרים ויקי ורנר - פיזיותרפיסטית
אירובי –מתוןמבוגריםראשון, רביעי19:00-20:00אולם הספורט יגאל אלון מירב עייני
אירובי –עיצוב וחיטובמבוגרים, נשיםראשון, רביעי20:00-21:00אולם הספורט יגאל אלון מירב עייני
אירובי וחיטוב מתוןמבוגרים, נשיםראשון, רביעי21:00-22:00אולם הספורט יגאל אלון מירב עייני
זומבהמבוגריםראשון, שלישיפרטים במרכזנווה הדרים ליאת סלמון
פילאטיסנשיםפרטים בפניםפרטים בפניםנווה הדרים קארן וייד
יוגהנשיםרביעי08:00-09:30נווה הדרים נעמי קליין
פילאטיסמבוגרים, נשיםרביעי18:00-19:00אולם הספורט יגאל אלון מירב עייני
כושר גופני לגמלאיםמבוגריםראשון, רביעי08:45-09:30אולם הספורט יגאל אלון אבי זנזורי
כושר גבריםמבוגריםשני, חמישי21:00-22:15אולם הספורט יגאל אלון אבי זנזורי
כדורסל ללא מדריךמבוגריםפרטים בפניםפרטים במרכזאולם הספורט יגאל אלון ללא מדריך
מחשבים לגמלאיםגיל הזהבראשון09:00-10:30נווה הדרים בהנהלת סאן שיווק
מחשבים מבוגריםמבוגריםשני19:00-20:30נווה הדרים בהנהלת סאן שיווק
אחריות הוריתמבוגריםפרטים בפניםפרטים במרכזנווה הדרים א-ת לטף מרצה: יונית כהן, מורה מוסמכת בכירה גננת שילוב וקוצרית
סדנת פרישה לגמלאותמבוגרים, גיל הזהבפרטים בפניםפרטים בפניםנווה הדרים דני אדרעי וענת גור אריה
יוגה לאימהות עם התינוקותנשים, תינוקותרביעי09:30-10:30נווה הדרים נעמי קליין
זומבה מבוגריםמבוגריםפרטים בפנים20:30-21:15יגאל אלון - סטודיו ליאת סלמון
פילאטיסמבוגרים, נשיםשני, רביעיפרטים בפניםאולם הספורט יגאל אלון מירב עייני
כדורסל מכבי ראשוןילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםאולם הספורט יגאל אלון ערן פלג
קראטהילדים, נוערשני, רביעיפרטים בפניםרוזן בהנהלת יונתן עבאדי, חגורה שחורה דאן 4, מדריך ביחידות מובחרות בצה"ל ומוסמך ע"י מכון וינגייט
קפוארה גןילדיםשניפרטים בפניםרוזן ג'ני לונגה
קפוארהילדים, נוערראשון, רביעיפרטים בפניםרוזן בהנהלת פרנגה לונגה
ציורילדיםחמישי17:00-18:30רוזן בהנהלת יפה קליסקי
אדריכלים צעיריםילדיםחמישי18:15-19:30רוזן דור העתיד
שפים צעיריםילדיםרביעי18:00-19:00רוזן בהנהלת אומני החשיבה
מחשבים מקצועיים לנוערנוערראשוןפרטים בפניםרוזן בהנהלת אסף אלעד
אלקטרוניקהילדים, נוערחמישיפרטים בפניםרוזן בהנהלת "אופק"
אורגניתילדיםשנילפי קבוצות ובתיאום עם המדריכהרוזן בהדרכת בלה רוייטבלט, מורה מוסמכת בכירה למוסיקה
מדעיםילדיםרביעיפרטים בפניםרוזן אומני החשיבה
אנגליתנוערפרטים בפניםפרטים במרכזרוזן שרון פישר
מוכנות לכיתה א'ילדיםפרטים בפניםפרטים במרכזרוזן יונית כהן
טיפול באמצעות כלביםילדים, נוערשני18:00-19:00רוזן מדריכי אילוף מקצועיים
אילוף כלביםילדים, נוערשני17:00-18:00רוזן מדריכי אילוף מקצועיים
אווטארילדיםשלישיפרטים בפניםרוזן בהנהלת טל נדלר, בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ובעל ניסיון רב בהדרכת ילדים
רובוטיקה והנדסהילדיםחמישי17:00-18:15רוזן דור העתיד
גלגיליותילדיםשניפרטים בפניםרוזן
טיסנאותילדיםטרם נקבעפרטים במרכזרוזן קלוב התעופה
וטרינריהילדיםחמישי17:00-18:00רוזן וטרינרים ואנשי מקצוע מוסמכים
גלגיליותילדיםשניפרטים בפניםרוזן בהנהלת עדי ציפרשטן
התעמלות אומנותיתילדים, נוערשניפרטים בפניםרוזן בהנהלת סבטלנה סוקולוב
התעמלות אומנותיתילדיםשני17:00-18:00רוזן בהנהלת סבטלנה סוקולוב
התעמלות לגיל הרךילדיםראשוןפרטים בפניםרוזן בהנהלת הילה שוהם מור, בעלת תואר B.A בחינוך גופני ותואר שני (MS) בפיזיולוגיה של המאמץ
התעמלות לפעוטותפעוטות, שנתיים בליווי הוריםראשון17:45-18:30רוזן בהנהלת הילה שוהם מור, בעלת תואר B.A בחינוך גופני ותואר שני (MS) בפיזיולוגיה של המאמץ
כושר וחיזוקילדיםראשון16:15-17:00רוזן בהנהלת הילה שוהם מור, בעלת תואר B.A בחינוך גופני ותואר שני (MS) בפיזיולוגיה של המאמץ
טניס שולחןילדיםשני, רביעי19:00-20:00רוזן בהנהלת איסק אברמוב, אלוף הארץ ושחקן נבחרת ישראל
אקרובטיקה והתעמלות קרקעילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםרוזן בהנהלת יעל בריינס
יוגה לילדיםילדיםשני18:00-18:45רוזן נעמי קליין בן עמי, מורה מוסמכת ליוגה
החלקה אומניתילדיםחמישיפרטים בפניםרוזן איריס
ג'אזילדיםשלישי, חמישיפרטים בפניםרוזן בהנהלת קרן סרור
מחול יצירתיילדיםשלישי16:45-17:45רוזן בהנהלת קרן סרור
ריקודים סלוניםילדים, נוערראשון, חמישיפרטים בפניםרוזן "אלווין קלאב"- ביה"ס לריקודים סלונים ולטינו אמריקאיים
קראטהמבוגריםפרטים בפניםפרטים במרכזרוזן בהנהלת יונתן עבאדי
התעמלות נשיםנשיםראשון, רביעיפרטים בפניםרוזן בהנהלת ענבר סלומון, בוגרת B.E.D, בעלת ניסיון של 10 שנים בסטודיו C
מחשבים (12 מפגשים)מבוגריםשלישי20:00-21:30רוזן אסף אלעד
טניס שולחןמבוגריםשני, חמישי20:00-21:15רוזן בהנהלת ישראל איסק אברמוב,ויניב שרון אלופי הארץ ושחקני נבחרת ישראל
ציור ופיסולמבוגריםטרם נקבעפרטים במרכזרוזן האמנית יפה קליסקי
כושר גופני לגמלאיםמבוגריםשני, חמישי8:45-9:30רוזן בהנהלת אבי זנגורי
התעמלות בונה עצםמבוגריםחמישי20:15-21:15רוזן הילה שוהם מור, בעלת תואר בחינוך גופני ותואר שני (MS) בפיזיולוגיה של המאמץ
כדורסלילדים, נוערשלישי, חמישיפרטים בפניםרוזן מכבי ראשל"צ
כדורגלילדים, נוערשני, רביעי18:00-19:00רוזן הפועל עירוני ראשל"צ
שילוב אומנויותילדיםחמישיפרטים בפניםגן נחום שוש פרידמן
אלקטרוניקה בשילוב מדעיםילדיםשלישיפרטים בפניםגן נחום אורן הדר
רובוטריקים - חוג לגו הנדסי ורובוטיילדיםרביעיפרטים בפניםגן נחום
ג'ודו – בהנהלת פבל מוסיןילדיםשני, חמישיפרטים בפניםגן נחום אליס שליזינגר אלופת ישראל ונציגת ישראל באולימפיאדה
כדוריד "מכבי ראשל"צ"ילדים, נוערשני, רביעי19:30 - 14:30גן נחום בני נאמן וצוות עוזרים
אירובי עיצוב וחיטוב הגוףנשיםרביעי19:45-20:45גן נחום חגית גביזון - בוגרת וינגייט
ברייקדאנסילדים, נוערשלישיפרטים בפניםגן נחום ג'ניה זברב
קבוצת תאטרון ראשוןנוערשלישי20:30-22:00גן נחום אביבית שקד
אקרובטיקהילדים, נוערראשוןפרטים בפניםגן נחום
בית ספר למחול של החברה העירונית בניהולה של לימור שולבילדים, נערותטרם נקבעגן נחום בניהולה של לימור שולב
כדורגלילדיםפרטים בפנים16:00-19:00נווה חוף מאמן מעירוני ראשון
כדורסלילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםנווה חוף מאמן מהאגודה
התעמלות אומנותיתילדיםשני, רביעי16:00-16:45נווה חוף ילנה מלוב
זומבהילדיםראשוןפרטים בפניםנווה חוף
ג'ודוילדיםשלישיפרטים בפניםנווה חוף שי גייזינגר
קרב מגעילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםנווה חוף אבשלום דהן, מבכירי המאמנים בארץ
התעמלות לגיל הרךילדיםטרם נקבעפרטים במרכזנווה חוף
חוג רב ספורט - באדי & Lifeילדיםשני, חמישיפרטים בפניםנווה חוף באדי & Life
חדש!!! קרב מגע לבוגריםנוער, מבוגריםראשון, רביעי19:00-20:00נווה חוף אבשלום דהן
התעמלות נשיםנשיםשני, רביעי19:45-20:45נווה חוף ילנה מלוב בוגרת מכון וינגייט
יוגהמבוגריםשלישי19:00-20:30נווה חוף אריאלה אורפז
באדי &LIFEמבוגרים, לכל הגיליםפרטים בפנים20:00-21:00נווה חוף באדי & Life
מחול יצירתיילדיםפרטים בפנים17:15-18:00נווה חוף בהנהלת קורל סגל-דנון
פאנקי ג'אזילדיםפרטים בפנים16:30-17:15נווה חוף בהנהלת קורל סגל-דנון
טרום ג'אזילדיםפרטים בפנים18:00-18:45נווה חוף בהנהלת קורל סגל-דנון
מחול - מסלול מקצועיילדים, נערותטרם נקבעפרטים במרכזנווה חוף מורים מקצועיים בתחומי המחול השונים
לגו הנדסיילדיםשלישי17:00-18:15נווה חוף אפי גלבוע
אלקטרוניקהילדיםראשון16:15-17:30נווה חוף בהנהלת חברת "אתגר מדעים"
שילוב אומניותילדיםשני17:00-18:00נווה חוף תמר
חדש!!! חוג אווטרילדיםחמישי16:30-17:45 או 17:45-19:00נווה חוף בהנהלת טל נדלר ואריאל שריג
אנגליתילדיםרביעיפרטים בפניםנווה חוף E-zoo
עיצוב אופנהילדיםחמישיפרטים בפניםנווה חוף יעלי מעצבת אופנה
ג'ודוילדיםשלישינווה חוף שי גייזינגר
קרב מגעילדים, נוערראשון, רביעיפרטים בפניםנווה חוף אבשלום דהן
קרב מגעילדיםשלישיפרטים בפניםעלומים שלומי מויאל
אגרוף וקיקבוקסינגנוער, מבוגריםראשון, רביעי20:00-22:00עלומים איגור גולדמן
שחמט - מועדון שחמט ראשל"צילדיםשניפרטים בפניםעלומים מועדון השחמט
מוכנות לא'ילדיםשני16:15-17:15עלומים
מהנדסים צעירים- לגו אתגריילדיםראשון16:15-17:30עלומים קבוצת מהנדסים צעירים
במת המשחק-ילדיםילדיםשניפרטים בפניםעלומים מיכל נדיבי פאר
במת המשחק-נוערנוערשני18:30-20:00עלומים מיכל נדיבי פאר
שילוב אומניותילדיםשלישיפרטים בפניםעלומים מירב גולן
מחשבים בכיף לילדיםילדיםשלישיפרטים בפניםעלומים חברת צ'פקום
מחשבים בניית אתריםנוערשלישי18:30-20:00עלומים חברת צ'יפקום בע"מ
מחשבים למבוגריםמבוגריםרביעי, חמישיפרטים במרכזעלומים חברת צי'פקום בע"מ
אלקטרוניקהילדיםחמישי18:15-19:30עלומים ניר הפנר
טיסנאות - מועדון התעופה העירוני ראשון לציוןילדיםשניפרטים בפניםעלומים שי ברוך
איור וקומיקסילדיםחמישיפרטים בפניםעלומים אלכס ודרובניק
פיסולילדיםראשוןפרטים בפניםעלומים יונת סינטרה
ציורילדיםרביעיפרטים בפניםעלומים אלכס טוביס - בוגר בצלאל
אנגלית - E-ZOOילדיםחמישיפרטים בפניםעלומים מורים מיומנים
תנועה יצירתיתילדיםרביעי15:30-16:15עלומים אנה רזניקובה - מוסמכת סמינר הקיבוצים
התעמלות נשים בונה עצם ועיצובנשיםפרטים בפניםפרטים בפניםעלומים יעל קרעין - מוסמכת וינגייט
התעמלות נשים: דינאמיתנשים, נערותראשון, שלישיפרטים בפניםעלומים מאיה אדה
גו'ידאנס-ריקוד חוויתי לנשיםנשיםפרטים בפניםפרטים בפניםעלומים אנה רזניקובה - בוגרת סמינר הקיבוצים
סגנונות ריקוד עם קארןילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםעלומים
מחשבים-למבוגריםמבוגריםרביעי, חמישישעות גמישותעלומים חברת צי'פקום בע"מ
התעמלות נשים בונה עצם ועיצובנשיםפרטים בפניםפרטים בפניםעלומים יעל קרעין
התעמלות נשים: דינאמיתנשים, נערותראשון, שלישיפרטים בפניםעלומים מאיה אדה
גו'ידאנס-ריקוד חוויתי לנשיםנשיםפרטים בפניםעלומים אנה רזניקובה - בוגרת סמינר הקיבוצים
לגו אתגרי- מהנדסים צעיריםילדיםחמישיפרטים בפניםניצנים בהנהלת קבוצת העשור
טיסנאות - חדשילדיםשניפרטים בפניםניצנים בהנהלת מועדון קלוב -תעופה
ציור ופיסולילדיםשלישיפרטים בפניםניצנים יפה קליסקי
חדש - צלילים בכיףילדיםטרם נקבעפרטים במרכזניצנים בהנהלת שולי קורן ובהדרכת עטרה
חדש- רובוטריקים: הנדסה ורובוטיקהילדיםשלישיפרטים בפניםניצנים בהנהלת ברוך שבס
צעד-צעד: מוכנות לכיתה א'ילדיםחמישי17:00-18:00ניצנים יונית כהן
E-ZOO אנגליתילדיםשניפרטים בפניםניצנים בהנהלת מורן
דרמהילדיםרביעי16:00-16:50ניצנים אילן פריינטה
מחשביםילדיםראשוןפרטים בפניםניצנים איזי הדרכה
שחמט בית ספריילדיםפרטים בפניםפרטים במרכזניצנים בהנהלת מועדון השחמט
ווקאל בית ספר למוזיקה ופיתוח קוללכל הגילים, ילדים, נוער, מבוגריםחמישיפרטים במרכזניצנים בהנהלת שולי קורן
להקת זמריםילדיםטרם נקבעפרטים במרכזניצנים בהנהלת שולי קורן
פילאטיסנשיםראשון, רביעי20:00-21:00ניצנים אילנה זורע
ג'ודו מבוגרים - חדש!נוער, מבוגריםשני, חמישי20:15-21:15ניצנים רונן אשר
זומבהנשיםראשון, רביעי21:15-22:00ניצנים בהנהלת ליאת סלומון ובהדרכת רחלי אביסרור
מאמאנט - כדורשתנשיםשני, רביעיפרטים בפניםניצנים ליגת מאמאנט
התעמלות קרקע ואקרובטיקהילדיםשני, חמישיפרטים בפניםניצנים בהנהלת יעל בריינס ובהדרכת עמנואל שדכן
התעמלות אתגריתילדיםשלישי17:15-18:00ניצנים בהנהלת יעל בריינס
כדור סל גבריםמבוגריםפרטים בפניםפרטים במרכזניצנים ללא מדריך
הדרך לאורח חיים בריא - חדש!ילדיםשלישי16:00-17:00ניצנים רונן אשר
החלקה אומנותית - רולרבליידסילדיםראשוןפרטים בפניםניצנים בהנהלת רולר אייס. בהדרכת ספיר
התעמלות אומנותיתילדיםשני, חמישיפרטים בפניםניצנים ילנה מלוב
ג'אז והיפ –הופילדים, נערותראשון, רביעיפרטים בפניםניצנים לילך לוי
מחול יצירתיילדיםשני, חמישי16:45-17:30ניצנים לריסה נגיבוביץ
מחול קלאסיילדים, נערותראשון17:15-18:00ניצנים
חדש: ווקאל בית ספר למוזיקה ופיתוח קולמבוגרים, נוערראשון, שניהחל משעה 14:30ניצנים פרטים במרכז
ג'ודוילדיםשני, חמישיפרטים בפניםניצנים רונן אשר
הישרדותילדיםשלישי, שישיפרטים בפניםניצנים מנשה מזור חגורה שחורה דאן 4
כדור-סל מכביילדיםרביעי, שישיפרטים בפניםניצנים מכבי
כדורסל מכבי - קטקטיםילדיםשלישי18:15-19:15ניצנים בהנהלת מכבי ראשל"צ
קרב מגע MK7ילדים, נוערשני, רביעיפרטים בפניםנאות שקמה רוני בן יצחק שואקה
איגרוף תאילנדיילדים, נוערטרם נקבעפרטים במרכזנאות שקמה רוני בן יצחק שואקה
ג'ודוילדיםשלישיפרטים בפניםנאות שקמה נאור חן
ג'ודו טףילדיםשלישי17:15-17:50נאות שקמה נאור חן
התעמלות לגיל הרךילדיםשני, חמישיפרטים בפניםנאות שקמה יהודה בלו
ילדי הפלא - אוואטר: סדנא להכשרת גיבורי עלילדיםשניפרטים בפניםנאות שקמה בהנהלת טל נדלר ואריאל סריג
קוסמים ובלשיםילדיםשני17:45-18:30נאות שקמה
לומדים מחשבים בכיףילדיםרביעיפרטים בפניםנאות שקמה צ'פקום מחשבים
אנגלית E-ZOOילדיםחמישיפרטים בפניםנאות שקמה חברת E-ZOO
טיסנאותילדיםראשוןפרטים בפניםנאות שקמה
אלקטרוניקהילדיםשניפרטים בפניםנאות שקמה בהנהלת: חברת "אופק"
מאסטר-שףילדיםשלישיפרטים בפניםנאות שקמה רוני לוי, שפית וקונדיטורית
דרמה ומשחק תיאטרוןילדיםרביעי18:15-19:15נאות שקמה דפנה לבנון
חוקרי טבע צעיריםילדיםשלישי18:00-19:00נאות שקמה בהנהלת שרית לוי בעלת תואר ראשון בחינוך וצוות הדרכה מקצועי
אילוף כלביםילדיםרביעי18:00 – 17:15נאות שקמה מדריכי אילוף מקצועיים
אומניות בפיסולילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםנאות שקמה משה פלג (שהשה)
אורגניתילדים, נוערשלישיפרטים במרכזנאות שקמה בלה רויטבלט מבית הספר למוזיקה
מהנדסים צעירים – לגו אתגריילדים, נוערחמישיפרטים בפניםנאות שקמה קבוצת מהנדסים צעירים
עיצוב תכשיטים ופיסול בחרוזיםילדיםרביעי16:30-17:30נאות שקמה ענת דור, מעצבת תכשיטים וצורפת
מאנטור: מנהיגות צעירה ילדי הסקויהילדיםראשוןפרטים בפניםנאות שקמה מנהיגות צעירה ילדי הסקויה
עיצוב יצירתיילדיםחמישי18:15-19:15נאות שקמה דודי יצחק, אדריכל ומעצב פנים
מהנדסים צעירים - חכמולוגיילדיםחמישי17:00-18:00נאות שקמה
חוקרי טבע צעיריםילדיםשלישי17:45-18:45נאות שקמה בהנהלת שרית לוי בעלת תואר ראשון בחינוך וצוות הדרכה מקצועי
קט רגלילדיםראשון, שלישי17:00-18:00נאות שקמה
התעמלות אומנותיתילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםנאות שקמה סבטלנה סוקולוב
התעמלות אומנותיתילדיםראשון, רביעי18:45-20:00נאות שקמה סבטלנה סוקולוב
התעמלות לגיל הרךילדיםשני, חמישיפרטים בפניםנאות שקמה יהודה בלו
התעמלות קרקע ומכשיריםילדיםשני, חמישיפרטים בפניםנאות שקמה בהנהלת יהודה בלו
טרמפולינהילדיםחמישי18:45 – 18:00נאות שקמה בהנהלת יהודה בלו
מצוינות כדורסל בנותילדיםשני, רביעי15:00-16:00נאות שקמה זיו ארז
קונסרבטוריוןילדים, נוערפרטים בפניםפרטים בפניםנאות שקמה בלה
טיסנאות ותעופהמבוגריםראשון20:30-21:45נאות שקמה
אירובי קלאב נשיםנשיםראשון, רביעיפרטים בפניםנאות שקמה לי ארביב
אומניות פיסול / ציורמבוגריםפרטים בפניםפרטים בפניםנאות שקמה משה פלג (שהשה)
ריקודי עםמבוגריםחמישי19:30-01:00נאות שקמה איתן טביב
בית ספר לריקודים סלוניים - "Elwin Club"מבוגריםשני20:15-21:15נאות שקמה לוסי ויימן
מחשביםמבוגריםפרטים בפניםפרטים במרכזנאות שקמה
קורס טכנאי סמרטפונים וטאבלטיםנוער, מבוגריםפרטים בפניםפרטים במרכזנאות שקמה מכללת הייטק
עיצוב יצירתימבוגריםחמישי19:30-21:30נאות שקמה דודי יצחק, אדריכל ומעצב פנים
מכבי ראשון - כדורסלמבוגרים, נוערפרטים בפניםפרטים במרכזנאות שקמה
קרב מגעילדים, נוערראשון16:00-17:00פרס נובל שלומי מויאל - מדריך מוסמך
קפוארהילדיםפרטים בפנים17:15-18:00פרס נובל פרנה מדריך מוסמך מברזיל
קרב מגעילדים, נוערראשון17:00-17:45פרס נובל שלומי מויאל - מדריך מוסמך
קפוארהילדיםשלישי, חמישיפרטים בפניםפרס נובל פרנה - מדריך מוסמך מברזיל
מהנדסים צעירים-לגו אתגריילדיםראשון16:15-17:30פרס נובל פרטים במרכז
מחשבים לילדיםילדיםשלישיפרטים בפניםפרס נובל פרטים במרכז
אילוף כלביםילדיםשני18:15-19:00פרס נובל מדריכי אילוף מקצועיים
אומנות פלסטיתילדיםחמישי17:30-18:30פרס נובל דיא דרך מחשבה
עיצוב תכשיטים וחיות בחרוזיםילדיםרביעי16:30-17:30פרס נובל ענת דור/יוגב דור- אומנית, צורפת ומעצבת תכשיטים
Fashion girls - תפירה ועיצוב אופנהילדיםשניפרטים בפניםפרס נובל יעלי - מעצבת אופנה
דרמהילדיםחמישי16:00-17:00פרס נובל אילן פריינטה
אמנות סטודִיאָילדיםחמישי17:30-18:45פרס נובל דיא דרך מחשבה
אנגלית E-zooילדיםראשוןפרטים בפניםפרס נובל E-zoo
התעמלות לגיל הרךילדים, שנתיים בליווי הוריםשניפרס נובל הילה שהם מור
קט רגלילדיםשני, חמישיפרטים בפניםפרס נובל משה סידי - מאמן מוסמך
כדורסלילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםפרס נובל ניר מדריך מוסמך בוגר וינגייט
אקרובטיקה אוויריתילדים, נוערראשון, שלישיפרטים בפניםפרס נובל בניהולה של אנה קליינר
התעמלות אומנותיתילדיםשני, חמישי15:00-16:30פרס נובל סבטלנה סוקולוב מאמנת מוסמכת
מחול יצירתיילדיםשני17:00-17:45פרס נובל אירן חשפר - מורה מוסמכת למחול
אקרובטיקה אווירית - ייחודי בארץמבוגרים, נוערראשון18:30-20:00פרס נובל אנה קליינר
כדורשת נשיםנשיםרביעי20:00-21:30פרס נובל ליגת מאמאנט
Creative Shape / עיצוב וחיטוב הגוףנשיםראשון, שלישי20:30-21:30פרס נובל הילה שהם מור
בעצם....העצם!!! / פילאטיסנשיםראשון, שלישי20:30 - 19:30פרס נובל הילה שהם מור
להיות האישה שאני בוחרת - אימון קבוצתינערות, נשיםטרם נקבעפרס נובל
כדורסל גבריםמבוגריםשלישיפרטים בפניםפרס נובל ללא מדריך
כדורעף גבריםמבוגריםשני21:30 - 20:00פרס נובל ללא מדריך
ריקודי עםמבוגריםראשוןפרטים בפניםפרס נובל דרור ואפרת ורדי
ווקאל-בית הספר למוזיקהילדיםפרטים בפניםפרס נובל בית ספר ווקאל
זומבה ילדיםילדיםרביעי16:30-17:15שלמון ליאת סלמון
אייקידו קלאסיילדיםראשון, רביעי19:00-20:00שלמון פומקין רסולן
איגרוף קלאסי - נבחרתילדים, נוערשישיפרטים בפניםשלמון סרגיי אוברצ'ניקוב
איגרוף קלאסיילדיםשני, חמישיפרטים בפניםשלמון סרגיי אוברוצ'ניקוב
התעמלות אומנותיתילדיםראשון, שלישיפרטים בפניםשלמון ילנה מלוב
כדורגלילדיםראשון, שלישיפרטים בפניםשלמון הפועל ראשל"צ
קפוארהילדיםשניפרטים בפניםשלמון חיים טרבלסי
כדור ידילדים, נוערשני, חמישיפרטים בפניםשלמון מאור גלעד
שחמט ומשחקי חשיבהילדיםחמישיפרטים בפניםשלמון ירון לינק - מועדון השחמט
כדורסלילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםשלמון מכבי ראשון
ג'ודו בהנהלת פבל מוסיןילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםשלמון גיא ווסרדם
התעמלות נשיםנשיםראשון, שלישי20:00-21:00שלמון ילנה מלוב
ג'אז +בלטילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםשלמון עדי עוזי
מחול יצירתי – לריסה נגיבוביץילדיםשלישי, חמישיפרטים בפניםשלמון לריסה נגיבוביץ
אלקטרוניקהילדיםשלישי16:30-17:45שלמון אופק –חוגי מדע ותרבות
רובוטריקיםילדיםראשוןפרטים בפניםשלמון בר - דור העתיד
פיסול קרמי + ציור – דיאדרך מחשבהילדיםראשון17:15-18:15שלמון דיא דרך מחשבה
שחמט ומשחקי חשיבהילדיםחמישיפרטים בפניםשלמון מועדון השחמט ירון לינק
לגו אתגרי : קבוצת העשורילדיםשניפרטים בפניםשלמון קבוצת העשור
זומבה נשיםנשיםחמישי20:00-21:00שלמון ליאת סלמון
התעמלות נשיםנשיםראשון, שלישי20:00-21:00שלמון ילנה מלוב
כדורגל - הפועל ראשל"צילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםשלמון אור פוליצקי
כדורסל בנים "מכבי"ילדים, נוערראשון, רביעיפרטים בפניםשלמון מכבי ראשון
בית-ספר לכדוריד "מכבי"ילדים, נוערשני, חמישיפרטים בפניםשלמון גלעד מאור
שוטו קאן קראטהילדיםשני, חמישיפרטים בפניםגני ראשון שמוליק בן ארי
נינג'יטסו (דרך נינג'ה)ילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםגני ראשון שלומי אלג'ם
ווקאל שיעורי פיתוח קול, גיטרה ואורגניתילדים, נוערפרטים בפניםפרטים במרכזגני ראשון בית הספר ווקאל
צלילים בכייףילדים, פעוטותפרטים בפניםפרטים במרכזגני ראשון ביה"ס ווקאל לפיתוח קול
מחול יצירתיילדיםחמישי17:30-18:15גני ראשון בהנהלת קורל סגל-דנון
טרום ג'אזילדים, נערותשלישי, חמישי17:45-18:30גני ראשון בהנהלת קורל סגל-דנון
מחול-מסלול מקצועיילדים, נוערפרטים בפניםפרטים בפניםגני ראשון בהנהלת קורל סגל-דנון
ווקאל של חברה עירונית ראשון לציון בניהול שולי קורןילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםגני ראשון בניהול שולי קורן
חוג אנגלית E-ZOOילדיםחמישיפרטים בפניםגני ראשון בהנהלת חברת E-ZOO
ד"ר לגו הנדסיילדיםראשון17:15-18:30גני ראשון בהנהלת מיכה הירש
מוכנות לכיתה א'ילדיםראשון17:00-18:00גני ראשון יונית כהן מורה מוסמכת וחנה ליברמן אומנית ויוצרת
שילוב אומנויותילדיםרביעי16:00-17:00גני ראשון תמי עטר
מחשבים והייטקילדיםחמישיפרטים בפניםגני ראשון בהנהלת איזי הדרכה
קסם הג'ונגלילדיםרביעיפרטים בפניםגני ראשון וטרינרים ואנשי מקצוע מוסמכים
עיצוב אופנהילדיםשלישי16:00-17:30גני ראשון יעלי - מעצבת אופנה
התעמלות ואקרובטיקהילדיםשני, רביעיפרטים בפניםגני ראשון בהנהלת מאור עשור
התעמלות לגיל הרךילדיםשני, רביעי17:30-18:15גני ראשון בהנהלת מאור עשור
כדורסל "מכבי ראשל"צ"ילדיםראשון, שלישיפרטים בפניםגני ראשון אסף ברק-מאמן מוסמך ומורה לחינוך גופני
טניס שולחןילדיםחמישי17:30-18:30גני ראשון הרשתות הכחולות
בעצם... העצם!!!מבוגריםשני, רביעי19:15-20:15גני ראשון הילה שוהם-מור
עיצובילאטיסמבוגריםשני, רביעי20:15-21:15גני ראשון הילה שוהם-מור
בריא על הבוקרמבוגריםשלישי, חמישי08:00-09:00גני ראשון הילה שוהם-מור
טאי-צ'י צ'ואן וצ'יגונג –מדיטציה בתנועהמבוגריםפרטים בפניםפרטים במרכזגני ראשון סנסאי שמוליק בן ארי
ג'ודוילדיםשני, חמישיפרטים בפניםאשלים שי גיזינגר
קראטה והגנה עצמיתילדים, נוער, מבוגריםשני, חמישיפרטים בפניםאשלים שיהאן אריה ניקר
קפוארהילדים, נוערשלישיפרטים בפניםאשלים רז נחמיאס
אנגלית e-zooילדיםראשוןפרטים בפניםאשלים E-ZOO
חוקרי טבע צעירים - לומדים לגדל בעלי חייםילדיםשלישי18:15-19:00אשלים פרטים במרכז
המאלף הצעירלכל הגיליםשלישי16:45-17:30אשלים בהנהלת: עמותת כב"א – כלבים בשרות אנשים
לגו הנדסיילדיםרביעי17:30-18:45אשלים אפי גלבוע
בצק עם חבריםילדיםראשון16:30-17:30אשלים אושיק כהן
מחשבים – חדש !!!ילדיםחמישיפרטים בפניםאשלים פרטים במרכז
"בית הספר לקוסמים" – חדש !!!ילדיםפרטים בפניםפרטים במרכזאשלים פרטים במרכז
מחול ותנועה לגיל הרךפעוטות, ילדיםשלישיפרטים במרכזאשלים סטודיו קציר
התעמלות קרקע ואקרובטיקהילדיםחמישי, שניפרטים בפניםאשלים מאור עשור וצוות מאמנים בכירים
התעמלות לגיל הרךילדים, פעוטותפרטים בפנים17:15-18:00אשלים בהנהלת מאור עשור וצוות מאמנים בכירים
התעמלות לגיל הרךפעוטות, ילדיםחמישי17:15-18:00אשלים בהנהלת מאור עשור בהדרכת קובי אנשל
ספורטףילדיםשניפרטים בפניםאשלים ניר יעיש ורן עפרון - מוסמכים מכון וינגייט
מחול ותנועה לגיל הרךילדיםשלישיפרטים במרכזאשלים סטודיו קציר
פסיפס ועיצובים בזכוכיתמבוגריםשלישי10:00-12:00אשלים בלה טננבאום
ריקודי עםמבוגריםשניפרטים בפניםאשלים מוטי מנחם
קורס הגנה עצמית לנשים בשיטת קרב מגענשיםשלישי20:30-21:30אשלים עמית פורת
עיצוב וחיטוב לנערות ונשיםנערות, נשיםשני, רביעי20:00-21:00אשלים קובי אנשל
קפוארהילדיםשלישי, חמישיפרטים בפניםקריית ראשון בהנהלת מסטרה פרנה לונגה - מאסטר בעל וותק בהדרכה ובהדרכת אגוואה מדריך בכיר מוסמך
בי"ס לג'ודוילדיםשני, חמישיפרטים בפניםקריית ראשון בהדרכת נאור חן מאמן מוסמך ממכון וינגייט, חגורה שחורה ובעל ניסיון עשיר בהדרכת ילדים
איגרוף תאילנדיילדים, נוערראשון, רביעיפרטים בפניםקריית ראשון רועי הייזלר אלוף ארה"ב ומאמן נבחרת ישראל
קפוארהילדים, נוערשלישי, חמישי16:00-16:45קריית ראשון בהנהלת מסטרה פרנה לונגה - מאסטר בעל וותק ובהדרכת אגוואה מדריך בכיר מוסמך
תנועה יצירתית לגיל הרךילדיםרביעיפרטים בפניםקריית ראשון בהנהלת יעל בריינס
בישולילדיםשלישי16:30-17:30קריית ראשון בהנהלת אורית שטרייכר
התעמלות חוויתיתשנתיים בליווי הוריםשני18:00-18:45קריית ראשון בהנהלת יעל בריינס
שילוב אומנויותילדיםחמישיפרטים בפניםקריית ראשון תמר עטר בעלת תעודת התמחות באומנויות
חדש!!! עיצוב אירועיםילדים, נועררביעיפרטים בפניםקריית ראשון רווית חודורוב
שחמט בשילוב משחקי חשיבהילדיםשניפרטים בפניםקריית ראשון מועדון השחמט
חדש!!! אומנות סובבת עולםילדיםראשון18:00-19:00קריית ראשון האמנית רותי אורנבך – בוגרת בית ברל המדרשה לאמנות
מוכנות לכיתה א'ילדיםשלישי18:15-19:15קריית ראשון יונית- מורה מוסמכת וגננת שילוב, וחנה – אומנית ויוצרת
חוג אוואטר – ילדי הפלאילדיםרביעיפרטים בפניםקריית ראשון בהנהלת טל לנדר
רובוטריקים-לגו הנדסי ורובוטיילדיםחמישיפרטים בפניםקריית ראשון בהנהלת דור העתיד – "חוגיטף"
דרמה ומשחק תיאטרוןילדיםחמישיפרטים בפניםקריית ראשון אילן פריינטה– במאי, מנהל תיאטרון קהילתי חברתי ומנחה סדנאות דרמה
חוג אנגלית E-ZOOילדיםשלישיפרטים בפניםקריית ראשון מורן הרצנו וייס
השף הצעיר - סיפורים בטעמיםילדיםשלישי17:30-18:30קריית ראשון בהנהלת אורית שטרייכר
ציור ורישוםילדיםראשוןפרטים בפניםקריית ראשון האמנית רותי אורנבך
מחשבים לילדיםילדיםשניפרטים בפניםקריית ראשון בהנהלת אסף אלעד "צ'יפקום"
מרכז המוסיקה העירוניילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםקריית ראשון
תאטרון בובות והצגות לילדים בקריית ראשוןילדיםראשון17:30-18:15קריית ראשון
התעמלות חוויתיתשנתיים בליווי הוריםשני18:00-18:45קריית ראשון בהנהלת יעל בריינס
התעמלות אתגריתילדיםשניפרטים בפניםקריית ראשון בהנהלת יעל בריינס
זומבה לילדים ונערותילדים, נערותחמישי18:00-18:45קריית ראשון שנהב אורבך
כדורגלילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםקריית ראשון גרי שוורץ / ציון עזרא
טניס שולחןילדיםשלישי15:00-16:30קריית ראשון יעקב ירוסלמסקי מאמן מוסמך בוגר ווינגייט
צלילים בכיף - טרום כליילדיםראשון17:00-17:45קריית ראשון בהנהלת שולי קורן-רגונס, בית הספר "ווקאל" לפיתוח קול
מועדון ההתעמלות מכבי ראשון לציוןילדיםשלישי, שישיפרטים בפניםקריית ראשון בהנהלת יעל בריינס ובהדרכת חן נחום-מדריכה מוסמכת מכון וינגייט
CDA - Cheer Dance All-star: המרכז למחול ומעודדותילדיםשני, רביעיפרטים בפניםקריית ראשון בהנהלת יעל בריינס
סלסהילדיםראשון, שלישיפרטים בפניםקריית ראשון רותם אלעזר
זומבה ילדיםילדיםחמישי18:00-18:45קריית ראשון שנהב אורבך
ריקודים סלונייםילדיםראשון, רביעי18:15-19:00קריית ראשון בהנהלת לוסי ויימן, מורה מקצועית
CDA-CHEER DANCE ALL-STARילדים, נוערפרטים בפניםפרטים במרכזקריית ראשון בהנהלת יעל בריינס
בית ספר "ווקאל"-שירה ופיתוח קולילדים, נועררביעי17:00-17:45קריית ראשון בהנהלת שולי קורן-רגוניס
טניס שולחןמבוגריםשלישי20:30-22:00קריית ראשון יעקב ירוסלמסקי, מאמן מוסמך בוגר ווינגייט
ציור ורישום מבוגריםמבוגריםפרטים בפניםקריית ראשון יהודית פרישברג
כדורסל גבריםמבוגריםרביעי, שישיפרטים בפניםקריית ראשון ללא מדריך
הליכה נורדיתמבוגרים, גיל הזהבפרטים בפניםפרטים בפניםקריית ראשון בהנהלת איציק לוי – אקוג'ים
ריקודים סלונייםמבוגריםראשון, רביעי20:00-21:30קריית ראשון בהנהלת לוסי ויימן
פילאטיסמבוגריםשני, חמישיפרטים בפניםקריית ראשון אילנה זורע
התעמלות בריאותית ובונה עצםנשיםראשון, רביעי09:00-09:45קריית ראשון יוליה קוזמין מאמנת מוסמכת ובוגרת תואר ראשון בחינוך גופני
התעמלות נשים ועיצוב גוףנשיםראשון, רביעי20:30-21:15קריית ראשון מיכל זלצמן-שלגי-מורה לחינוך גופני
יוגהנשים, נערותפרטים בפניםפרטים בפניםקריית ראשון טלי מור
סדנת ימימהנשיםרביעי09:00-11:00קריית ראשון אורנה סלע
מועדון הטניס-קריית ראשוןילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםקריית ראשון ניר מאור
ב"יס לכדורסל מכבי ראשל"צילדים, נוערפרטים בפניםפרטים בפניםקריית ראשון מכבי ראשל"צ
בי"ס לכדורסל הפועל ראשון לציוןילדים, נערותפרטים בפניםפרטים בפניםקריית ראשון הפועל ראשון לציון
מועדון ההתעמלות מכבי ראשון לציוןילדיםשלישי, שישיפרטים בפניםקריית ראשון בהנהלת יעל בריינס
לגו הנדסיילדיםרביעי16:00-17:15כרמים בהנהלת מיכה הירש
בישולילדיםשלישי18:00-19:00כרמים בהדרכת חברת "טפטפים"
טניס שולחןילדים, נוער, מבוגרים, לכל הגיליםפרטים בפניםפרטים בפניםכרמים יניב שרון ואיסקאברמוב, מאמנים מוסמכים בוגרי וינגייט ושחקני נבחרת ישראל
החלקה אומנותית על רולרבליידסילדיםשניפרטים בפניםכרמים העמותה לקידום ופיתוח ענף הרולרבליידס בישראל
התעמלות קרקעילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםכרמים לירון אליקים, מתעמלת נבחרת ישראל לשעבר ובוגרת וינגייט
פלדנקרייזמבוגריםשלישיפרטים בפניםכרמים הדרה ביננפלד, מורה מוסמכת בשיטת פלדנקרייז
קרב מגע MK7ילדיםשלישיפרטים בפניםכרמים רוני בן יצחק שוואקה, מאמן בכיר
טקוואנדוילדים, נוערראשון, רביעיפרטים בפניםכרמים רון
ריקודים ספורטיביים - קבוצת עליתילדים, נוערשלישי, חמישיפרטים בפניםכרמים ויקטוריה ולנסקה
זומבה ילדיםילדיםחמישי17:00-17:45כרמים שנהב אורבך
היפ הופילדים, נוערשניפרטים בפניםכרמים דנה כץ
מחול לקטנטניםילדיםשלישי17:45-18:30כרמים דנה כץ
ווקאל - גיטרהילדים, נוערראשוןפרטים במרכזכרמים ווקאל, בית הספר לפיתוח קול ומוסיקה
ווקאל - פיתוח קולילדים, נועררביעיפרטים במרכזכרמים ווקאל, בית הספר לפיתוח קול ומוסיקה
ווקאל - אורגניתילדים, נוערשניפרטים במרכזכרמים מאיה יסקוב
בלטילדים, נוערשניפרטים בפניםכרמים דנה כץ
מחולילדים, נוערראשון, רביעיפרטים במרכזכרמים דנה כץ
כדורסלילדים, נוערפרטים בפניםפרטים בפניםכרמים רועי קארש
כדורסל בנותילדיםשלישי, חמישי14:30-16:00סטודיו בהנהלת זיו ארז
כדורסל מכבי ראשון - בניםילדיםשלישי, חמישיפרטים בפניםסטודיו מנהל מקצועי – אלימלך הלר; בהדרכת אור פרחי
קט רגלילדיםשני, חמישי15:30-16:30סטודיו בהנהלת הפועל ראשון לציון, בהדרכת שיר עג'מי
טניסלכל הגילים, מבוגרים, נוער, ילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםסטודיו האקדמיה לטניס
קט רגלילדיםשני, חמישי15:30-16:30סטודיו בהנהלת הפועל ראשון לציון, בהדרכת שיר עג'מי
התעמלות לגיל הרךשנתיים בליווי הורים, ילדיםשניפרטים בפניםסטודיו
התעמלות אומנותיתילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםסטודיו סבטלנה סוקולוב
כדורסל בנותילדיםשלישי, חמישיפרטים בפניםטרם נקבע בהנהלת זיו ארז
ברייקדאנסילדים, נוערפרטים בפניםפרטים בפניםטרם נקבע בהנהלת ניסן מטאייב
ג'ודוילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםסטודיו מיכאל ספרונסקי
קפוארהילדיםשלישיפרטים בפניםסטודיו חיים טרבלסי
MMA - אומנות לחימהילדים, נוערשלישי, שישיפרטים בפניםטרם נקבע מורדי גלאם
אנגליתילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםסטודיו חברת EZOO
מחשביםילדיםרביעי16:15-17:15סטודיו רומן אנטונובסקי
עיצוב תכשיטים וחיות בחרוזיםילדיםראשון17:15-18:15סטודיו ענת דור
עיצוב דינמי/ברזילאינוער, מבוגריםראשון, רביעי20:00-21:00סטודיו אסנת ברמן
כדורשת נשים - מאמנטנשיםפרטים בפניםפרטים בפניםסטודיו ליגת מאמאנט
כדורסל מבוגרים - ללא מדריךמבוגריםשישיבתאום מראשסטודיו ללא מדריך
מחול יצירתי לגיל הרךילדיםחמישי16:45-17:30סטודיו שני כהן רקדנית וכוריאוגרפית
בית ספר ווקאל -פיתוח קולילדים, נוערראשון, רביעיפרטים בפניםסטודיו בהדרכת ביה"ס ווקאל לפיתוח קול
בית ספר ווקאל –פיתוח קולילדים, נוערראשון, רביעיפרטים בפניםסטודיו ביה"ס ווקאל לפיתוח קול
בית ספר ווקאל – פיתוח קולילדים, נוערראשון, רביעיפרטים בפניםסטודיו ביה"ס ווקאל לפיתוח קול
בית ספר ווקאל – גיטרהילדים, נוערראשון, רביעיפרטים בפניםסטודיו ביה"ס ווקאל
בית ספר ווקאל – גיטרהילדים, נוערראשון, רביעיפרטים בפניםסטודיו ביה"ס ווקאל
בית ספר ווקאל – גיטרהילדים, נוערראשון, רביעיפרטים בפניםסטודיו ביה"ס ווקאל
בית ספר ווקאל - אורגניתילדים, נוערראשון, רביעיפרטים בפניםסטודיו ביה"ס ווקאל
בית ספר ווקאל - אורגניתילדים, נוערראשון, רביעיפרטים בפניםסטודיו ביה"ס ווקאל
בית ספר ווקאל - אורגניתילדים, נוערראשון, רביעיפרטים בפניםסטודיו ביה"ס ווקאל
ווקאל: פיתוח קול, גיטרה, אורגניתילדים, נוערראשון, רביעיפרטים בפניםטרם נקבע ווקאל - ביה"ס למוזיקה
טרום ג'אזילדיםחמישי16:00-16:45טרם נקבע
מחול / ג'זילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםסטודיו שני כהן, רקדנית וכוריאוגרפית
צלילים בכיף לגיל הרך (בי"ס ווקאל)ילדיםרביעי17:00-17:45טרם נקבע בית הספר ווקאל
ג'ודוילדיםשני, חמישיפרטים בפניםרביבים גיא ווסרדם
כדורגל " futsal"ילדיםראשון, שלישיפרטים בפניםרביבים רועי סבג , מאמן כדורגל מוסמך
מועדון התעמלות (מכבי ראשל"צ)ילדיםראשון, שלישיפרטים בפניםרביבים בהנהלת יעל בריינס ובהדרכת מאמנים מוסמכים
כדוריד (אגודת ספורט מכבי ראשון לציון) - בניםילדיםשני, חמישיפרטים בפניםרביבים גלעד מאור
כדוריד בנות (אגודת ספורט מכבי ראשון לציון)ילדיםראשון, רביעיפרטים בפניםרביבים גלעד מאור
אירובי עיצוב וחיטוב הגוףנערות, נשיםראשון, שלישי20:15-21:15רביבים איילת אפלבאום
זומבה פיטנסנערות, נשיםרביעי21:00-21:45רביבים חגית גביזון
ג'אז נשיםנערות, נשיםשני20:00-21:00רביבים לימור שולב - מנהלת ביה"ס מקצועי למחול
ריקודי עםמבוגריםחמישיהחל מהשעה 20:00רביבים מוטי מנחם
כדורסל גבריםמבוגריםפרטים בפניםפרטים במרכזרביבים ללא מדריך
כדורשת - ליגת "מאמנט"נשיםפרטים בפניםפרטים במרכזרביבים ליגת מאמאנט
מחול ותנועה לגיל הרךילדיםרביעי17:00-17:45רביבים שירי למפרט
טרום בלט +ג'אזילדיםפרטים בפניםפרטים בפניםרביבים שירי למפרט וחן חלפון
ברייקדאנסילדים, נוערראשון18:15-19:15רביבים ניסן מטאייב
היפ הופילדים, נוערשלישי17:30-18:30רביבים
ביה"ס למחול- לימור שולבילדים, נוערפרטים בפניםפרטים במרכזרביבים בהנהלת לימור שולב
שיפור שחייה (גילאי 10 ומעלה)ילדיםשני, רביעי16:00-16:45טרם נקבע
אימון מחזורי (גילאי 12-14)נוערשני15:30-16:30טרם נקבע פתיה
אימון מחזורי (גילאי 12-14)נועררביעי15:30-16:30טרם נקבע חן
trx גילאי 12-15נוערראשון16:00-17:00טרם נקבע בר
ג'אז קטנטנותילדיםשני16:00-16:45סטודיו עינב
ג'אז קטנטנותילדיםשני17:45-18:30סטודיו עינב
trx (גילאי 12-15)נוערשלישי17:00-18:00טרם נקבע אבי
trx (גילאי 12-15)נוערחמישי17:00-18:00טרם נקבע ליאור
ציור לילדים (גילאים 8-11)ילדיםראשון16:00-17:00סטודיו דורית
ציור לילדים (גילאים 4-7)ילדיםראשון17:00-18:00סטודיו דורית
שילוב אמנויות (גן חובה-כיתות ב')ילדיםשלישי17:00-18:00סטודיו כרמית
שילוב אמנויות (כיתות ג' ומעלה)ילדיםשלישי18:00-19:00סטודיו כרמית
פיסול ילדים (גילאים 9-10)ילדיםרביעי16:00-17:00סטודיו יפה
פיסול ילדים (גילאים 6-8)ילדיםרביעי17:00-18:00סטודיו יפה
עיסת נייר (גילאים 7-8)ילדיםחמישי16:45-17:30סטודיו נועה
עיסת נייר (גילאי 7-8)ילדיםחמישי16:45-17:30סטודיו נועה
עיסת נייר (גילאים 10 ומעלה)ילדיםחמישי18:15-19:00סטודיו נועה
כדורסל (חט"צ-כיתה ב')ילדיםראשון17:00-17:45סטודיו שי
כדורסל (כיתות ג'-ד')ילדיםראשון17:45-18:30סטודיו שי
כדורסל (כיתה ה' ומעלה)ילדיםראשון18:30-19:15סטודיו שי
כדורסל (חט"צ-כיתה ב')ילדיםשלישי17:00-17:45סטודיו שי
כדורסל (כיתות ג'-ד')ילדיםשלישי17:45-18:30סטודיו שי
כדורסל (כיתה ה' ומעלה)ילדיםשלישי18:30-19:15סטודיו שי
שחייה אומנותית (גילאי 7-9)ילדיםראשון17:30-18:15סטודיו דיאנה
שחייה אומנותית (גילאי 10 ומעלה)ילדיםראשון18:15-19:00סטודיו דיאנה
התעמלות במיםילדיםשני10:00-11:00טרם נקבע יוליה
שיפור שחייה (גילאי 7-9)ילדיםשני, רביעי16:45-17:30טרם נקבע
התעמלות במיםילדיםרביעי10:00-11:00טרם נקבע שי
שחייה אומנותית (גילאי 7-9)ילדיםחמישי17:30-18:15סטודיו דיאנה
שחייה אומנותית (גילאי 10-12)ילדיםחמישי18:15-19:00טרם נקבע דיאנה
חיות בכיף (גילאי 3-4)ילדיםשישי13:15-14:00קאנטרי קלאב איריס/רחלי
חיות בכיף (גילאי 5-7)ילדיםשישי14:00-14:45קאנטרי קלאב איריס / רחלי
התעמלות קרקע (כיתות ב'-ג')ילדיםראשון15:45-16:45סטודיו אורלי
ריתמוסיקה (גילאי 2-3)ילדיםראשון16:45-17:15סטודיו מירי
התעמלות קרקע (לגן חובה-כיתה א')ילדיםראשון16:45-17:30סטודיו אורלי
ריתמוסיקה (גילאי 3-4)ילדיםראשון17:15-18:00סטודיו מירי
כדורסל (כיתות א'-ב')ילדיםראשון17:15-18:00סטודיו שי
התעמלות קרקע (כיתות ד' ומעלה)ילדיםראשון17:30-18:30סטודיו אורלי
איגרוף תאילנדי (גילאי 8-11)ילדיםראשון17:00-18:00סטודיו כלפו
כדורסל (כיתות ג'-ד')ילדיםראשון18:00-18:45סטודיו שי
כדורסל (כיתות ה'-ו')ילדיםראשון18:45-19:30סטודיו שי
התעמלות לגיל הרך (גילאי 3-4)ילדיםשני17:00-17:45סטודיו הילה
טוקוואנדו (גילאי 8-10)ילדיםשני16:00-16:45סטודיו מטי
ג'אז (כיתות ג'-ד')ילדיםשני16:00-16:45סטודיו מרגריטה
התעמלות לגיל הרך (גילאי 2-3)ילדיםשני17:45-18:30סטודיו הילה
טוקוואנדו (גילאי 5-7)ילדיםשני16:45-17:30סטודיו מטי
ג'אז (מגיל 5-כיתה ב')ילדיםשני16:45-17:30סטודיו מרגריטה
טוקוואנדו (גילאי 11 ומעלה)ילדים, נוערשני17:30-18:15סטודיו מטי
ג'אז (כיתות ה' ומעלה)ילדים, נוערשני17:30-18:30סטודיו מרגריטה
כדורגל (כיתות ד'-ו')ילדיםשני, רביעי15:30-16:30סטודיו חן
בלט (גילאי 7 ומעלה)ילדיםשלישי16:00-16:45סטודיו מרגריטה
בלט (גילאי 4-6)ילדיםשלישי16:45-17:30סטודיו מרגריטה
כדורסל (חט"צ-ב')ילדיםשלישי17:00-17:45סטודיו שי
קפוארה (גילאי 4-7)ילדיםשלישי18:30-19:00סטודיו יהב
כדורסל (כיתות ג'-ד')ילדיםשלישי17:45-18:30סטודיו שי
קפוארה (גילאי 8-12)ילדיםשלישי, חמישי19:00-19:45סטודיו יהב
כדורסל (כיתות ה'-ו')ילדיםשלישי18:30-19:15סטודיו שי
קפוארה (גילאי 13 ומעלה)נוערשלישי, חמישי19:45-20:30סטודיו יהב
התעמלות קרקע (כיתות ב'-ג')ילדיםרביעי15:45-16:45סטודיו אורלי
טאקוואנדו (גילאי 8-10)ילדיםרביעי15:45-16:30סטודיו מטי
ג'אז (כיתות ג'-ד')ילדיםרביעי16:00-16:45סטודיו מרגריטה
כדורגל (כיתות א')ילדיםשני, רביעי16:30-17:15סטודיו חן
התעמלות קרקע (גן חובה-כיתות א')ילדיםרביעי16:45-17:30סטודיו אורלי
טאקוואנדו (גילאי 11 ומעלה)ילדיםרביעי16:30-17:15סטודיו מטי
ג'אז (מגיל 5-כיתה ב')ילדיםרביעי16:45-17:30סטודיו מרגריטה
כדורגל (כיתות ב'-ג')ילדיםשני, רביעי18:00-19:00סטודיו חן
התעמלות קרקע (כיתות ד' ומעלה)ילדיםרביעי17:30-18:30סטודיו אורלי
ג'אז (כיתות ה' ומעלה)ילדים, נועררביעי17:30-18:30סטודיו מרגריטה
כדורגל (חט"צ)ילדיםשני, רביעי17:15-18:00סטודיו חן
זומבה ילדות (גילאי 9-11)ילדיםרביעי18:30-19:15סטודיו יוליה
טניס שולחןילדיםחמישי16:00-17:00סטודיו אביב
טניס שולחןילדיםחמישי17:00-18:00סטודיו אביב
קפוארה (גילאי 4-7)ילדיםחמישי18:30-19:00סטודיו יהב
שילוב אומנויות (גילאי 16 ומעלה)נוערשני16:30-17:30סטודיו דליה
איגרוף תאילנדי (גילאי 12-14)ילדים, נוערראשון, רביעיפרטים בפניםסטודיו כלפו
איגרוף תאילנדי (לנוער)נוערראשון19:00-20:00סטודיו כלפו
איגרוף תאילנדי (לנוער)נועררביעי19:00-20:00סטודיו כלפו
זומבה נערות (מגיל 12 ומעלה)נערותרביעי19:15-20:00סטודיו יוליה
חדר כושר לנוער (גילאים 14-16)נוערפרטים בפנים12:00-18:00סטודיו
חדר כושר לנוער (גילאים 14-16)נוערראשון, שבת16:00-18:00סטודיו
פיסול בחימר גילאי 11-12ילדיםרביעי15:00-16:00סטודיו יפה
שילוב אומנויות (גילאי 13-15)ילדיםשני15:30-16:30סטודיו דליה
קיק בוקס (גילאי 12-16)ילדים, נוערשני16:00-16:45סטודיו שי
כושר גופני (גילאי 12-16)נוערחמישי16:00-17:00סטודיו ליאור
ציור מבוגרים (ערב)מבוגריםראשון19:00-20:30סטודיו דורית
ציור מבוגרים (בוקר)מבוגריםרביעי10:00-11:00סטודיו דורית
צריבה על עץ/זכוכיתמבוגריםרביעי18:00-19:30סטודיו דליה
טכניקות על זכוכית ופורצלןמבוגריםרביעי20:30-22:00סטודיו דליה
פיסול בחימרמבוגריםחמישי20:00-21:30סטודיו יפה
שידרוג כלים ואביזריםמבוגריםשני19:00-20:30סטודיו דליה
עיסת ניירמבוגריםשלישי08:00-09:30סטודיו דורית
פיסול בחימרמבוגריםרביעי09:00-10:30סטודיו יפה
ויטרא'זמבוגריםשלישי19:00-20:30סטודיו כרמית
ציור מבוגריםמבוגריםראשון19:00-20:30סטודיו דורית
צריבה על עץמבוגריםשני17:30-19:00סטודיו דליה
פיסול בחימרמבוגריםרביעי09:00-10:30סטודיו יפה
ויטראז'מבוגריםשלישי19:00-20:30סטודיו כרמית
עיסת ניירמבוגריםשלישי08:00-09:30סטודיו דורית
ציור מבוגריםמבוגריםשלישי10:00-11:30סטודיו דורית
פיסול בחימרמבוגריםחמישי20:00-21:30סטודיו יפה
ויטראז'מבוגריםשלישי20:30-22:00סטודיו כרמית
שדרוג כלים אביזריםמבוגריםשני20:00-21:00סטודיו דליה
שדרוג בגדיםמבוגריםשני21:00-22:00סטודיו דליה
ברידג' מתקדמיםמבוגריםשני, חמישי09:00-10:30סטודיו יצחק
ברידג' מתחילים מהיסודמבוגריםשני, חמישי10:30-12:00סטודיו יצחק
ספינינג לנוערנוערראשון18:00-19:00סטודיו רונית
ספינינגמבוגריםראשון19:15-20:00סטודיו בונו
ספינינגמבוגריםשני8:15-9:15סטודיו ליאור
ספינינגמבוגריםחמישי19:00-20:00סטודיו בונו
ספינינג למתחיליםמבוגריםשני20:00-21:00סטודיו בונו
ספינינג לנוערנוערשלישי18:00-19:00סטודיו ענת
ספינינגמבוגריםשלישי19:00-20:00סטודיו רונית
ספינינגמבוגריםרביעי19:00-20:00סטודיו בונו
ספינינגמבוגריםרביעי8:15-9:15סטודיו ליאור
ספינינגמבוגריםחמישי19:00-20:00סטודיו מירב
ספינינגמבוגריםשני19:00-20:00סטודיו מירב
ספינינגמבוגריםשישי8:30-9:30סטודיו ענת
ספינינגמבוגריםשישי15:30-16:30סטודיו בונו
ספינינגמבוגריםשישי16:30-17:30סטודיו ליאור
ספינינגמבוגריםשבת8:15-9:15סטודיו מירב/רונית
Boot campמבוגריםשני18:15-19:15סטודיו בר
זומבה לארהמבוגריםראשון18:00-19:00סטודיו לארה
טרמפולינותמבוגריםראשון18:00-19:00סטודיו שרון שולמן
באדי אנד סולמבוגריםראשון19:00-20:00סטודיו רונית
עיצוב דינמימבוגריםראשון20:00-21:00סטודיו שרון שולמן
איגרוף תאילנדימבוגריםראשון20:00-21:00סטודיו צורי
עיצוב וחיטובמבוגריםראשון20:00-21:00סטודיו חגית
ריקודים סלונייםמבוגריםראשון21:00-22:00סטודיו יוליה
עיצוב וחיטובמבוגריםראשון21:00-22:00סטודיו חגית
זומבהמבוגריםשני19:00-20:00סטודיו ליאת
trxמבוגריםשני19:00-20:00סטודיו בר
פלדנקרייזמבוגריםשני19:00-20:00סטודיו חנה
יוגה דינמיתמבוגריםשני20:00-21:00סטודיו ספיר
בודי powerמבוגריםשני20:00-21:00סטודיו גיא
פילאטיסמבוגריםשני20:00-21:00סטודיו מריאנה
עיצוב וחיטובמבוגריםשני21:00-22:00סטודיו מיכל
trxמבוגריםשני21:00-22:00סטודיו דורית
עיצוב דינמימבוגריםשני21:00-22:00סטודיו גיא
פילאטיסמבוגריםשלישי18:00-19:00סטודיו שרון אור
trxמבוגריםשלישי18:00-19:00סטודיו אבי
יוגהמבוגריםשלישי19:00-20:00סטודיו שרון אור
אימון אינטרוואלים TRXמבוגריםשלישי19:00-20:00סטודיו אבי
ריקודי עםמבוגריםשלישי20:00-21:00סטודיו ויקטור גבאי
עיצוב דינאמי/בודי powerמבוגריםשלישי20:00-21:00סטודיו גיא
ריקודי עםמבוגריםשלישי21:00-22:00סטודיו ויקטור גבאי
trxמבוגריםשלישי21:00-22:00סטודיו גיא
עיצוב דינמימבוגריםשלישי21:00-22:00סטודיו בונו
ריקודי עםמבוגריםשלישי22:00-23:00סטודיו ויקטור גבאי
מתיחותמבוגריםשלישי22:00-23:00סטודיו בונו
אירובימבוגריםרביעי19:00-20:00סטודיו שרית
ריקודי בטןמבוגריםרביעי20:15-21:00סטודיו שיר
אגרוף תאילנדימבוגריםרביעי20:00-21:00סטודיו צורי
פיטסטיקמבוגריםרביעי20:00-21:00סטודיו יפעת
התעמלות דינמיתמבוגריםרביעי21:00-22:00סטודיו מרגו
קיק בוקס שקיםמבוגריםרביעי21:00-22:00סטודיו בונו
יוגה דינמיתמבוגריםרביעי21:15-22:00סטודיו ספיר
אירבוקסינגמבוגריםרביעי22:00-23:00סטודיו בונו
זומבהמבוגריםחמישי18:00-19:00סטודיו לארה
בודי קונדישןמבוגריםחמישי18:00-19:00סטודיו יוליה
פאמפאוורמבוגריםחמישי19:00-20:00סטודיו יוליה
עיצוב דינמימבוגריםחמישי19:00-20:00סטודיו גיא
ריקודי עםמבוגריםחמישי19:30-22:00סטודיו איתן טביב
ריקודי עםמבוגריםחמישי20:00-22:00סטודיו ויקטור גבאי
אירובימבוגריםחמישי20:00-21:00סטודיו שרית
בונה עצםמבוגריםשני7:00-8:00סטודיו הילה
יוגהמבוגריםשלישי17:00-18:00סטודיו עידית
עיצובילאטיסמבוגריםשני8:00-9:00סטודיו הילה
זומבהמבוגריםשני9:30-10:30סטודיו חגית
קורפילאטיסמבוגריםשני9:00-10:00סטודיו יוליה
ספינינגמבוגריםשלישי08:15-09:15סטודיו שי
עיצובמבוגריםשני10:30-11:30סטודיו חגית
עיצוב חיטוב וחיזוקמבוגריםשני10:15-11:00סטודיו מרגו
trxמבוגריםשני11:00-12:00סטודיו יוליה
אימון כחמבוגריםחמישי21:30-22:30סטודיו חן
מחול אוריינטלימבוגריםשני11:30-12:30סטודיו שיר
יוגהמבוגריםשלישי8:00-9:00סטודיו שרון אור
trxמבוגריםשלישי8:00-9:00סטודיו יוליה
פלדנקרייזמבוגריםשלישי8:00-9:00סטודיו חנה
עיצוב וחיטובמבוגריםשלישי9:00-10:00סטודיו שני
פאמפאוורמבוגריםשלישי9:00-10:00סטודיו יוליה
פילאטיסמבוגריםשלישי9:00-10:00סטודיו עינת
פילאטיסמבוגריםשני10:30-11:30סטודיו מירב עייני
תרפיה בתנועהמבוגריםשלישי10:00-11:00סטודיו שיר
התעמלות בריאותיתמבוגריםשני8:05-9:00סטודיו שני
יוגה/הילינגמבוגריםשלישי11:00-12:00סטודיו בקי
עיצובילאטיסמבוגריםשלישי7:00-8:00סטודיו הילה
יוגה דינמיתמבוגריםרביעי8:00-9:00סטודיו דורית
בונה עצםמבוגריםרביעי8:00-9:00סטודיו הילה
פילאטיסמבוגריםרביעי9:00-10:00סטודיו עינת
אימון אינטרוולי trxמבוגריםרביעי9:00-10:00סטודיו דורית
פיטבולמבוגריםרביעי9:00-10:00סטודיו שרון שלומן
עיצוב דינמימבוגריםרביעי10:00-11:00סטודיו שרון שלומן
בונה עצםמבוגריםרביעי10:30-11:30סטודיו יוליה
פילאטיסמבוגריםרביעי9:00-10:00סטודיו שרון אור
TRXמבוגריםחמישי7:00-8:00סטודיו בר אייזיק
עיצוב וחיטובמבוגריםחמישי8:00-9:00סטודיו מרגו
קיק בוקס שקיםמבוגריםחמישי8:00-9:00סטודיו ערן
פלדנקרייזמבוגריםחמישי8:00-9:00סטודיו חנה
בוסומבוגריםחמישי9:00-10:00סטודיו מרגו
יוגהמבוגריםחמישי9:30-10:30סטודיו בקי
בודי אנד סולמבוגריםחמישי9:15-10:15סטודיו רונית
זומבהמבוגריםחמישי10:00-11:00סטודיו חגית
פיטבולמבוגריםחמישי10:00-11:00סטודיו שני
עיצובמבוגריםחמישי11:00-12:00סטודיו חגית
TRX אימון פונקצינאלימבוגריםחמישי11:00-12:00סטודיו בר
פיטבולמבוגריםחמישי11:00-12:00סטודיו שני
אירובי+בטןמבוגריםחמישי21:00-22:00סטודיו איילת
קיק בוקס שקיםמבוגריםשני8:15-9:00סטודיו ערן
פילאטיסמבוגריםשישי8:00-9:00סטודיו מריאנה
שריפת שומנים רצפה+בטןמבוגריםשישי9:00-10:00סטודיו איילת
זומבה לטינו דאנסמבוגריםשישי9:00-10:00סטודיו שרית
בודי powerמבוגריםשישי10:30-11:30סטודיו יוליה
TRXמבוגריםשישי11:30-12:30סטודיו יוליה
טרמפולינותמבוגריםשישי12:30-13:30סטודיו יוליה
טניס שולחן חופשימבוגריםשישי15:00-סטודיו
טניס שולחן חופשימבוגריםשבת11:00-13:00סטודיו
TRXמבוגריםשישי15:30-16:30סטודיו ליאור
TRXמבוגריםשישי16:30-17:30סטודיו בר
פילאטיס/שריפת שומנים+בטן(לסירוגין)מבוגריםשבת9:30-10:30סטודיו מריאנה/איילת (לסירוגין)
TRXמבוגריםשבת8:00-9:00סטודיו בר אייזיק / ליאור
עיצוב וחיטוב/ שריפת שומנים+בטן (לסירוגין)מבוגריםשבת8:30-9:30סטודיו מריאנה/איילת (לסירוגין)
TRXמבוגריםשבת9:00-10:00סטודיו בר אייזיק / ליאור
קיק בוקס שקיםמבוגריםשבת10:30-11:30סטודיו ערן/בונו
ספינינגמבוגריםרביעי20:00-21:00טרם נקבע שמעון ה
יוגהמבוגריםשישי11:30-12:30סטודיו דורית/ספיר
חדר כושרמבוגריםפרטים בפניםפרטים בפניםסטודיו
trxמבוגריםחמישי20:30-21:30סטודיו גיא
יוגהמבוגריםשני18:00-19:00סטודיו עידית
TRXמבוגריםשישי9:00-10:00סטודיו בר
ריקודי בטןמבוגריםשבת10:00-11:00סטודיו יוליה
עיצוב דינמימבוגריםשישי16:30-17:30סטודיו בונו
פיטסטיקמבוגריםשלישי17:30-18:30סטודיו יפעת
אירובימבוגריםשישי14:30-15:30סטודיו שרית
פילאטיס/שריפת שומנים+בטן(לסירוגין)מבוגריםשבת10:30-11:30סטודיו מריאנה/איילת (לסירוגין)
trxמבוגריםשישי8:00-9:00סטודיו בר
TRXמבוגריםשלישי7:00-8:00סטודיו בר